Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
05.02.2017
Zimsko tekmovanje U11 - 2016/2017 - finalni turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Finalni turnir)

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Par

Rezultat

ND Mozirje B

:

NK Šentjur

F1

2:3

NK Celje B

:

NK Žalec A

F2

1:0

Rudar Velenje A

:

NK Vransko

F3

5:0

NK Celje A

:

NK Rogaška A

F4

6:4

 

 

 

 

 

ND Mozirje B

:

NK Žalec A

F5

3:4

NK Vransko

:

NK Rogaška A

F6

6:5

NK Šentjur

:

NK Celje B

F7

0:3

Rudar Velenje A

:

NK Celje A

F8

4:1

 

:

 

 

 

ND Mozirje B

:

NK Rogaška A

7m

4:5

NK Žalec A

:

NK Vransko

5m

4:2

 

 

 

 

 

NK Šentjur

:

NK Celje A

3m

0:3

NK Celje B

:

Rudar Velenje A

1m

3:4

 

 

 

 

 

Podelitev pokalov in medalj

 

 

 

 

 LESTVICA:

Mesto

Ekipa

1

Rudar Velenje A

2

NK Celje B

3

NK Celje A

4

NK Šentjur

5

NK Žalec A

6

NK Vransko

7

NK Rogaška A

8

ND Mozirje B

                                                                                             

 


16.01.2017
Zimsko tekmovanje U11 - 2016/2017 - finalni turnir

V prilogi objavljamo časovnico finalnega turnirja.


09.01.2017
Zimsko tekmovanje U11 - 2016/2017 - drugi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina B – drugi turnir)

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

Kovinar Štore A

:

NK Šmartno 1928

0:1

NK Šentjur

:

NK Celje A

0:0

Rogaška B

:

NK Vojnik

2:1

Kovinar Štore A

:

NK Šentjur

0:1

NK Šmartno 1928

:

NK Vojnik

2:0

NK Celje A

:

Rogaška B

0:0

NK Šentjur

:

NK Šmartno 1928

0:1

Rogaška B

:

Kovinar Štore A

1:0

NK Vojnik

:

NK Celje A

0:1

NK Šentjur

:

Rogaška B

1:0

NK Šmartno 1928

:

NK Celje A

0:2

Kovinar Štore A

:

NK Vojnik

1:1

Rogaška B

:

NK Šmartno 1928

0:0

NK Vojnik

:

NK Šentjur

0:1

NK Celje A

:

Kovinar Štore A

8:1

SKUPNA LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Celje A

23

25

3

+22

2

NK Šentjur

18

7

6

+1

3

Rogaška B

18

8

3

+5

4

NK Šmartno 1928

15

7

7

0

5

NK Vojnik

5

5

14

-9

6

Kovinar Štore A

3

3

22

-19

                                                                                              

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina C – drugi turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

Kovinar Štore B

:

NK Rogaška A

0:4

NK Šampion C

:

ND Mozirje A

1:2

Rudar Velenje B

:

NK Celje B

0:2

Kovinar Štore B

:

NK Šampion C

0:8

NK Rogaška A

:

NK Celje B

0:2

ND Mozirje A

:

Rudar Velenje B

0:3

NK Šampion C

:

NK Rogaška A

1:1

Rudar Velenje B

:

Kovinar Štore B

6:0

NK Celje B

:

ND Mozirje A

2:1

NK Šampion C

:

Rudar Velenje B

1:1

NK Rogaška A

:

ND Mozirje A

4:0

Kovinar Štore B

:

NK Celje B

0:3

Rudar Velenje B

:

NK Rogaška A

0:1

NK Celje B

:

NK Šampion C

4:0

ND Mozirje A

:

Kovinar Štore B

4:0

SKUPNA LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Celje B

28

22

1

+21

2

NK Rogaška A

20

17

7

+10

3

Rudar Velenje B

17

18

10

+8

4

NK Šampion C

11

15

15

0

5

ND Mozirje A

10

14

18

-4

6

Kovinar Štore B

0

3

38

-35

 

Na finalni turnir so se uvrstile ekipe: 

ND Mozirje B 

NK Vransko 

NK Celje A 

NK Šentjur 

NK Celje B 

NK Rogaška A 

Rudar Velenje A 

NK Žalec A

                                                                                            


30.12.2016
Zimsko tekmovanje U11 - 2016/2017 - drugi turnir

Časovnici za drugi turnir 08.01.2017

Skupina B - časovnica

Skupina C - časovnica


12.12.2016
Zimsko tekmovanje U11 - 2016/2017 - drugi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina A – drugi turnir)

 REZULTATI: 

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Šampion A

:

NK Laško Thermana

0:4

NK Žalec B

:

ND Mozirje B

0:2

NK Vransko

:

NK Hrastnik

2:1

NK Šampion A

:

NK Žalec B

0:2

NK Laško Thermana

:

NK Hrastnik

0:1

ND Mozirje B

:

NK Vransko

2:0

NK Žalec B

:

NK Laško Thermana

1:1

NK Vransko

:

NK Šampion A

1:0

NK Hrastnik

:

ND Mozirje B

0:0

NK Žalec B

:

NK Vransko

1:1

NK Laško Thermana

:

ND Mozirje B

0:1

NK Šampion A

:

NK Hrastnik

2:0

NK Vransko

:

NK Laško Thermana

1:1

NK Hrastnik

:

NK Žalec B

1:4

ND Mozirje B

:

NK Šampion A

3:1

SKUPNA LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

ND Mozirje B

25

19

4

+15

2

NK Vransko

21

14

7

+7

3

NK Hrastnik

13

8

12

-4

4

NK Žalec B

11

11

9

+2

5

NK Laško Thermana

9

7

12

-5

6

NK Šampion A

6

4

19

-15

 

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina D – drugi turnir) 

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Radeče

:

NK Šampion B

0:2

NK Športikum Sevnica

:

Rudar Velenje A

0:5

NK Celje C

:

NK Žalec A

0:3

NK Radeče

:

NK Športikum Sevnica

0:2

NK Šampion B

:

NK Žalec A

0:0

Rudar Velenje A

:

NK Celje C

3:0

NK Športikum Sevnica

:

NK Šampion B

0:1

NK Celje C

:

NK Radeče

4:0

NK Žalec A

:

Rudar Velenje A

1:1

NK Športikum Sevnica

:

NK Celje C

0:2

NK Šampion B

:

Rudar Velenje A

0:4

NK Radeče

:

NK Žalec A

0:3

NK Celje C

:

NK Šampion B

1:1

NK Žalec A

:

NK Športikum Sevnica

3:0

Rudar Velenje A

:

NK Radeče

4:0

SKUPNA LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

Rudar Velenje A

22

21

2

+19

2

NK Žalec A

19

14

3

+11

3

NK Šampion B

17

7

5

+2

4

NK Celje C

16

10

7

+3

5

NK Športikum Sevnica

4

2

18

-16

6

NK Radeče

2

0

19

-17


28.11.2016
Zimsko tekmovanje U11 - 2016/2017 - prvi turnir - rezultat

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina A – prvi turnir)

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Šampion A

:

NK Laško Thermana

0:1

NK Žalec B

:

ND Mozirje B

0:1

NK Vransko

:

NK Hrastnik

2:0

NK Šampion A

:

NK Žalec B

1:0

NK Laško Thermana

:

NK Hrastnik

0:2

ND Mozirje B

:

NK Vransko

2:3

NK Žalec B

:

NK Laško Thermana

3:0

NK Vransko

:

NK Šampion A

3:0

NK Hrastnik

:

ND Mozirje B

0:2

NK Žalec B

:

NK Vransko

0:1

NK Laško Thermana

:

ND Mozirje B

0:3

NK Šampion A

:

NK Hrastnik

0:2

NK Vransko

:

NK Laško Thermana

0:0

NK Hrastnik

:

NK Žalec B

1:0

ND Mozirje B

:

NK Šampion A

3:0

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Vransko

13

9

2

+7

2

ND Mozirje B

12

11

3

+8

3

NK Hrastnik

9

5

4

+1

4

NK Laško Thermana

4

1

8

-7

5

NK Šampion A

3

1

9

-8

6

NK Žalec B

3

3

4

-1 


ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina C – prvi turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

Kovinar Štore B

:

NK Rogaška A

1:2

NK Šampion C

:

ND Mozirje A

1:0

Rudar Velenje B

:

NK Celje B

0:1

Kovinar Štore B

:

NK Šampion C

0:2

NK Rogaška A

:

NK Celje B

0:2

ND Mozirje A

:

Rudar Velenje B

2:3

NK Šampion C

:

NK Rogaška A

0:1

Rudar Velenje B

:

Kovinar Štore B

3:2

NK Celje B

:

ND Mozirje A

0:0

NK Šampion C

:

Rudar Velenje B

1:2

NK Rogaška A

:

ND Mozirje A

4:1

Kovinar Štore B

:

NK Celje B

0:2

Rudar Velenje B

:

NK Rogaška A

0:0

NK Celje B

:

NK Šampion C

4:0

ND Mozirje A

:

Kovinar Štore B

4:0

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Celje B

13

9

0

+9

2

NK Rogaška A

10

7

4

+3

3

Rudar Velenje B

10

8

6

+2

4

NK Šampion C

6

4

7

-3

5

ND Mozirje A

4

7

8

-1

6

Kovinar Štore B

0

3

13

-10

                                                                                              


28.11.2016
Zimsko tekmovanje U11 - 2016/2017 - drugi turnir

Časovnici za drugi turnir 11.12.2016

Skupina A - časovnica

Skupina D - časovnica


21.11.2016
Zimsko tekmovanje U11 - 2016/2017 - prvi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina B – prvi turnir)

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

Kovinar Štore A

:

NK Šmartno 1928

1:1

NK Šentjur

:

NK Celje A

1:5

Rogaška B

:

NK Vojnik

2:0

Kovinar Štore A

:

NK Šentjur

0:0

NK Šmartno 1928

:

NK Vojnik

2:1

NK Celje A

:

Rogaška B

0:1

NK Šentjur

:

NK Šmartno 1928

2:0

Rogaška B

:

Kovinar Štore A

2:0

NK Vojnik

:

NK Celje A

0:3

NK Šentjur

:

Rogaška B

1:0

NK Šmartno 1928

:

NK Celje A

0:1

Kovinar Štore A

:

NK Vojnik

0:2

Rogaška B

:

NK Šmartno 1928

0:0

NK Vojnik

:

NK Šentjur

0:0

NK Celje A

:

Kovinar Štore A

5:0

LESTVICA:      

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Celje A

12

14

2

+12

2

Rogaška B

10

5

1

+4

3

NK Šentjur

8

4

5

-1

4

NK Šmartno 1928

5

3

5

-2

5

NK Vojnik

4

3

7

-4

6

Kovinar Štore A

2

1

10

-9

                                                                                              

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina D – prvi turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Radeče

:

NK Šampion B

0:2

NK Športikum Sevnica

:

Rudar Velenje A

0:2

NK Celje C

:

NK Žalec A

1:0

NK Radeče

:

NK Športikum Sevnica

0:0

NK Šampion B

:

NK Žalec A

0:0

Rudar Velenje A

:

NK Celje C

0:0

NK Športikum Sevnica

:

NK Šampion B

0:1

NK Celje C

:

NK Radeče

0:0

NK Žalec A

:

Rudar Velenje A

1:1

NK Športikum Sevnica

:

NK Celje C

0:2

NK Šampion B

:

Rudar Velenje A

0:0

NK Radeče

:

NK Žalec A

0:1

NK Celje C

:

NK Šampion B

0:0

NK Žalec A

:

NK Športikum Sevnica

2:0

Rudar Velenje A

:

NK Radeče

1:0

 LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

Rudar Velenje A

9

4

1

+3

2

NK Celje C

9

3

0

+3

3

NK Šampion B

9

3

0

+3

4

NK Žalec A

8

4

2

+2

5

NK Radeče

2

0

4

-4

6

NK Športikum Sevnica

1

0

7

-7

                                                                                             

 

 


15.11.2016
Zimsko tekmovanje U11 - 2016/2017 - prvi turnir

Časovnici za prvi turnir 27.11.2016

Skupina A - časovnica

Skupina C - časovnica


08.11.2016
Zimsko tekmovanje U11 - 2016/2017 - prvi turnir

Časovnici za prvi turnir 20.11.2016

Skupina B - časovnica

Skupina D - časovnica


21.10.2016
Zimsko tekmovanje U11 - 2016/2017

Na zimsko tekmovanje U11 so se prijavile naslednje ekipe: NK Športikum Sevnica, NK Hrastnik, NK Žalec A, NK Žalec B, ND Mozirje A, ND Mozirje B, Rogaška A, Rogaška B, Kovinar Štore A, Kovinar Štore B, NK Celje A,NK Celje B, NK Celje C, NK Vransko, NK Laško Thermana, Rudar Velenje A, Rudar Velenje B, NK Šmartno 1928, NK Šampion A, NK Šampion B, NK Šentjur, NK Vojnik, NK Radeče in NK Šampion C.


 Na podlagi žreba so ekipe razdeljene v 4 skupine:

 Skupina A:        

NK Šampion A

NK Žalec B

NK Vransko

NK Hrastnik

ND Mozirje B

NK Laško Thermana

 Skupina B:          

Kovinar Štore A

NK Šentjur

Rogaška B

NK Vojnik

NK Celje A

NK Šmartno 1928

  Skupina C:          

Kovinar Štore B

NK Šampion C

Rudar Velenje B

NK Celje B

ND Mozirje A

NK Rogaška A

  Skupina D:           

NK Radeče

NK Športikum Sevnica

NK Celje C

NK Žalec A

Rudar Velenje A

NK Šampion B


PREDTEKMOVANJE

Skupina A  (27.11.2016 ob 14.00 uri) - Hrastnik - Športna dvorana

Skupina B  (20,11,2016 ob 14.00 uri) - Hrastnik - Športna dvorana - Dolanka

Skupina C  (27.11.2016 ob 10.00 uri) - Hrastnik - Športna dvorana

Skupina D  (20.11.2016 ob 10.00 uri) - Hrastnik - Športna dvorana - Dolanka

Skupina A  (11.12.2016 ob 10.00 uri) - Laško - Športna dvorana OŠ Debro

Skupina D  (11.12.2016 ob 14.00 uri) - Laško - Športna dvorana OŠ Debro

Skupina B  (08.01.2017 ob 10.00 uri) - Rogatec - Športna dvorana

Skupina C  (08.01.2017 ob 14.00 uri) - Rogatec - Športna dvorana

 

 FINALNI TURNIR

4.2.2017 - Celje - Balon


06.02.2016
Zimsko tekmovanje U11 - 2015/2016 - finalni turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Finalni turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Par

Rezultat

NK Šentjur B

:

NK Celje C

F1

0:3 (b.b)

NK Šmartno 1928

:

NK Rudar Velenje A

F2

0:1

NK Celje B

:

NK Rogaška

F3

3:0

NK Celje A

:

NK Rudar Velenje B

F4

2:0

 

 

 

 

 

-

:

NK Šmartno 1928

F5

0:3 (b.b)

NK Rogaška

:

NK Rudar Velenje B

F6

2:1

NK Celje C

:

NK Rudar Velenje A

F7

1:0

NK Celje B

:

NK Celje A

F8

3:2

 

:

 

 

 

-

:

NK Rudar Velenje B

7m

0:3 (b.b)

NK Šmartno 1928

:

NK Rogaška

5m

0:1

 

 

 

 

 

NK Rudar Velenje A

:

NK Celje A

3m

2:3

NK Celje C

:

NK Celje B

1m

0:3

  LESTVICA:

Mesto

Ekipa

1

NK Celje B

2

NK Celje C

3

NK Celje A

4

NK Rudar Velenje A

5

NK Rogaška

6

NK Šmartno 1928

7

NK Rudar Velenje B

8

NK Šentjur B


29.01.2016
Zimsko tekmovanje U11 - 2015/2016 - finalni turnir

Časovnica za finalni turnir 06.02.2016 - časovnica


25.01.2016
Zimsko tekmovanje U11 - 2015/2016 - skupina B drugi turnir - rezultati

 

 ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina B – drugi turnir) 

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Rudar Velenje B

:

NK Brežice 1919 B

5:0

NK Šentjur B

:

NK Hrastnik

2:0

NK Celje C

:

NK Rudar Velenje B

0:1

NK Brežice 1919 B

:

NK Šentjur B

0:1

NK Hrastnik

:

NK Rudar Velenje B

0:2

NK Šentjur B

:

NK Celje C

1:0

NK Hrastnik

:

NK Brežice 1919 B

1:1

NK Rudar Velenje B

:

NK Šentjur B

0:0

NK Celje C

:

NK Hrastnik

7:0

NK Brežice 1919 B

:

NK Celje C

1:3

 LESTVICA (po obeh odigranih turnirjih):

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Šentjur B

20

11

2

+9

2

NK Rudar Velenje B

19

14

2

+12

3

NK Celje C

10

14

8

+6

4

NK Brežice B

4

4

14

-10

5

NK Hrastnik

2

2

19

-17  

Na finalni turnir so se uvrstili: NK Celje B, NK Rudar Velenje A, NK Rogaška, NK Šentjur B, NK Rudar Velenje B, NK Celje C, NK Šmartno, NK Celje A. 


14.01.2016
Zimsko tekmovanje U11 - 2015/2016

Časovnica za turnir 24.01.2016

Skupina B - časovnica


10.01.2016
Zimsko tekmovanje U11 - 2015/2016 - skupina C drugi turnir - rezultati

 ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina C – drugi turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Celje A

:

NK Šentjur A

3:0

NK Šmartno 1928

:

NK Radeče

3:0

NK Šentjur A

:

NK Radeče

3:0

NK Celje A

:

NK Šmartno 1928

2:1

NK Radeče

:

NK Celje A

0:7

NK Šmartno 1928

:

NK Šentjur A

3:0 

LESTVICA (po odigranih obeh turnirjih):

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Šmartno 1928

15

18

3

+15

2

NK Celje A

15

24

5

+19

3

NK Šentjur A

9

15

12

+3

4

NK Radeče

0

0

37

-37

                                                                                       


02.01.2016
Zimsko tekmovanje U11 - 2015/2016

Časovnica za turnir 10.01.2016

Skupina C - časovnica


20.12.2015
Zimsko tekmovanje U11 - 2015/2016 - skupina A drugi turnir - rezultati

 ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina A – drugi turnir)

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Rudar Velenje A

:

NK Brežice 1919 A

2:2

NK Vojnik

:

NK Rogaška

0:3

NK Celje B

:

NK Rudar Velenje A

0:0

NK Brežice 1919 A

:

NK Vojnik

3:0

NK Rogaška

:

NK Rudar Velenje A

0:2

NK Vojnik

:

NK Celje B

0:3

NK Rogaška

:

NK Brežice 1919 A

2:0

NK Rudar Velenje A

:

NK Vojnik

3:0

NK Celje B

:

NK Rogaška

4:1

NK Brežice 1919 A

:

NK Celje B

0:3 

LESTVICA (po odigranih obeh turnirjih):

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Celje B

22

35

5

+30

2

NK Rudar Velenje A

14

17

12

+5

3

NK Rogaška

12

17

18

-1

4

NK Brežice A

10

14

14

+0

5

NK Vojnik

0

1

25

-24


19.12.2015
Zimsko tekmovanje U11 - 2015/2016 - skupina C prvi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina C – prvi turnir)

 REZULTATI:

Ura:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

10:00

NK Celje A

:

NK Šentjur A

3:1

10.22

NK Šmartno 1928

:

NK Radeče

5:0

10:44

NK Šentjur A

:

NK Radeče

10:0

11.06

NK Celje A

:

NK Šmartno 1928

0:3

11:28

NK Radeče

:

NK Celje A

0:9

11:50

NK Šmartno 1928

:

NK Šentjur A

3:1

  LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Šmartno 1928

9

11

1

+10

2

NK Celje A

6

12

4

+8

3

NK Šentjur A

3

12

6

+6

4

NK Radeče

0

0

24

-24

             Utrinke s tekmovanja si lahko ogledate v fotogaleriji 


13.12.2015
Zimsko tekmovanje U11 - 2015/2016 - skupina B prvi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina B – prvi turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Rudar Velenje B

:

NK Brežice 1919 B

2:0

NK Šentjur B

:

NK Hrastnik

1:0

NK Celje C

:

NK Rudar Velenje B

0:2

NK Brežice 1919 B

:

NK Šentjur B

1:1

NK Hrastnik

:

NK Rudar Velenje B

0:2

NK Šentjur B

:

NK Celje C

3:1

NK Hrastnik

:

NK Brežice 1919 B

1:1

NK Rudar Velenje B

:

NK Šentjur B

0:2

NK Celje C

:

NK Hrastnik

3:0

NK Brežice 1919 B

:

NK Celje C

0:0

 LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Šentjur B

10

7

2

+5

2

NK Rudar Velenje B

9

6

2

+4

3

NK Celje C

4

4

5

-1

4

NK Brežice 1919 B

3

2

4

-2

5

NK Hrastnik

1

1

7

-6

 

Utrinke s tekmovanja si lahko ogledate v fotogaleriji 


10.12.2015
Zimsko tekmovanje U11 - 2015/2016

Časovnici za turnirja 19.12.2015 in 20.12.2015

Skupina C - časovnica

Skupina A - časovnica


05.12.2015
Zimsko tekmovanje U11 - 2015/2016 - skupina A prvi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina A – prvi turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Rudar Velenje A

:

NK Brežice 1919 A

2:1

NK Vojnik

:

NK Rogaška

0:5

NK Celje B

:

NK Rudar Velenje A

5:1

NK Brežice 1919 A

:

NK Vojnik

6:0

NK Rogaška

:

NK Rudar Velenje A

3:1

NK Vojnik

:

NK Celje B

0:6

NK Rogaška

:

NK Brežice 1919 A

0:2

NK Rudar Velenje A

:

NK Vojnik

6:1

NK Celje B

:

NK Rogaška

9:3

NK Brežice 1919 A

:

NK Celje B

0:5

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Celje B

12

25

4

+21

2

NK Brežice 1919 A

6

9

7

+2

3

NK Rudar Velenje A

6

10

10

+0

4

NK Rogaška

6

11

12

-1

5

NK Vojnik

0

1

23

-22

 

Utrinke s tekmovanja si lahko ogledate v fotogaleriji 


04.12.2015
Zimsko tekmovanje U11 - skupina B časovnica

Časovnica za turnir 13.12.2015

Skupina B - časovnica


25.11.2015
Zimsko tekmovanje U11 - skupina A časovnica

Časovnica za turnir 5.12.2015

Skupina A - časovnica


07.11.2015
Zimsko tekmovanje U11 - 2015/2016

Na zimsko tekmovanje U11 so se prijavile naslednje ekipe: NK Hrastnik, NK Celje A, NK Celje B, NK Šentjur A, NK Šentjur B, NK Rudar Velenje A, NK Rudar Velenje B, NK Šmartno 1928, NK Brežice 1919 A, NK Brežice 1919 B, NK Rogaška,NK Vojnik, NK Radeče in NK Celje C.

 Na podlagi žreba so ekipe razdeljene v 3 skupine:

 Skupina A:        

NK Celje B

NK Rudar Velenje A

NK Vojnik

NK Rogaška

NK Brežice 1919 A

 Skupina B:    

NK Celje C

NK Rudar Velenje B

NK Šentjur B

NK Hrastnik

NK Brežice 1919 B

Skupina C:

NK Šmartno 1928

NK Radeče

NK Celje A

NK Šentjur A

 

 

PREDTEKMOVANJE

Skupina A  (05.12.2015 ob 9.30 uri) - Celje - Balon Skalna klet

Skupina B  (13,12,2015 ob 13.30 uri) - Hrastnik - Športna dvorana

Skupina C  (19.12.2015 ob 9.30 uri) - Celje - Balon Skalna klet

Skupina A  (20.12.2015 ob 13.30 uri) - Rogatec - Športna dvorana

Skupina B  (24.01,2016 ob 13.30 uri) - Hrastnik - Športna dvorana

Skupina C  10.01.2016 ob 13.30 uri) - Hrastnik - Športna dvorana

 FINALNI TURNIR

(06.02.2016 ob 13.30 uri) - Hrastnik - Športna dvorana - Dolanka


MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
26. krog 27.05.17
NK Šmarje pri Jelšah : Maribor B 3 : 2
NK Šmartno 1928 : Korotan Prevalje 1 : 5
NK ZU-VIL Brunšvik : AjDAS Lenart 0 : 1
ŠD Videm : NK Šampion 3 : 0
S.Rojko Dobrovce : Mons Claudius 1 : 3
NK Rogaška : Dravinja 3 : 1
NK Dravograd : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan