Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga CMC TS 2007/08
  Zapisnik: 6. krog 26.09.07
   TEKMA: Šoštanj - Pivovar 2:0 (1:0)
   Kraj: Šoštanj - Šoštanj    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Trajkovski Blaž
   1. pomočnik: Strbad Rolando
   2. pomočnik: Railič Drago
   Delegat:
   POSTAVI
   Šoštanj
Priimek in ime Rojen
  1  Mušič Damir (V) 17.08.90
  2  Hukič Jasmin 02.01.91
  3  Franjič Darko 27.04.91
  4  Halilović Dino 14.09.90
  5  Avdić Damir 06.10.90
  6  Saraden Adnan 25.01.91
  7  Janežič Nace 03.05.90
  8  Časl Tomi 03.03.90
  10  Hankić Elvis 04.08.90
  11  Uranjek Dejan 01.02.90
  20  Hodžič Halil (K) 26.04.91
   Pivovar
Priimek in ime Rojen
  1  Berišaj Mitja (V) 27.08.90
  2  Kladnik Aleš 05.12.90
  3  Vodišek Luka 14.10.89
  5  Zajtl Mario 03.01.90
  6  Gaberšek Klemen 22.02.92
  7  Savič Darko 20.02.89
  8  Brečko Luka 24.08.90
  9  Davidovič Dejan 02.01.89
  10  Đurič Aljoša 06.01.89
  11  Krašovc Denis (K) 11.06.90
  14  Hartman Samo 01.01.90
  Rezervni igralci
  12  Barukčič Sandi 03.01.91
  16  Durič Sead 15.01.92
  17  Ilič Mirko 03.06.91
  18  Radakovič Goran 01.05.91
  Rezervni igralci
  13  Razboršek Žiga 10.11.89
   TRENER
   Šoštanj
   Pivovar
   STRELCI
   Šoštanj
   1:0 10 - Hankić Elvis (35')
   2:0 5 - Avdić Damir (79')
   Pivovar
   OPOMINJANI
   Šoštanj
    2 - Hukič Jasmin (47')
    3 - Franjič Darko (51')
   Pivovar
    2 - Kladnik Aleš (59')
    8 - Brečko Luka (88')
   IZKLJUČENI
   Šoštanj
   Pivovar
   MENJAVE
   Šoštanj
  Minuta  Igralec
  77'     16 - Durič Sead
       11 - Uranjek Dejan
  87'     17 - Ilič Mirko
       8 - Časl Tomi
   Pivovar
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
16. krog 25.03.17
Mons Claudius : Korotan Prevalje 1 : 1
NK Dravograd : ŠD Videm 2 : 0
NK Šmarje pri Jelšah : NK Rogaška 0 : 0
Dravinja : S.Rojko Dobrovce 2 : 0
AjDAS Lenart : Maribor B 0 : 4
NK Fužinar Ravne Systems : NK ZU-VIL Brunšvik 1 : 0
NK Šampion : NK Šmartno 1928 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan