Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 11. krog 04.04.17
   TEKMA: Dravinja A - Rudar Velenje A 3 : 2 1 : 1
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Štefane Dejan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja A
Priimek in ime Rojen
  1  Jelenko Žiga (V) 07.04.05
  2  Vodovnik Simon 24.10.05
  3  Ratković Macuh Jaka 07.02.04
  7  Mokotar Miha 05.02.05
  8  Ciglarič Žiga 07.11.05
  9  Hribernik Luka 20.10.05
  10  Janžič Lan 12.01.05
  11  Vodopivec Aljaž 08.08.06
  15  Cugmas Gašper 01.04.05
  16  Levart Ambrož 22.05.05
  20  Dover Gregor 06.10.05
  21  Markelc Maks 28.12.05
   Rudar Velenje A
Priimek in ime Rojen
  1  Mavrič Jan (V) 12.09.04
  2  Majhen Anže 01.10.05
  3  Plazl Enej 17.08.05
  4  Trumić Ajas 24.06.05
  5  Šodić Uroš 04.05.04
  7  Abbas Tarik 18.04.05
  9  Kadrić Ajdin 12.05.04
  10  Matanovič Tim 08.12.05
  11  Turinek Lovro 14.02.05
  13  Lemež Kljajič Enej 13.11.05
  14  Brinovšek Žiga 27.03.04
  15  Hudournik Rok 24.01.04
  18  Doberšek Tit 27.09.05
  19  Plešnik Jon 26.03.04
  21  Sulejmanović Lejl 24.05.05
  22  Jeseničnik Blaž 18.03.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Dravinja A
   Furman Matej
   Rudar Velenje A
   Hojnik Mitja
   STRELCI
   Dravinja A
   1 : 1 21 - Markelc Maks (29')
   2 : 1 10 - Janžič Lan (31')
   3 : 1 7 - Mokotar Miha (51')
   Rudar Velenje A
   0 : 1   9 - Kadrić Ajdin (18') 
   3 : 2   9 - Kadrić Ajdin (52') 
   OPOMINJANI
   Dravinja A
   Rudar Velenje A
   IZKLJUČENI
   Dravinja A
   Rudar Velenje A
   MENJAVE
   Dravinja A
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan