Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 13. krog 23.04.17
   TEKMA: Fosilum Šentjur - NK Celje A 1 : 8 0 : 5
   Kraj: Šentjur - Športni Park Šentjur    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Lončar Gašper
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime
  1  Močnik Aljaž (V)
  2  Voga Andraž
  3  Koželj Aleksander
  4  Švegler Aljaž (K)
  5  Motoh Leon
  6  Vodeb Anže
  7  Tkavc Michell
  9  Medved Anže
  10  Saramati Erjonis
  11  Mulej Rožle
  12  Krašovic Gašper (V)
  13  Čolovič Jakob
  14  Bender Enej
   NK Celje A
Priimek in ime
  1  Gradišek Anže (V)
  4  Trbežnik Amadej
  5  Zaveršnik Tai
  6  Štorman Rok
  7  Kozar Tin (K)
  8  Skok Andraž
  9  Majer Oliver
  10  Gajanić Alex
  11  Sadnik Anže
  12  Kužnik Jaka (V)
  14  Sitar Miha
  15  Brecl Anej
  16  Šporin Tomaž
  17  Kljun Tom
  20  Kotnik Tian
  23  Beršnjak David
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Fosilum Šentjur
   Rotar Matej
   NK Celje A
   Bojovič Dalibor
   STRELCI
   Fosilum Šentjur
   0 : 1 9 - Medved Anže (6')AG
   0 : 4 9 - Medved Anže (19')AG
   1 : 6 2 - Voga Andraž (44')
   NK Celje A
   0 : 2   9 - Majer Oliver (15') 
   0 : 3   4 - Trbežnik Amadej (17') 
   0 : 5   17 - Kljun Tom (24') 
   0 : 6   17 - Kljun Tom (36') 
   1 : 7   9 - Majer Oliver (45') 
   1 : 8   10 - Gajanić Alex (55') 
   OPOMINJANI
   Fosilum Šentjur
   NK Celje A
   IZKLJUČENI
   Fosilum Šentjur
   NK Celje A
   MENJAVE
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan