Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 10. krog 26.03.17
   TEKMA: NK Rogaška MB Monting - ND Mozirje 3 : 4 1 : 1
   Kraj: Rogaška Slatina - Športni center    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Sedlarevič Nikodin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška MB Monting
Priimek in ime Rojen
  1  Pelko Borut (V) 21.03.05
  2  Stevanić Alex 01.02.05
  3  Lipnik Niko 25.04.05
  4  Majer Nejc 16.03.05
  6  Stanković Sven 16.04.05
  7  Šiljeg Leon 19.07.05
  8  Šiljeg Nejc 26.05.04
  9  Krivec Enej 18.07.05
  10  Hernavs Miha 21.11.05
  11  Šket Marcel 01.05.04
  12  Arzenšek Luka (V) 21.07.06
  14  Šiljeg Niki 26.05.04
  15  Lorber Marcel (K) 26.04.04
   ND Mozirje
Priimek in ime Rojen
  3  Miklavc Jakob 26.08.06
  4  Praznik Jan 21.09.05
  7  Marcen Adam (K) 18.04.04
  8  Podvratnik Janez 23.03.04
  9  Podvratnik Urban 22.11.05
  10  Bastelj Andraž 02.03.04
  11  Funtek Johan 26.12.04
  14  Terbovšek Finkšt Aljaž 04.10.05
  17  Lukač Mark 31.03.06
  18  Pikl Anžej 27.06.05
  19  Bele Nejc 03.05.05
  31  Kolenc Aljaž (V) 18.01.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Rogaška MB Monting
   Viher Rok
   ND Mozirje
   Uršnik Viktor
   STRELCI
   NK Rogaška MB Monting
   1 : 0 15 - Lorber Marcel (8')
   2 : 3 15 - Lorber Marcel (38')
   3 : 3 7 - Šiljeg Leon (54')
   ND Mozirje
   1 : 1   8 - Podvratnik Janez (22') 
   1 : 2   19 - Bele Nejc (33') 
   1 : 3   8 - Podvratnik Janez (34') 
   3 : 4   10 - Bastelj Andraž (58') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška MB Monting
   ND Mozirje
    7 - Marcen Adam (52')
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška MB Monting
   ND Mozirje
   MENJAVE
   NK Rogaška MB Monting
  Minuta  Igralec
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan