Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 12. krog 09.04.17
   TEKMA: NK Šampion A - Dravinja A 3 : 1 1 : 0
   Kraj: Celje - Igrišče pri IV.OŠ    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Sedlarevič Zoran
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion A
Priimek in ime Rojen
  1  Dimnik Nik (V) 20.03.04
  5  Džumhur Sen 26.10.05
  6  Dobovičnik Ben 04.02.05
  7  Doler Liam 03.08.04
  8  Satler Jan (K) 16.06.04
  9  Kajzba Nina 04.04.04
  10  Narat Filip 30.04.05
  11  Turk Jaka 23.08.04
  17  Malec Tine 14.01.05
  18  Flis Jakob 19.07.04
  19  Cizej Erik 30.09.04
  20  Obreza Tai 28.08.05
   Dravinja A
Priimek in ime Rojen
  1  Pilih Maj (V) 13.04.06
  2  Vodovnik Simon 24.10.05
  3  Ratković Macuh Jaka (K) 07.02.04
  7  Mokotar Miha 05.02.05
  9  Hribernik Luka 20.10.05
  10  Janžič Lan 12.01.05
  11  Vodopivec Aljaž 08.08.06
  12  Jelenko Žiga (V) 07.04.05
  15  Cugmas Gašper 01.04.05
  16  Levart Ambrož 22.05.05
  17  Brglez Benjamin 07.04.06
  20  Dover Gregor 06.10.05
  21  Markelc Maks 28.12.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šampion A
   Mihalič Anton
   Dravinja A
   Furman Matej
   STRELCI
   NK Šampion A
   1 : 0 19 - Cizej Erik (28')
   2 : 0 11 - Turk Jaka (47')
   3 : 0 11 - Turk Jaka (52')
   Dravinja A
   3 : 1   21 - Markelc Maks (56') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion A
   Dravinja A
    10 - Janžič Lan (54')
   IZKLJUČENI
   NK Šampion A
   Dravinja A
   MENJAVE
   NK Šampion A
  Minuta  Igralec
   Dravinja A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
26. krog 27.05.17
NK Šmarje pri Jelšah : Maribor B 3 : 2
NK Šmartno 1928 : Korotan Prevalje 1 : 5
NK ZU-VIL Brunšvik : AjDAS Lenart 0 : 1
ŠD Videm : NK Šampion 3 : 0
S.Rojko Dobrovce : Mons Claudius 1 : 3
NK Rogaška : Dravinja 3 : 1
NK Dravograd : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan