Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 5. krog 02.10.16
   TEKMA: Brežice 1919 A - Rudar Velenje A 1 : 2 1 : 0
   Kraj: Brežice - Brežice    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Kozole Klemen
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Brežice 1919 A
Priimek in ime Rojen
  1  Brce Julijan (V) 08.11.04
  3  Bajs Domen 12.11.04
  4  Urek Luka 25.04.04
  5  Čurič Luka 11.04.04
  6  Juhart Luka 02.06.04
  7  Zlobko Filip 29.04.04
  8  Brkić Timotej 18.07.05
  9  Geč Nik (K) 15.02.04
  11  Sirk Lev 04.08.04
  50  Kolar Tim 21.05.04
  51  Strgar Domen 29.06.05
   Rudar Velenje A
Priimek in ime Rojen
  1  Mavrič Jan (V) 12.09.04
  2  Frankovič Lenart 01.07.04
  3  Plazl Enej 17.08.05
  4  Trumić Ajas 24.06.05
  7  Šodić Uroš 04.05.04
  8  Turinek Lovro 14.02.05
  9  Kadrić Ajdin 12.05.04
  10  Matanovič Tim 08.12.05
  11  Turinek Sebastjan 13.04.04
  13  Lemež Kljajič Enej (V) 13.11.05
  14  Brinovšek Žiga 27.03.04
  15  Hudournik Rok (K) 24.01.04
  18  Plešnik Jon 26.03.04
  19  Jeseničnik Blaž 18.03.05
  25  Krk Timotej 11.02.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Brežice 1919 A
   Miljanović Saša
   Rudar Velenje A
   Hojnik Mitja
   STRELCI
   Brežice 1919 A
   1 : 0 3 - Bajs Domen (6')
   Rudar Velenje A
   1 : 1   4 - Trumić Ajas (49') 
   1 : 2   9 - Kadrić Ajdin (57') 
   OPOMINJANI
   Brežice 1919 A
    9 - Geč Nik (56')
   Rudar Velenje A
    9 - Kadrić Ajdin (39')
   IZKLJUČENI
   Brežice 1919 A
   Rudar Velenje A
   MENJAVE
   Brežice 1919 A
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
16. krog 25.03.17
Mons Claudius : Korotan Prevalje 1 : 1
NK Dravograd : ŠD Videm 2 : 0
NK Šmarje pri Jelšah : NK Rogaška 0 : 0
Dravinja : S.Rojko Dobrovce 2 : 0
AjDAS Lenart : Maribor B 0 : 4
NK Fužinar Ravne Systems : NK ZU-VIL Brunšvik 1 : 0
NK Šampion : NK Šmartno 1928 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan