Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 8. krog 11.11.16
   TEKMA: NK Celje A - Brežice 1919 A 4 : 1 1 : 1
   Kraj: Celje - Olimp    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Krog Borut
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje A
Priimek in ime Rojen
  1  Gradišek Anže (V) 05.10.04
  2  Lavtižar Lian 18.08.04
  3  Sitar Miha 04.12.04
  4  Trbežnik Amadej 08.06.04
  5  Zaveršnik Tai 11.04.04
  6  Štorman Rok 04.09.04
  7  Kozar Tin (K) 07.02.04
  9  Majer Oliver 09.01.04
  10  Gajanić Alex 10.03.04
  11  Sadnik Anže 10.06.04
  12  Kužnik Jaka (V) 17.11.04
  13  Jančič Nik 07.04.04
  14  Šporin Tomaž 21.11.04
  15  Brecl Anej 28.03.04
  16  Beltram Nejc 24.06.04
  18  Beltram Nik 24.06.04
  19  Kotnik Tian 22.04.04
  20  Kljun Tom 29.01.04
   Brežice 1919 A
Priimek in ime Rojen
  1  Brce Julijan (V) 08.11.04
  2  Strgar Domen 29.06.05
  4  Urek Luka 25.04.04
  5  Čurič Luka (K) 11.04.04
  6  Juhart Luka 02.06.04
  7  Zlobko Filip 29.04.04
  8  Brkić Timotej 18.07.05
  9  Geč Nik 15.02.04
  10  Ruedl Andraž 20.01.04
  11  Sirk Lev 04.08.04
  51  Kolar Tim 21.05.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Celje A
   Bojovič Dalibor
   Brežice 1919 A
   Miljanović Saša
   STRELCI
   NK Celje A
   1 : 0 20 - Kljun Tom (7')
   2 : 1 9 - Majer Oliver (36')
   3 : 1 20 - Kljun Tom (44')
   4 : 1 13 - Jančič Nik (60')
   Brežice 1919 A
   1 : 1   5 - Čurič Luka (26') 
   OPOMINJANI
   NK Celje A
   Brežice 1919 A
   IZKLJUČENI
   NK Celje A
   Brežice 1919 A
   MENJAVE
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
   Brežice 1919 A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
16. krog 25.03.17
Mons Claudius : Korotan Prevalje 1 : 1
NK Dravograd : ŠD Videm 2 : 0
NK Šmarje pri Jelšah : NK Rogaška 0 : 0
Dravinja : S.Rojko Dobrovce 2 : 0
AjDAS Lenart : Maribor B 0 : 4
NK Fužinar Ravne Systems : NK ZU-VIL Brunšvik 1 : 0
NK Šampion : NK Šmartno 1928 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan