Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 9. krog 30.10.16
   TEKMA: NK Rogaška MB Monting - Dravinja A 6 : 3 1 : 1
   Kraj: Rogaška Slatina - Športni center    Gledalcev: 35
   1. sodnik: Krog Borut
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška MB Monting
Priimek in ime
  1  Pelko Borut (V)
  2  Stevanić Alex
  3  Lipnik Niko
  4  Majer Nejc
  7  Šiljeg Leon
  8  Šiljeg Nejc
  9  Stanković Sven
  10  Lotrič Denis
  11  Šket Marcel
  12  Arzenšek Luka (V)
  13  Myrtaj Mirlind
  14  Šiljeg Niki
  15  Lorber Marcel (K)
  16  Černelic Tilen
   Dravinja A
Priimek in ime
  1  Jelenko Žiga (V)
  3  Ratković Macuh Jaka (K)
  7  Hribernik Luka
  8  Ciglarič Žiga
  9  Ercek Erazem
  10  Janžič Lan
  11  Šipka Tian
  17  Brence Nik
  20  Dover Gregor
  21  Markelc Maks
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Rogaška MB Monting
   Viher Rok
   Dravinja A
   Furman Matej
   STRELCI
   NK Rogaška MB Monting
   1 : 1 8 - Šiljeg Nejc (21')
   2 : 1 15 - Lorber Marcel (32')
   3 : 3 15 - Lorber Marcel (44')
   4 : 3 2 - Stevanić Alex (49')
   5 : 3 2 - Stevanić Alex (57')
   6 : 3 10 - Lotrič Denis (60')
   Dravinja A
   0 : 1   3 - Ratković Macuh Jaka (3') 
   2 : 2   20 - Dover Gregor (35') 
   2 : 3   11 - Šipka Tian (41') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška MB Monting
   Dravinja A
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška MB Monting
   Dravinja A
   MENJAVE
   NK Rogaška MB Monting
  Minuta  Igralec
   Dravinja A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan