Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 4. krog 25.09.16
   TEKMA: Rudar Velenje A - NK Rogaška MB Monting 5 : 1 3 : 0
   Kraj: Velenje - Umetna trava    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Božičevič Bor
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje A
Priimek in ime
  1  Mavrič Jan (V)
  2  Majhen Anže
  3  Plazl Enej
  4  Milutinović Leon
  5  Šodić Uroš
  6  Doberšek Tit
  7  Abbas Tarik (V)
  8  Turinek Lovro
  9  Kadrić Ajdin
  10  Matanovič Tim
  11  Turinek Sebastjan
  13  Lemež Kljajič Enej
  13  Sulejmanović Lejl
  14  Plešnik Jon
  15  Hudournik Rok (K)
  16  Jeseničnik Blaž
   NK Rogaška MB Monting
Priimek in ime
  1  Pelko Borut (V)
  2  Stevanić Alex
  3  Lipnik Niko
  4  Majer Nejc
  5  Šket Marcel (K)
  7  Šiljeg Leon
  8  Šiljeg Nejc
  9  Lotrič Denis
  10  Hernavs Miha
  11  Toplak Patrik
  12  Arzenšek Luka (V)
  14  Šiljeg Niki
  15  Lorber Marcel
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje A
   Hojnik Mitja
   NK Rogaška MB Monting
   Viher Rok
   STRELCI
   Rudar Velenje A
   1 : 0 10 - Matanovič Tim (5')
   2 : 0 11 - Turinek Sebastjan (11')
   3 : 0 9 - Kadrić Ajdin (29')
   4 : 1 16 - Jeseničnik Blaž (44')
   5 : 1 7 - Abbas Tarik (59')
   NK Rogaška MB Monting
   3 : 1   14 - Šiljeg Niki (39') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje A
   NK Rogaška MB Monting
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje A
   NK Rogaška MB Monting
   MENJAVE
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
   NK Rogaška MB Monting
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan