Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 13. krog 17.05.17
   TEKMA: Dravinja A - NŠ NK Krško A 0 : 7 0 : 1
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Štefane Dejan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja A
Priimek in ime Rojen
  1  Jelenko Žiga (V) 07.04.05
  3  Ratković Macuh Jaka (K) 07.02.04
  6  Brglez Benjamin 07.04.06
  7  Mokotar Miha 05.02.05
  8  Ciglarič Žiga 07.11.05
  9  Hribernik Luka 20.10.05
  10  Janžič Lan 12.01.05
  11  Vodopivec Aljaž 08.08.06
  12  Pilih Maj 13.04.06
  15  Cugmas Gašper 01.04.05
  17  Levart Ambrož 22.05.05
  20  Dover Gregor 06.10.05
  21  Markelc Maks 28.12.05
   NŠ NK Krško A
Priimek in ime Rojen
  1  Dornik Erazem (V) 01.12.04
  2  Jagodič Enej 23.07.04
  3  Belinc Jernej (K) 19.04.04
  4  Milanović Lan 13.02.05
  6  Zupan Jure 14.05.04
  9  Čuber Potočnik Jaka 17.06.05
  10  Radovič Nik 11.04.04
  11  Halimi Hamit 05.06.04
  12  Urek Jan (V) 09.11.04
  13  Pribožič Tim 17.11.04
  15  Černe Gašper 24.02.04
  16  Lepšina Matic 14.05.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Dravinja A
   Furman Matej
   NŠ NK Krško A
   Jordan Gregor
   STRELCI
   Dravinja A
   NŠ NK Krško A
   0 : 1   9 - Čuber Potočnik Jaka (4') 
   0 : 2   6 - Zupan Jure (37') 
   0 : 3   15 - Černe Gašper (39') 
   0 : 4   15 - Černe Gašper (45') 
   0 : 5   15 - Černe Gašper (47') 
   0 : 6   15 - Černe Gašper (51') 
   0 : 7   9 - Čuber Potočnik Jaka (53') 
   OPOMINJANI
   Dravinja A
   NŠ NK Krško A
   IZKLJUČENI
   Dravinja A
   NŠ NK Krško A
   MENJAVE
   Dravinja A
  Minuta  Igralec
   NŠ NK Krško A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan