Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 7. krog 13.10.16
   TEKMA: Rudar Velenje A - NK Šampion A 2 : 0 1 : 0
   Kraj: Velenje - Umetna trava    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Gajić Tomislav
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje A
Priimek in ime Rojen
  2  Frankovič Lenart 01.07.04
  3  Plazl Enej 17.08.05
  4  Trumić Ajas 24.06.05
  5  Šodić Uroš 04.05.04
  8  Turinek Lovro 14.02.05
  10  Matanovič Tim 08.12.05
  11  Turinek Sebastjan 13.04.04
  13  Lemež Kljajič Enej (V) 13.11.05
  14  Brinovšek Žiga 27.03.04
  15  Hudournik Rok (K) 24.01.04
  16  Sulejmanović Lejl 24.05.05
  17  Kadrić Ajdin 12.05.04
  18  Plešnik Jon 26.03.04
  19  Jeseničnik Blaž 18.03.05
  22  Mavrič Jan (V) 12.09.04
   NK Šampion A
Priimek in ime Rojen
  5  Džumhur Sen 26.10.05
  6  Dobovičnik Ben 04.02.05
  7  Doler Liam 03.08.04
  8  Satler Jan 16.06.04
  9  Kajzba Nina 04.04.04
  10  Videčnik Urh (K) 24.01.04
  11  Turk Jaka 23.08.04
  13  Gnilšek Nejc 07.05.05
  14  Hempt Lukas 10.09.05
  15  Narat Filip 30.04.05
  17  Malec Tine 14.01.05
  18  Flis Jakob 19.07.04
  19  Vrbovšek Dominik 07.11.05
  20  Obreza Tai 28.08.05
  21  Štante Tjaš 19.09.05
  33  Srše Jaša (V) 20.04.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje A
   Hojnik Mitja
   NK Šampion A
   Mihalič Anton
   STRELCI
   Rudar Velenje A
   1 : 0 8 - Turinek Lovro (14')
   2 : 0 11 - Turinek Sebastjan (48')
   NK Šampion A
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje A
   NK Šampion A
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje A
   NK Šampion A
   MENJAVE
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
   NK Šampion A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
16. krog 25.03.17
Mons Claudius : Korotan Prevalje 1 : 1
NK Dravograd : ŠD Videm 2 : 0
NK Šmarje pri Jelšah : NK Rogaška 0 : 0
Dravinja : S.Rojko Dobrovce 2 : 0
AjDAS Lenart : Maribor B 0 : 4
NK Fužinar Ravne Systems : NK ZU-VIL Brunšvik 1 : 0
NK Šampion : NK Šmartno 1928 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan