Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 2. krog 10.09.16
   TEKMA: NŠ NK Krško A - NK Celje A 3 : 2 1 : 1
   Kraj: Krško - Športni park Matija Gubec - umetna trava    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Lončar Gašper
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NŠ NK Krško A
Priimek in ime Rojen
  1  Dornik Erazem (V) 01.12.04
  2  Kodrič Jernej 01.01.05
  3  Belinc Jernej (K) 19.04.04
  4  Milanović Lan 13.02.05
  5  Lekše Lan 26.02.04
  6  Zupan Jure 14.05.04
  7  Stanič Nik 28.01.04
  8  Zbašnik Jakob 14.07.04
  9  Čuber Potočnik Jaka 17.06.05
  10  Radovič Nik 11.04.04
  11  Halimi Hamit 05.06.04
  12  Medved Val 14.02.05
  14  Petančič Tadej 08.01.04
  15  Zupanc Luka 26.11.04
  17  Lepšina Matic 14.05.04
  22  Jagodič Enej 23.07.04
   NK Celje A
Priimek in ime Rojen
  2  Lavtižar Lian 18.08.04
  4  Trbežnik Amadej 08.06.04
  7  Kozar Tin (K) 07.02.04
  8  Skok Andraž 01.05.04
  10  Gajanić Alex 10.03.04
  11  Sadnik Anže 10.06.04
  12  Gradišek Anže (V) 05.10.04
  13  Jančič Nik 07.04.04
  14  Šporin Tomaž 21.11.04
  15  Brecl Anej 28.03.04
  16  Beltram Nejc 24.06.04
  18  Beltram Nik 24.06.04
  20  Kljun Tom 29.01.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NŠ NK Krško A
   Jordan Gregor
   NK Celje A
   Bojovič Dalibor
   STRELCI
   NŠ NK Krško A
   1 : 1 3 - Belinc Jernej (29')
   2 : 1 5 - Lekše Lan (42')
   3 : 1 9 - Čuber Potočnik Jaka (47')
   NK Celje A
   0 : 1   20 - Kljun Tom (12') 
   3 : 2   8 - Skok Andraž (52') 
   OPOMINJANI
   NŠ NK Krško A
   NK Celje A
   IZKLJUČENI
   NŠ NK Krško A
   NK Celje A
   MENJAVE
   NŠ NK Krško A
  Minuta  Igralec
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan