Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  1. Liga mlajši dečki  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  04.09.16 
04.09.16 NŠ NK Krško A : NK Žalec 3 : 1(1 : 1)
07.09.16 NK Šampion A : NK Celje A 1 : 1(1 : 0)
04.09.16 Fosilum Šentjur : Rudar Velenje A 2 : 3(1 : 3)
04.09.16 Dravinja A : Brežice 1919 A 0 : 2(0 : 0)
04.09.16 ND Mozirje : NK Rogaška MB Monting 2 : 6(1 : 3)
2. krog  11.09.16 
11.09.16 NK Žalec : NK Rogaška MB Monting 5 : 1(0 : 0)
11.09.16 Brežice 1919 A : ND Mozirje 13 : 0(4 : 0)
11.09.16 Rudar Velenje A : Dravinja A 3 : 0(2 : 0)
11.09.16 NK Šampion A : Fosilum Šentjur 5 : 1(3 : 1)
10.09.16 NŠ NK Krško A : NK Celje A 3 : 2(1 : 1)
3. krog  18.09.16 
14.09.16 NK Žalec : NK Celje A 2 : 4(1 : 0)
18.09.16 Fosilum Šentjur : NŠ NK Krško A 0 : 1(0 : 1)
18.09.16 Dravinja A : NK Šampion A 0 : 9(0 : 4)
13.09.16 ND Mozirje : Rudar Velenje A 0 : 5(0 : 1)
18.09.16 NK Rogaška MB Monting : Brežice 1919 A 0 : 5(0 : 3)
4. krog  25.09.16 
27.09.16 NK Žalec : Brežice 1919 A 1 : 1(1 : 0)
25.09.16 Rudar Velenje A : NK Rogaška MB Monting 5 : 1(3 : 0)
25.09.16 NK Šampion A : ND Mozirje 5 : 0(2 : 0)
27.09.16 NŠ NK Krško A : Dravinja A 6 : 1(3 : 1)
25.09.16 NK Celje A : Fosilum Šentjur 7 : 0(5 : 0)
5. krog  02.10.16 
02.10.16 Fosilum Šentjur : NK Žalec 1 : 2(1 : 0)
02.10.16 Dravinja A : NK Celje A 0 : 8(0 : 3)
02.10.16 ND Mozirje : NŠ NK Krško A 2 : 1(0 : 1)
02.10.16 NK Rogaška MB Monting : NK Šampion A 2 : 7(0 : 4)
02.10.16 Brežice 1919 A : Rudar Velenje A 1 : 2(1 : 0)
6. krog  09.10.16 
09.10.16 NK Žalec : Rudar Velenje A 5 : 2(2 : 1)
09.10.16 NK Šampion A : Brežice 1919 A 3 : 1(2 : 0)
09.10.16 NŠ NK Krško A : NK Rogaška MB Monting 8 : 1(5 : 0)
09.10.16 NK Celje A : ND Mozirje 10 : 1(3 : 0)
09.10.16 Fosilum Šentjur : Dravinja A 1 : 0(0 : 0)
7. krog  16.10.16 
16.10.16 NK Žalec : Dravinja A 3 : 0(0 : 0)
16.10.16 ND Mozirje : Fosilum Šentjur 0 : 3(0 : 3)
16.10.16 NK Rogaška MB Monting : NK Celje A 0 : 9(0 : 1)
16.10.16 Brežice 1919 A : NŠ NK Krško A 0 : 0(0 : 0)
13.10.16 Rudar Velenje A : NK Šampion A 2 : 0(1 : 0)
8. krog  23.10.16 
23.10.16 NK Žalec : NK Šampion A 1 : 4(0 : 2)
26.10.16 NŠ NK Krško A : Rudar Velenje A 6 : 1(1 : 0)
11.11.16 NK Celje A : Brežice 1919 A 4 : 1(1 : 1)
23.10.16 Fosilum Šentjur : NK Rogaška MB Monting 6 : 4(4 : 3)
23.10.16 Dravinja A : ND Mozirje 1 : 0(1 : 0)
9. krog  30.10.16 
25.10.16 ND Mozirje : NK Žalec 2 : 3(1 : 0)
30.10.16 NK Rogaška MB Monting : Dravinja A 6 : 3(1 : 1)
30.10.16 Brežice 1919 A : Fosilum Šentjur 5 : 1(2 : 0)
15.11.16 Rudar Velenje A : NK Celje A 1 : 4(0 : 3)
29.10.16 NK Šampion A : NŠ NK Krško A 0 : 4(0 : 1)
10. krog  26.03.17 
26.03.17 NK Žalec : NŠ NK Krško A 2 : 4(1 : 3)
05.04.17 NK Celje A : NK Šampion A 2 : 0(0 : 0)
26.03.17 Rudar Velenje A : Fosilum Šentjur 1 : 2(1 : 0)
26.03.17 Brežice 1919 A : Dravinja A 5 : 1(3 : 0)
26.03.17 NK Rogaška MB Monting : ND Mozirje 3 : 4(1 : 1)
11. krog  02.04.17 
02.04.17 NK Rogaška MB Monting : NK Žalec 0 : 5(0 : 5)
02.04.17 ND Mozirje : Brežice 1919 A 1 : 10(0 : 4)
04.04.17 Dravinja A : Rudar Velenje A 3 : 2(1 : 1)
02.04.17 Fosilum Šentjur : NK Šampion A 0 : 4(0 : 0)
02.04.17 NK Celje A : NŠ NK Krško A 2 : 1(1 : 0)
12. krog  09.04.17 
09.04.17 NK Celje A : NK Žalec 3 : 1(2 : 1)
15.04.17 NŠ NK Krško A : Fosilum Šentjur 5 : 0(3 : 0)
09.04.17 NK Šampion A : Dravinja A 3 : 1(1 : 0)
06.04.17 Rudar Velenje A : ND Mozirje 11 : 0(5 : 0)
09.04.17 Brežice 1919 A : NK Rogaška MB Monting 6 : 2(3 : 0)
13. krog  23.04.17 
23.04.17 Brežice 1919 A : NK Žalec 4 : 1(3 : 1)
21.04.17 NK Rogaška MB Monting : Rudar Velenje A 2 : 6(2 : 3)
23.04.17 ND Mozirje : NK Šampion A 1 : 15(1 : 7)
17.05.17 Dravinja A : NŠ NK Krško A 0 : 7(0 : 1)
23.04.17 Fosilum Šentjur : NK Celje A 1 : 8(0 : 5)
14. krog  07.05.17 
07.05.17 NK Žalec : Fosilum Šentjur 3 : 2(2 : 2)
07.05.17 NK Celje A : Dravinja A 3 : 0(1 : 0)
07.05.17 NŠ NK Krško A : ND Mozirje 14 : 0(4 : 0)
07.05.17 NK Šampion A : NK Rogaška MB Monting 3 : 1(2 : 1)
07.05.17 Rudar Velenje A : Brežice 1919 A 0 : 2(0 : 1)
15. krog  14.05.17 
10.05.17 Rudar Velenje A : NK Žalec 3 : 0(1 : 0)
14.05.17 Brežice 1919 A : NK Šampion A 0 : 0(0 : 0)
14.05.17 NK Rogaška MB Monting : NŠ NK Krško A 0 : 7(0 : 2)
14.05.17 ND Mozirje : NK Celje A 0 : 10(0 : 4)
14.05.17 Dravinja A : Fosilum Šentjur 3:0(u.d.)
16. krog  21.05.17 
21.05.17 Dravinja A : NK Žalec 0 : 5(0 : 2)
21.05.17 Fosilum Šentjur : ND Mozirje 1 : 0(0 : 0)
21.05.17 NK Celje A : NK Rogaška MB Monting 10 : 1(5 : 0)
21.05.17 NŠ NK Krško A : Brežice 1919 A 2 : 1(2 : 0)
21.05.17 NK Šampion A : Rudar Velenje A 0 : 4(0 : 2)
17. krog  28.05.17 
28.05.17 NK Šampion A : NK Žalec 2 : 0(1 : 0)
09.06.17 Rudar Velenje A : NŠ NK Krško A 0 : 5(0 : 1)
25.05.17 Brežice 1919 A : NK Celje A 1 : 3(0 : 1)
28.05.17 NK Rogaška MB Monting : Fosilum Šentjur 5 : 1(5 : 1)
28.05.17 ND Mozirje : Dravinja A 3 : 2(0 : 2)
18. krog  04.06.17 
31.05.17 NK Žalec : ND Mozirje 1 : 6(1 : 3)
04.06.17 Dravinja A : NK Rogaška MB Monting 2 : 2(2 : 1)
02.06.17 Fosilum Šentjur : Brežice 1919 A 1 : 6(0 : 3)
04.06.17 NK Celje A : Rudar Velenje A 1 : 2(0 : 2)
01.06.17 NŠ NK Krško A : NK Šampion A 2 : 0(1 : 0)
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
6. krog 23.09.17
Korotan Prevalje : Mons Claudius 0 : 1
Zreče : ŠD Videm 4 : 0
Tehnotim Pesnica : S.Rojko Dobrovce 1 : 0
NK Dravograd Avto Grubelnik : Fosilum Šentjur 3 : 1
NK Šmarje pri Jelšah : Dravinja 0 : 3
NK AjDAS Lenart : Kety EMMI Bistrica 1 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan