Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 1. krog 04.09.16
   TEKMA: ND Mozirje - NK Rogaška MB Monting 2 : 6 1 : 3
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Božičevič Bor
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje
Priimek in ime
  1  Drofenik Nik (V)
  3  Miklavc Jakob
  4  Praznik Jan
  5  Pleterski Bor
  6  Zavolovšek Aleks
  7  Marcen Adam (K)
  8  Podvratnik Janez
  9  Podvratnik Urban
  10  Bastelj Andraž
  11  Funtek Johan
  12  Poznič Žiga
  13  Pikl Anžej
  15  Terbovšek Finkšt Aljaž
  17  Lukač Mark
  19  Bele Nejc
   NK Rogaška MB Monting
Priimek in ime
  1  Pelko Borut (V)
  2  Stevanić Alex
  4  Majer Nejc
  5  Černelic Tilen
  7  Šiljeg Leon
  8  Šiljeg Nejc
  9  Stanković Sven
  10  Hernavs Miha
  11  Toplak Patrik
  12  Myrtaj Mirlind (V)
  14  Šiljeg Niki
  15  Lorber Marcel (K)
  16  Lotrič Denis
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Mozirje
   Uršnik Viktor
   NK Rogaška MB Monting
   Viher Rok
   STRELCI
   ND Mozirje
   1 : 0 17 - Lukač Mark (16')
   2 : 6 19 - Bele Nejc (60')
   NK Rogaška MB Monting
   1 : 1   15 - Lorber Marcel (20') 
   1 : 2   8 - Šiljeg Nejc (24') 
   1 : 3   10 - Hernavs Miha (25') 
   1 : 4   14 - Šiljeg Niki (52')  11m
   1 : 5   14 - Šiljeg Niki (54') 
   1 : 6   10 - Hernavs Miha (59') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje
   NK Rogaška MB Monting
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje
   NK Rogaška MB Monting
   MENJAVE
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
   NK Rogaška MB Monting
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan