Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 15. krog 14.05.17
   TEKMA: ND Mozirje - NK Celje A 0 : 10 0 : 4
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Borovnik Miha
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje
Priimek in ime
  0  Drofenik Nik (V)
  3  Miklavc Jakob
  4  Praznik Jan
  7  Marcen Adam (K)
  8  Podvratnik Janez
  9  Podvratnik Urban
  10  Poznič Žiga
  11  Funtek Johan
  14  Terbovšek Finkšt Aljaž
  17  Lukač Mark
  18  Pikl Anžej
  19  Bele Nejc
  31  Kolenc Aljaž (V)
   NK Celje A
Priimek in ime
  1  Gradišek Anže (V)
  2  Lavtižar Lian
  3  Trbežnik Amadej
  4  Leban Denis
  5  Zaveršnik Tai
  6  Štorman Rok
  7  Kozar Tin (K)
  8  Skok Andraž
  9  Majer Oliver
  11  Sadnik Anže
  12  Kužnik Jaka (V)
  13  Jančič Nik
  14  Sitar Miha
  15  Brecl Anej
  17  Kljun Tom
  19  Beršnjak David
  20  Kotnik Tian
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Mozirje
   Uršnik Viktor
   NK Celje A
   Bojovič Dalibor
   STRELCI
   ND Mozirje
   NK Celje A
   0 : 1   17 - Kljun Tom (6') 
   0 : 2   8 - Skok Andraž (25') 
   0 : 3   19 - Beršnjak David (26') 
   0 : 4   8 - Skok Andraž (30') 
   0 : 5   9 - Majer Oliver (41') 
   0 : 6   6 - Štorman Rok (46') 
   0 : 7   17 - Kljun Tom (47') 
   0 : 8   15 - Brecl Anej (52') 
   0 : 9   13 - Jančič Nik (59') 
   0 : 10   19 - Beršnjak David (60') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje
   NK Celje A
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje
   NK Celje A
   MENJAVE
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan