Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  1. Liga mlajši dečki  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. NK Celje A 13 11 1 1 64:12 34
2. NK Šampion A 13 9 1 3 56:16 28
3. NŠ NK Krško A 12 9 1 2 42:12 28
4. Brežice 1919 A 13 8 2 3 54:16 26
5. Rudar Velenje A 13 8 0 5 44:26 24
6. NK Žalec 13 6 1 6 32:29 19
7. Fosilum Šentjur 13 4 0 9 18:45 12
8. Dravinja A 12 2 0 10 10:48 6
9. NK Rogaška MB Monting 13 2 0 11 28:71 6
10. ND Mozirje 13 2 0 11 13:86 6
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
13. krog 23.04.17
NK Rogaška MB Monting:Rudar Velenje A 2 : 6 (2 : 3) zapisnik
Brežice 1919 A:NK Žalec 4 : 1 (3 : 1) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK Celje A 1 : 8 (0 : 5) zapisnik
ND Mozirje:NK Šampion A 1 : 15 (1 : 7) zapisnik
12. krog 09.04.17
Rudar Velenje A:ND Mozirje 11 : 0 (5 : 0) zapisnik
NK Celje A:NK Žalec 3 : 1 (2 : 1) zapisnik
Brežice 1919 A:NK Rogaška MB Monting 6 : 2 (3 : 0) zapisnik
NK Šampion A:Dravinja A 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
NŠ NK Krško A:Fosilum Šentjur 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
11. krog 02.04.17
Dravinja A:Rudar Velenje A 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
Dravinja A:Rudar Velenje A 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
NK Rogaška MB Monting:NK Žalec 0 : 5 (0 : 5) zapisnik
NK Celje A:NŠ NK Krško A 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK Šampion A 0 : 4 (0 : 0) zapisnik
ND Mozirje:Brežice 1919 A 1 : 10 (0 : 4) zapisnik
10. krog 26.03.17
NK Celje A:NK Šampion A 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Žalec:NŠ NK Krško A 2 : 4 (1 : 3) zapisnik
Brežice 1919 A:Dravinja A 5 : 1 (3 : 0) zapisnik
NK Rogaška MB Monting:ND Mozirje 3 : 4 (1 : 1) zapisnik
Rudar Velenje A:Fosilum Šentjur 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
9. krog 30.10.16
Rudar Velenje A:NK Celje A 1 : 4 (0 : 3) zapisnik
NK Rogaška MB Monting:Dravinja A 6 : 3 (1 : 1) zapisnik
Brežice 1919 A:Fosilum Šentjur 5 : 1 (2 : 0) zapisnik
NK Šampion A:NŠ NK Krško A 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
ND Mozirje:NK Žalec 2 : 3 (1 : 0) zapisnik
8. krog 23.10.16
NK Celje A:Brežice 1919 A 4 : 1 (1 : 1) zapisnik
NŠ NK Krško A:Rudar Velenje A 6 : 1 (1 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK Rogaška MB Monting 6 : 4 (4 : 3) zapisnik
Dravinja A:ND Mozirje 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Žalec:NK Šampion A 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
7. krog 16.10.16
NK Rogaška MB Monting:NK Celje A 0 : 9 (0 : 1) zapisnik
Brežice 1919 A:NŠ NK Krško A 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Žalec:Dravinja A 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
ND Mozirje:Fosilum Šentjur 0 : 3 (0 : 3) zapisnik
Rudar Velenje A:NK Šampion A 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
6. krog 09.10.16
NŠ NK Krško A:NK Rogaška MB Monting 8 : 1 (5 : 0) zapisnik
NK Celje A:ND Mozirje 10 : 1 (3 : 0) zapisnik
NK Šampion A:Brežice 1919 A 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:Dravinja A 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Žalec:Rudar Velenje A 5 : 2 (2 : 1) zapisnik
5. krog 02.10.16
NK Rogaška MB Monting:NK Šampion A 2 : 7 (0 : 4) zapisnik
Brežice 1919 A:Rudar Velenje A 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Dravinja A:NK Celje A 0 : 8 (0 : 3) zapisnik
Fosilum Šentjur:NK Žalec 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
ND Mozirje:NŠ NK Krško A 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
4. krog 25.09.16
NŠ NK Krško A:Dravinja A 6 : 1 (3 : 1) zapisnik
NK Žalec:Brežice 1919 A 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Celje A:Fosilum Šentjur 7 : 0 (5 : 0) zapisnik
NK Šampion A:ND Mozirje 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
Rudar Velenje A:NK Rogaška MB Monting 5 : 1 (3 : 0) zapisnik
3. krog 18.09.16
Fosilum Šentjur:NŠ NK Krško A 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Rogaška MB Monting:Brežice 1919 A 0 : 5 (0 : 3) zapisnik
Dravinja A:NK Šampion A 0 : 9 (0 : 4) zapisnik
NK Žalec:NK Celje A 2 : 4 (1 : 0) zapisnik
ND Mozirje:Rudar Velenje A 0 : 5 (0 : 1) zapisnik
2. krog 11.09.16
Rudar Velenje A:Dravinja A 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Žalec:NK Rogaška MB Monting 5 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Šampion A:Fosilum Šentjur 5 : 1 (3 : 1) zapisnik
Brežice 1919 A:ND Mozirje 13 : 0 (4 : 0) zapisnik
NŠ NK Krško A:NK Celje A 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
1. krog 04.09.16
NK Šampion A:NK Celje A 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
NŠ NK Krško A:NK Žalec 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
Dravinja A:Brežice 1919 A 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Fosilum Šentjur:Rudar Velenje A 2 : 3 (1 : 3) zapisnik
ND Mozirje:NK Rogaška MB Monting 2 : 6 (1 : 3) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
20. krog 22.04.17
Dravinja : Mons Claudius 0 : 1
NK Fužinar Ravne Systems : Korotan Prevalje 1 : 3
NK Šmarje pri Jelšah : NK ZU-VIL Brunšvik 3 : 1
NK Rogaška : NK Šmartno 1928 7 : 0
NK Dravograd : Maribor B 1 : 4
NK Šampion : AjDAS Lenart 4 : 0
ŠD Videm : S.Rojko Dobrovce 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan