Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 7. krog 16.10.16
   TEKMA: NK Žalec - Dravinja A 3 : 0 0 : 0
   Kraj: Žalec - Športni park Žalec    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Šašivarević Ermin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec
Priimek in ime Rojen
  1  Ferme Mark (V) 25.09.04
  2  Zupanc Jaka 20.03.04
  3  Jereb Cilenšek Vid 14.06.05
  4  Kuburaš Tarik 22.09.05
  5  Urisek Tim 21.09.05
  6  Stojaković Aleks (K) 17.02.04
  7  Stokavnik Lan 12.01.05
  11  Krk Maj 17.05.04
  13  Djaković Denis 19.04.04
  14  Golič Lovro 05.03.06
  19  Zavasnik Aljaž 07.01.05
  22  Štravs-Mičić Luka 15.05.04
  23  Bavčar Pantelič Kristjan 15.02.05
  24  Jahdauti Edison 13.11.04
  27  Mačinković Sašo 09.05.05
   Dravinja A
Priimek in ime Rojen
  1  Jelenko Žiga (V) 07.04.05
  3  Ratković Macuh Jaka (K) 07.02.04
  6  Podgoršek Emanuel 04.10.04
  7  Mokotar Miha 05.02.05
  8  Ciglarič Žiga 07.11.05
  9  Brence Nik 24.02.05
  10  Janžič Lan 12.01.05
  15  Levart Ambrož 22.05.05
  17  Hribernik Luka 20.10.05
  20  Dover Gregor 06.10.05
  21  Markelc Maks 28.12.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Žalec
   Gračnar Dejan
   Dravinja A
   Furman Matej
   STRELCI
   NK Žalec
   1 : 0 22 - Štravs-Mičić Luka (38')
   2 : 0 6 - Stojaković Aleks (45')
   3 : 0 6 - Stojaković Aleks (52')
   Dravinja A
   OPOMINJANI
   NK Žalec
   Dravinja A
    20 - Dover Gregor (31')
   IZKLJUČENI
   NK Žalec
   Dravinja A
   MENJAVE
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
   Dravinja A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
21. krog 26.04.17
NK Šampion : NK Šmarje pri Jelšah 2 : 1
Korotan Prevalje : NK Dravograd 0 : 1
Maribor B : NK Rogaška 1 : 1
Mons Claudius : NK Fužinar Ravne Systems 2 : 0
NK Šmartno 1928 : ŠD Videm 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK ZU-VIL Brunšvik 3 : 3
AjDAS Lenart : Dravinja 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan