Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
  .: Delegiranje
   DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 29.05.22 ob 09:27
Sodnik
Delegat
Klub
Liga
Datum
Medobčinska članska liga Golgeter 12. krog  
04.06.22 ob 17.00 Žalec   Športni center Žalec NK Žalec : NK Šoštanj
GS:         D:Herič Aleš
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska članska liga Golgeter 14. krog  
29.05.22 ob 16.00 Šoštanj   Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj NK Šoštanj : Mons Claudius
GS:Grošič Kenan   1S:Arih Tomaž   2S:Knez Aljaž   D:Alič Selim
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska mladinska liga 17. krog  
01.06.22 ob 18.00 Šmarje pri Jelšah   Športni park Šmarje pri Jelšah NK Šmarje pri Jelšah : Šampion
GS:Molan Nejc   1S:Plevčak Dejan   2S:Mesiček Leon  
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska mladinska liga 18. krog  
29.05.22 ob 17.00 Šmarje pri Jelšah   Športni park Šmarje pri Jelšah NK Šmarje pri Jelšah : NK Posavje Krško
GS:Jarc Filip   1S:Vasle Žan Luka   2S:Zavasnik Aljaž  
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska kadetska liga 18. krog  
28.05.22 ob 17.00 Slovenske Konjice   PRELOŽENO Dravinja : NK Brežice
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. Liga starejši dečki 17. krog  
01.06.22 ob 18.00 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava – igrišče z UT Dravinja : NK Celje
GS:Arih Tomaž   1S:Bytyqi Arlind     
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. Liga starejši dečki 18. krog  
05.06.22 ob 11.30 Celje   Stadion Olimp Celje NK Celje : NK Posavje Krško
GS:Vašl Patrik   1S:Pehar Jakob     
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga starejši dečki 22. krog  
03.06.22 ob 17.00 Hrastnik   Stadion Hrastnik NK Hrastnik : NK Ljubno ob Savinji
GS:        
03.06.22 ob 17.00 Šmarje pri Jelšah   Športni park Šmarje pri Jelšah NK Šmarje pri Jelšah : NK Šoštanj
GS:        
03.06.22 ob 17.00 Radeče   Stadion Radeče NK Radeče-Sevnica : NK Šentjur
GS:        
03.06.22 ob 17.00 Laško   Stadion Huda jama Laško NK Laško : Kovinar Štore
GS:        
03.06.22 ob 17.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje : Zreče
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. Liga mlajši dečki 11. krog  
05.06.22 ob 10.00 Celje   Stadion Olimp Celje NK Celje A : NK Posavje Krško A
GS:Mastnak Patrik        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. Liga mlajši dečki 12. krog  
05.06.22 ob 10.00 Rogaška Slatina   Športni center Rogaška Slatina NK Rogaška : Rudar Velenje A
GS:Plevčak Dejan        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. Liga mlajši dečki 18. krog  
29.05.22 ob 10.00 Brežice   Stadion Brežice - pomožno igrišče UT NK Brežice 1919 A : Rudar Velenje A
GS:Molan Nejc        
29.05.22 ob 10.00 Celje   Stadion Olimp Celje NK Celje A : NK Rogaška
GS:Mastnak Patrik        
29.05.22 ob 10.00 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava Dravinja A : NK Šampion A
GS:Slatinek Primož        
31.05.22 ob 18.30 Žalec   Športni center Žalec NK Žalec A : NK Posavje Krško A
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina A 20. krog  
29.05.22 ob 10.00 Ljubno   PRELOŽENO NK Ljubno ob Savinji : ŠD Partizan Prebold
GS:Pejović Filip        
29.05.22 ob 10.00 Šoštanj   Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj NK Šoštanj : NK Žalec B
GS:Grošič Kenan        
29.05.22 ob 10.00 Vransko   Stadion Videm Vransko ND Polzela : Rudar Velenje B
GS:Zavasnik Aljaž        
01.06.22 ob 18.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje : NK Vransko
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina A 21. krog  
02.06.22 ob 18.00 Šoštanj   Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj ND Polzela : NK Šoštanj
GS:        
05.06.22 ob 10.00 Žalec   Športni center Žalec NK Žalec B : ND Mozirje
GS:        
05.06.22 ob 10.00   Igrišče Prebold ŠD Partizan Prebold : Rudar Velenje B
GS:        
05.06.22 ob 10.00 Vransko   Stadion Videm Vransko NK Vransko : NK Ljubno ob Savinji
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina B 18. krog  
29.05.22 ob 10.00 Šentjur   Športni park Šentjur NK Šentjur : NK Celje B
GS:Kragelj Žan        
29.05.22 ob 11.45 Celje   Stadion Olimp Celje NK Šampion B : Dravinja B
GS:Močnik Dejan        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina C 19. krog  
02.06.22 ob 18.00 Krško   Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT NK Posavje Krško B : Rogaška - Rogatec
GS:Barkovič Jože        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina C 20. krog  
29.05.22 ob 10.00 Brežice   Stadion Brežice - pomožno igrišče UT NK Brežice 1919 B : NK Krško
GS:Barkovič Jože        
29.05.22 ob 10.00 Podčetrtek   Atletski stadion Podčetrtek NK Imeno : NK Posavje Krško B
GS:Knez Aljaž        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina C 21. krog  
04.06.22 ob 10.00 Laško   Stadion Huda jama Laško NK Laško : Rogaška - Rogatec
GS:        
05.06.22 ob 10.00 Krško   Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT NK Posavje Krško B : NK Brežice 1919 B
GS:        
05.06.22 ob 10.00 Krško   Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT NK Krško : NK Radeče
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina A 13. krog  
08.06.22 ob 18.00 Celje   Stadion Olimp Celje NK Celje A : NK Šoštanj A
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina A 17. krog  
31.05.22 ob 17.30 Žalec   Športni center Žalec NK Žalec A : NK Posavje Krško A
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina A 18. krog  
01.06.22 ob 18.00 Celje - igrišče IV.OŠ   Igrišče pri IV.OŠ Celje NK Šampion A : NK Šmarje pri Jelšah
GS:        
02.06.22 ob 18.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje A : NK Žalec A
GS:        
02.06.22 ob 19.20 Krško   Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT NK Posavje Krško A : NK Celje A
GS:        
04.06.22 ob 10.00 Rogaška Slatina   Športni center Rogaška Slatina NK Rogaška : Rudar Velenje A
GS:        
04.06.22 ob 10.00 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava – igrišče z UT Dravinja : NK Šoštanj A
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina B 12. krog  
31.05.22 ob 18.00 Krško   Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT NK Krško - Posavje : NK Šentjur
GS:        
01.06.22 ob 18.30 Velenje   Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT Rudar Velenje C : NK Brežice 1919 A
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina B 13. krog  
26.05.22 ob 18.00 Šentjur   Športni park Šentjur NK Šentjur : NK Celje B
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina B 14. krog  
28.05.22 ob 10.00 Krško   Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT NK Krško - Posavje : Rudar Velenje C
GS:        
08.06.22 ob 18.00 Celje   Stadion Olimp Celje NK Celje B : NK Brežice 1919 A
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina C 11. krog  
11.06.22 ob 10.00    ND Polzela B : NK Žalec B
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina C 13. krog  
01.06.22 ob 18.00 Polzela   Igrišče Polzela ND Polzela B : NK Vransko
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina C 17. krog  
28.05.22 ob 10.00 Vransko   Stadion Videm Vransko NK Vransko : ND Polzela A
GS:        
28.05.22 ob 10.00    ND Polzela B : NK Šoštanj B
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina C 18. krog  
04.06.22 ob 10.00 Mozirje   Športni park Mozirje NK Žalec B : ND Mozirje B
GS:        
04.06.22 ob 10.00   Igrišče Prebold ŠD Partizan Prebold : ND Polzela B
GS:        
04.06.22 ob 10.00 Šoštanj   Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj NK Šoštanj B : Šmartno 1928
GS:        
04.06.22 ob 10.00 Vojnik   Igrišče Vojnik NK Vojnik : NK Vransko
GS:        
04.06.22 ob 10.00 Polzela   Igrišče Polzela ND Polzela A : NK Ljubno ob Savinji
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina D 18. krog  
04.06.22 ob 10.00 Rogatec   Športni park Rogatec - igrišče z UT Mons Claudius : NK Hrastnik
GS:        
04.06.22 ob 10.00 Podčetrtek   Atletski stadion Podčetrtek NK Imeno : NK Radeče
GS:        
04.06.22 ob 10.00    KMN Sevnica : Kovinar Štore
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 21/22
14. krog 28.05.22
NK Žalec : NK Vojnik 3 : 0
NK Ljubno ob Savinji : NK Laško 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan