Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 3. krog 18.09.16
   TEKMA: NK Rogaška MB Monting - Brežice 1919 A 0 : 5 0 : 3
   Kraj: Rogaška Slatina - Športni center    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Šepec Anže
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška MB Monting
Priimek in ime Rojen
  1  Pelko Borut (V) 21.03.05
  2  Stevanić Alex 01.02.05
  3  Lipnik Niko 25.04.05
  4  Majer Nejc 16.03.05
  5  Černelic Tilen 12.08.04
  7  Šiljeg Leon 19.07.05
  8  Šiljeg Nejc 26.05.04
  9  Stanković Sven 16.04.05
  10  Hernavs Miha 21.11.05
  11  Toplak Patrik 29.08.05
  12  Myrtaj Mirlind (V) 31.10.04
  13  Lotrič Denis 07.03.04
  14  Šiljeg Niki 26.05.04
  15  Lorber Marcel (K) 26.04.04
  16  Šket Marcel 01.05.04
   Brežice 1919 A
Priimek in ime Rojen
  2  Brce Julijan (V) 08.11.04
  3  Bajs Domen 12.11.04
  4  Urek Luka 25.04.04
  5  Čurič Luka (K) 11.04.04
  6  Juhart Luka 02.06.04
  7  Zlobko Filip 29.04.04
  8  Brkić Timotej 18.07.05
  9  Geč Nik 15.02.04
  10  Ruedl Andraž 20.01.04
  11  Sirk Lev 04.08.04
  51  Strgar Domen 29.06.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Rogaška MB Monting
   Viher Rok
   Brežice 1919 A
   Miljanović Saša
   STRELCI
   NK Rogaška MB Monting
   Brežice 1919 A
   0 : 1   9 - Geč Nik (3') 
   0 : 2   5 - Čurič Luka (16') 
   0 : 3   10 - Ruedl Andraž (28') 
   0 : 4   51 - Strgar Domen (33') 
   0 : 5   5 - Čurič Luka (44') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška MB Monting
    4 - Majer Nejc (6')
   Brežice 1919 A
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška MB Monting
   Brežice 1919 A
   MENJAVE
   NK Rogaška MB Monting
  Minuta  Igralec
   Brežice 1919 A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan