Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
  .: Delegiranje
   DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 25.03.17 ob 22:41
Sodnik
Delegat
Klub
Liga
Datum
Medobčinska članska liga Golgeter 12. krog  
01.04.17 ob 16.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje : Zreče
GS:        
01.04.17 ob 16.00 Žalec   Športni park Žalec NK Žalec : Fosilum Šentjur
GS:        
01.04.17 ob 16.00 Štore   Na Lipi v Štorah Kovinar Štore : KNK Odred Kozje
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska članska liga Golgeter 13. krog  
08.04.17 ob 16.30 Kozje   Stadion Kozje KNK Odred Kozje : NK Žalec
GS:        
08.04.17 ob 16.30 Šentjur   Športni Park Šentjur Fosilum Šentjur : NK Šoštanj
GS:        
08.04.17 ob 16.30 Zreče   Zreče Zreče : NK Vojnik
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska mladinska liga 12. krog  
29.03.17 ob 15.00 Zreče   Zreče Zreče : NK Žalec
GS:Golež Tomaž   1S:Vozlič Darko   2S:Kozole Klemen  
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska mladinska liga 13. krog  
26.03.17 ob 11.00 Štore   Na Lipi v Štorah Kovinar Štore : NK Šmarje pri Jelšah
GS:Golež Tomaž   1S:Kozole Klemen   2S:Skornšek Črt  
26.03.17 ob 15.00 Šmartno ob Paki   Štadion Šmartno ob Paki Šmartno 1928 : Zreče
GS:Skornšek Črt   1S:Gajić Tomislav   2S:Zamernik Nejc  
26.03.17 ob 15.00 Šentjur   Športni Park Šentjur Fosilum Šentjur : NK Šampion
GS:Šabec Nik   1S:Mitrovič Marko   2S:Kozole Klemen  
28.03.17 ob 16.30 Kozje   Stadion Kozje KNK Odred Kozje-NK Imeno : NK Rogaška Coffee shop
GS:Mitrovič Marko   1S:Sedlarevič Nikodin   2S:Kolman Mark  
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska mladinska liga 14. krog  
02.04.17 ob 16.00 Šoštanj   Široko NK Šoštanj : Kovinar Štore
GS:        
02.04.17 ob 16.00 Šmarje pri Jelšah   Športni park Šmarje pri Jelšah NK Šmarje pri Jelšah : KNK Odred Kozje-NK Imeno
GS:        
02.04.17 ob 16.00 Rogaška Slatina   Športni center NK Rogaška Coffee shop : Fosilum Šentjur
GS:        
02.04.17 ob 19.30 Celje   Olimp - umetna trava NK Šampion : NK Žalec
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska kadetska liga 13. krog  
05.04.17 ob 16.00 Vojnik   Vojnik NK Vojnik : KNK Odred Kozje-NK Imeno
GS:Šepec Anže        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska kadetska liga 14. krog  
01.04.17 ob 16.00 Šmarje pri Jelšah   Športni park Šmarje pri Jelšah NK Šmarje pri Jelšah : Šmartno 1928
GS:        
01.04.17 ob 16.00 Rogaška Slatina   Športni center NK Rogaška Central cafe : NK Vojnik
GS:        
01.04.17 ob 16.00 Kozje   Stadion Kozje KNK Odred Kozje-NK Imeno : Fosilum Šentjur
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska kadetska liga 15. krog  
08.04.17 ob 12.00 Rogaška Slatina   Športni center NK Rogaška Central cafe : Fosilum Šentjur
GS:        
08.04.17 ob 12.30 Kozje   Stadion Kozje KNK Odred Kozje-NK Imeno : NK Šmarje pri Jelšah
GS:        
08.04.17 ob 16.30 Laško   Huda jama NK Laško-Pivovar : NK Vojnik
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. Liga starejši dečki 12. krog  
30.03.17 ob 16.30 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje : NŠ NK Krško
GS:        
31.03.17 ob 15.00 Celje   Igrišče pri IV.OŠ NK Šampion : NK Celje
GS:        
31.03.17 ob 16.00 Brežice   Stadion Brežice Brežice1919 : NK Rogaška TSM
GS:        
31.03.17 ob 16.00 Žalec   Športni park Žalec NK Žalec : Rudar Velenje
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. Liga starejši dečki 13. krog  
07.04.17 ob 16.30 Žalec   Športni park Žalec NK Žalec : ND Mozirje
GS:        
07.04.17 ob 16.30 Zreče   Zreče Zreče-Vojnik : Brežice1919
GS:        
07.04.17 ob 16.30 Rogaška Slatina   Športni center NK Rogaška TSM : NK Šampion
GS:        
07.04.17 ob 16.30 Celje   Olimp NK Celje : NŠ NK Krško
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga starejši dečki 14. krog  
31.03.17 ob 16.00 Kozje   Stadion Kozje KNK Odred Kozje-NK Imeno : NK Hrastnik
GS:        
31.03.17 ob 16.00 Laško   Huda jama NK Laško-Pivovar : Združena Savinjska
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga starejši dečki 15. krog  
07.04.17 ob 16.00 Štore   Na Lipi v Štorah Rockstar Kovinar : NK Hrastnik
GS:        
07.04.17 ob 16.30 Laško   Huda jama NK Laško-Pivovar : NK Ljubno
GS:        
07.04.17 ob 16.30 Kozje   Stadion Kozje KNK Odred Kozje-NK Imeno : Združena Savinjska
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. Liga mlajši dečki 10. krog  
26.03.17 ob 10.00 Žalec   Športni park Žalec NK Žalec : NŠ NK Krško A
GS:Vašl Patrik        
26.03.17 ob 10.00 Velenje   Umetna trava Rudar Velenje A : Fosilum Šentjur
GS:Šabec Nik        
26.03.17 ob 10.00 Brežice   Brežice Brežice 1919 A : Dravinja A
GS:Šepec Anže        
26.03.17 ob 10.00 Rogaška Slatina   Športni center NK Rogaška MB Monting : ND Mozirje
GS:Sedlarevič Nikodin        
05.04.17 ob 20.00 Celje   Olimp NK Celje A : NK Šampion A
GS:Kolman Mark        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. Liga mlajši dečki 11. krog  
02.04.17 ob 10.00 Rogaška Slatina   Športni center NK Rogaška MB Monting : NK Žalec
GS:        
02.04.17 ob 10.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje : Brežice 1919 A
GS:        
02.04.17 ob 10.00 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava Dravinja A : Rudar Velenje A
GS:        
02.04.17 ob 10.00 Šentjur   Športni Park Šentjur Fosilum Šentjur : NK Šampion A
GS:        
02.04.17 ob 10.00 Celje   Olimp NK Celje A : NŠ NK Krško A
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina A 10. krog  
26.03.17 ob 10.00 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava Dravinja B : NK Šoštanj
GS:Štefane Dejan        
26.03.17 ob 10.00 Ljubno ob Savinji   Foršt NK Ljubno : Rudar Velenje B
GS:Zamernik Nejc        
26.03.17 ob 10.00 Šmartno ob Paki   Štadion Šmartno ob Paki NK Šmartno 1928 : ND Polzela
GS:Mitrovič Marko        
29.03.17 ob 16.30 Vojnik   Vojnik NK Vojnik : NK Vransko
GS:Seničar Tim        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina A 11. krog  
02.04.17 ob 10.00 Polzela   Športni park Breg pri Polzeli ND Polzela : NK Vojnik
GS:        
02.04.17 ob 10.00 Vransko   Videm Vransko NK Vransko : NK Ljubno
GS:        
02.04.17 ob 10.00 Velenje   Umetna trava Rudar Velenje B : Dravinja B
GS:        
02.04.17 ob 10.00 Šoštanj   Široko NK Šoštanj : Zreče
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina B 10. krog  
26.03.17 ob 10.00 Podčetrtek   Igrišče Podčetrtek NK Imeno : NK Radeče
GS:Krog Borut        
26.03.17 ob 10.00 Rogatec   Športni park Rogatec-umetna trava Mons Claudius : Brežice 1919 B
GS:Seničar Tim        
26.03.17 ob 10.00 Krško   Športni park Matija Gubec - umetna trava NŠ NK Krško B : NŠ NK Krško C
GS:Vozlič David        
26.03.17 ob 10.00 Hrastnik   NK Hrastnik NK Hrastnik : NK Šmarje pri Jelšah
GS:Turanović Armin        
26.03.17 ob 12.00 Celje   Olimp NK Celje B : NK Šampion B
GS:Kolman Mark        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina B 11. krog  
02.04.17 ob 10.00 Krško   Športni park Matija Gubec - umetna trava NŠ NK Krško B : NK Imeno
GS:        
02.04.17 ob 10.00 Celje   Igrišče pri IV.OŠ NK Šampion B : NK Šmarje pri Jelšah
GS:        
02.04.17 ob 10.00 Hrastnik   NK Hrastnik NK Hrastnik : Mons Claudius
GS:        
02.04.17 ob 10.00 Brežice   Stadion Brežice Brežice 1919 B : NK Radeče
GS:        
02.04.17 ob 12.00 Celje   Olimp NK Celje B : NŠ NK Krško C
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani – skupina A 8. krog  
30.03.17 ob 18.30 Velenje   Umetna trava Rudar Velenje A : NK Celje A
GS:        
01.04.17 ob 10.00 Šentjur   Športni Park Šentjur NK AS Kačičnik Šentjur : NŠ NK Krško A
GS:        
01.04.17 ob 10.00 Rogaška Slatina   Športni center NK Rogaška Kamnoseštvo Lorber : NK Žalec A
GS:        
01.04.17 ob 10.00 Celje   Igrišče pri IV.OŠ NK Šampion : Dravinja
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani – skupina A 9. krog  
08.04.17 ob 10.00 Celje   Igrišče pri IV.OŠ NK Šampion : NK AS Kačičnik Šentjur
GS:        
08.04.17 ob 10.00 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava Dravinja : Rudar Velenje A
GS:        
08.04.17 ob 10.00 Celje   Olimp NK Celje A : NK Rogaška Kamnoseštvo Lorber
GS:        
08.04.17 ob 10.00 Žalec   Športni park Žalec NK Žalec A : NŠ NK Krško A
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani – skupina B 8. krog  
01.04.17 ob 10.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje : Brežice 1919 A
GS:        
01.04.17 ob 10.00 Celje   Olimp NK Celje B : NK Šmartno 1928
GS:        
01.04.17 ob 10.00 Šoštanj   Široko NK Šoštanj : NK Šmarje pri Jelšah
GS:        
01.04.17 ob 10.00 Krško   Športni park Matija Gubec - umetna trava NŠ NK Krško B : Zreče
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani – skupina B 9. krog  
08.04.17 ob 10.00 Krško   Športni park Matija Gubec - umetna trava NŠ NK Krško B : ND Mozirje
GS:        
08.04.17 ob 10.00 Zreče   Zreče Zreče : NK Šoštanj
GS:        
08.04.17 ob 10.00 Šmarje pri Jelšah   Športni park Šmarje pri Jelšah NK Šmarje pri Jelšah : NK Celje B
GS:        
08.04.17 ob 10.00 Šmartno ob Paki   Štadion Šmartno ob Paki NK Šmartno 1928 : Brežice 1919 A
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani – skupina C 9. krog  
01.04.17 ob 10.00 Žalec   Športni park Žalec NK Žalec B (1) : NK Vojnik (1)
GS:        
01.04.17 ob 10.00 Vransko   Videm Vransko NK Vransko (1) : Kovinar Štore (1)
GS:        
01.04.17 ob 10.00 Polzela   Športni park Breg pri Polzeli ND Polzela (1) : NK Ljubno (1)
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani – skupina C 10. krog  
08.04.17 ob 10.00 Vojnik   Vojnik NK Vojnik (1) : ND Polzela (1)
GS:        
08.04.17 ob 10.00 Ljubno ob Savinji   Foršt NK Ljubno (1) : NK Vransko (1)
GS:        
08.04.17 ob 10.00 Štore   Na Lipi v Štorah Kovinar Štore (1) : NK Žalec B (1)
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani – skupina D 8. krog  
01.04.17 ob 10.00 Velenje   Umetna trava Rudar Velenje B (1) : MC Gostilna Špica Rogatec (1)
GS:        
01.04.17 ob 10.00 Radeče   Stadion Radeče NK Radeče (1) : NK Športikum Sevnica (1)
GS:        
01.04.17 ob 10.00 Laško   Huda jama NK Laško-Thermana (1) : NK Imeno (1)
GS:        
01.04.17 ob 10.00 Brežice   Stadion Brežice Brežice1919 B (1) : NK Hrastnik (1)
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani – skupina D 9. krog  
08.04.17 ob 10.00 Brežice   Stadion Brežice Brežice1919 B (1) : Rudar Velenje B (1)
GS:        
08.04.17 ob 10.00 Hrastnik   NK Hrastnik NK Hrastnik (1) : NK Laško-Thermana (1)
GS:        
08.04.17 ob 10.00 Podčetrtek   Podčetrtek NK Imeno (1) : NK Radeče (1)
GS:        
08.04.17 ob 10.00 Sevnica   Nogometno igrišče Sevnica NK Športikum Sevnica (1) : MC Gostilna Špica Rogatec (1)
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Pokal mladina 5. krog  
29.03.17 ob 16.00 Krško   Športni park Matija Gubec - umetna trava NŠ NK Krško : Dravinja
GS:Borovnik Miha   1S:Gajić Tomislav   2S:Šabec Nik   D:Pilipović Zdravko
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
16. krog 25.03.17
Mons Claudius : Korotan Prevalje 1 : 1
NK Dravograd : ŠD Videm 2 : 0
NK Šmarje pri Jelšah : NK Rogaška 0 : 0
Dravinja : S.Rojko Dobrovce 2 : 0
AjDAS Lenart : Maribor B 0 : 4
NK Fužinar Ravne Systems : NK ZU-VIL Brunšvik 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan