Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
21.01.2017
Zimsko tekmovanje U13 2016/2017 - finalni turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Finalni turnir)

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Par

Rezultat

NK Šentjur

:

ND Polzela

F1

2:0

NK Brežice A

:

NK Hrastnik

F2

3:0

NK Brežice B

:

NK Vransko - modri

F3

2:0

ND Mozirje

:

NK Vransko - rdeči

F4

0:2

 

 

 

 

 

ND Polzela

:

NK Hrastnik

F5

1:0

NK Vransko - modri

:

ND Mozirje

F6

0:4

NK Šentjur

:

NK Brežice A

F7

0:2

:NK Brežice B

:

NK Vransko – rdeči

F8

2:1

 

:

 

 

 

NK Hrastnik

:

NK Vransko – modri

7m

3:0

ND Polzela

:

ND Mozirje

5m

0:1

 

 

 

 

 

NK Šentjur

:

NK Vransko - rdeči

3m

1:0

NK Brežice A

:

NK Brežice B

1m

5:1

 

 

 

 

 

 LESTVICA:

Mesto

Ekipa

1

NK Brežice A

2

NK Brežice B

3

NK Šentjur

4

NK Vransko – rdeči

5

ND Mozirje

6

ND Polzela

7

NK Hrastnik

8

NK Vransko - modri


11.01.2017
Zimsko tekmovanje U13 2016/2017 - finalni turnir

V prilogi objavljamo časovnico finalnega furnirja zimskega tekmovanja za U13.


19.12.2016
Zimsko tekmovanje U13 2016/2017 - drugi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina A – drugi turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

Rudar Velenje A

:

NK Brežice B

0:2

Rogaška

:

ND Mozirje

2:2

NK Šmartno 1928

:

Rudar Velenje A

0:1

NK Brežice B

:

Rogaška

1:0

ND Mozirje

:

Rudar Velenje A

0:1

Rogaška

:

NK Šmartno 1928

0:1

ND Mozirje

:

NK Brežice B

0:0

Rudar Velenje A

:

Rogaška

3:0

NK Šmartno 1928

:

ND Mozirje

1:1

NK Brežice B

:

NK Šmartno 1928

2:2

 SKUPNA LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Brežice B

17

13

4

+9

2

ND Mozirje

12

6

6

0

3

Rudar Velenje A

12

7

8

-1

4

NK Šmartno 1928

8

7

14

-7

5

Rogaška

7

9

10

-1


ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina C – drugi turnir)

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

Kovinar Štore A

:

NK Žalec

1:1

NK Vransko - rdeči

:

ND Polzela

1:0

NK Brežice A

:

Kovinar Štore A

7:0

NK Žalec

:

NK Vransko - rdeči

0:3

ND Polzela

:

Kovinar Štore A

2:0

NK Vransko - rdeči

:

NK Brežice A

2:3

ND Polzela

:

NK Žalec

2:1

Kovinar Štore A

:

NK Vransko - rdeči

0:5

NK Brežice A

:

ND Polzela

0:0

NK Žalec

:

NK Brežice A

1:3

SKUPNA LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Brežice A

20

24

4

+20

2

ND Polzela

16

15

4

+11

3

NK Vransko – rdeči

16

15

9

+6

4

NK Žalec

4

5

18

-13

5

Kovinar Štore A

1

1

25

-24

 

Na finalni turni so se uvrstile naslednje ekipe:

NK Brežice B

ND Mozirje

NK Šentjur

NK Hrastnik

NK Vransko – modri

NK Brežice A

ND Polzela

NK Vransko – rdeči

 

Finalni turnir bo 21.1.2017 v športni dvorani Dolanka. O podrobnosti turnirja vas bomo seznanili naknadno.


05.12.2016
Zimsko tekmovanje U13 2016/2017 - drugi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina B – drugi turnir)

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Hrastnik

:

NK Vransko - modri

0:0

NK Šentjur

:

Kovinar Štore B

1:0

Rudar Velenje B

:

NK Hrastnik

0:4

NK Vransko - modri

:

NK Šentjur

0:1

Kovinar Štore B

:

NK Hrastnik

0:0

NK Šentjur

:

Rudar Velenje B

3:1

Kovinar Štore B

:

NK Vransko - modri

1:2

NK Hrastnik

:

NK Šentjur

1:3

Rudar Velenje B

:

Kovinar Štore B

0:3

NK Vransko - modri

:

Rudar Velenje B

3:0

SKUPNA LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Šentjur

22

14

3

+11

2

NK Hrastnik

15

12

5

+7

3

NK Vransko – modri

13

8

6

+2

4

Kovinar Štore B

7

9

9

0

5

Rudar Velenje B

0

3

23

-20

 

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina C – prvi turnir)

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

Kovinar Štore A

:

NK Žalec

0:1

NK Vransko - rdeči

:

ND Polzela

0:4

NK Brežice A

:

Kovinar Štore A

4:0

NK Žalec

:

NK Vransko - rdeči

1:2

ND Polzela

:

Kovinar Štore A

4:0

NK Vransko - rdeči

:

NK Brežice A

1:1

ND Polzela

:

NK Žalec

3:0

Kovinar Štore A

:

NK Vransko - rdeči

0:1

NK Brežice A

:

ND Polzela

2:0

NK Žalec

:

NK Brežice A

0:4

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Brežice A

10

11

1

+10

2

ND Polzela

9

11

2

+9

3

NK Vrasnsko – rdeči

7

4

6

-2

4

NK Žalec

3

2

9

-7

5

Kovinar Štore A

0

0

10

-10

                                                                                              


05.12.2016
Zimsko tekmovanje U13 2016/2017 - drugi turnir

Časovnici za drugi turnir 18.12.2016

Skupina A - časovnica

Skupina C - časovnica


22.11.2016
Zimsko tekmovanje U 13 2016/2017 - drugi turnir

Časovnici za drugi turnir 04.12.2016

Skupina B - časovnica

Skupina C - časovnica


14.11.2016
Zimsko tekmovanje U13 2016/2017 - prvi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina A – prvi turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

Rudar Velenje A

:

NK Brežice B

0:3

Rogaška

:

ND Mozirje

0:1

NK Šmartno 1928

:

Rudar Velenje A

1:2

NK Brežice B

:

Rogaška

2:1

ND Mozirje

:

Rudar Velenje A

1:0

Rogaška

:

NK Šmartno 1928

5:0

ND Mozirje

:

NK Brežice B

1:0

Rudar Velenje A

:

Rogaška

0:1

NK Šmartno 1928

:

ND Mozirje

2:0

NK Brežice B

:

NK Šmartno 1928

3:0

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Brežice B

9

8

2

+6

2

ND Mozirje

9

3

2

+1

3

Rogaška

6

7

3

+4

4

Rudar Velenje A

3

2

6

-4

5

NK Šmartno B

3

3

10

-7

 

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina B – prvi turnir)

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Hrastnik

:

NK Vransko - modri

2:0

NK Šentjur

:

Kovinar Štore B

1:0

Rudar Velenje B

:

NK Hrastnik

1:2

NK Vransko - modri

:

NK Šentjur

0:1

Kovinar Štore B

:

NK Hrastnik

0:2

NK Šentjur

:

Rudar Velenje B

3:0

Kovinar Štore B

:

NK Vransko - modri

1:2

NK Hrastnik

:

NK Šentjur

1:1

Rudar Velenje B

:

Kovinar Štore B

1:4

NK Vransko - modri

:

Rudar Velenje B

1:0

 LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Hrastnik

10

7

2

+5

2

NK Šentjur

10

6

1

+5

3

NK Vransko  - modri

6

3

4

-1

4

Kovinar Štore B

3

5

6

-1

5

Rudar Velenje B

0

2

10

-8

 


03.11.2016
Zimsko tekmovanje U 13 2016/2017 - prvi turnir

Časovnici za prvi turnir 13.11.2016

Skupina A - časovnica

Skupina B - časovnica


20.10.2016
Zimsko tekmovanje U13 2016/2017

Na zimsko tekmovanje U13 so se prijavile naslednje ekipe: NK Hrastnik, NK Žalec, ND Mozirje, ND Polzela, Rogaška, Kovinar Štore A, Kovinar Štore B, NK Vransko modri, NK Vransko rdeči,NK Brežice A,NK Brežice B, Rudar Velenje A, Rudar Velenje B, NK Šmartno 1928 in NK Šentjur.

Na podlagi žreba so ekipe razdeljene v 3 skupine:

 Skupina A:        

NK Šmartno 1928 

Rudar Velenje A

Rogaška

ND Mozirje

NK Brežice B

 Skupina B:    

Rudar Velenje B

NK Hrastnik

NK Šentjur

Kovinar Štore B

NK Vransko - modri

Skupina C:

NK Brežice A

Kovinar Štore A

NK Vransko - rdeči

ND Polzela

NK Žalec

Vsi turnirji se bodo odvijali v Športni dvorani Dolanka, Dol pri Hrastniku po naslednjem razporedu:

PREDTEKMOVANJE

Skupina A  (13.11.2016 ob 10.00 uri)

Skupina B  (13.11.2016 ob 13.30 uri)

Skupina B  (04.12.2016 ob 10.00 uri)

Skupina C  (04.12.2016 ob 13.30 uri)

Skupina C  (18.12.2016 ob 10.00 uri)

Skupina A  (18.12.2016 ob 13.30 uri)

 FINALNI TURNIR

(21.01.2017 ob 10.00 uri)


17.01.2016
Zimsko tekmovanje U13 2015/2016 - finalni turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Finalni turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Par

Rezultat

NK Rudar Velenje B

:

Kovinar Štore A

F1

5:0

NK Hrastnik - modri

:

NK Rogaška

F2

0:2

NK Hrastnik - beli

:

NK Brežice A

F3

2:3

NK Radeče

:

NK Brežice B

F4

3:5

 

 

 

 

 

Kovinar Štore A

:

NK Hrastnik - modri

F5

1:2

NK Hrastnik – beli

:

NK Radeče

F6

2:0

NK Rudar Velenje B

:

NK Rogaška

F7

1:3

NK Brežice A

:

NK Brežice B

F8

2:0

 

:

 

 

 

Kovinar Štore A

:

NK Radeče

7m

1:0

NK Hrastnik – modri

:

NK Hrastnik – beli

5m

1:0

 

 

 

 

 

NK Rudar Velenje B

:

NK Brežice B

3m

0:1

NK Rogaška

:

NK Brežice A

1m

0:1

 

 

 

 

 

  LESTVICA:

Mesto

Ekipa

1

NK Brežice A

2

NK Rogaška

3

NK Brežice B

4

NK Rudar Velenje B

5

NK Hrastnik – modri

6

NK Hrastnik – beli

7

Kovinar Štore A

8

NK Radeče


08.01.2016
Zimsko tekmovanje U13 2015/2016 finalni turnir

Časovnica za finalni turnir 17.01.2016.


13.12.2015
Zimsko tekmovanje U13 2015/2016 - tretji turnir rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina B – tretji turnir)

REZULTATI: 

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Šentjur B

:

NK Rudar Velenje A

1:3

NK Hrastnik - beli

:

NK Radeče

1:1

NK Kovinar Štore A

:

NK Šentjur B

1:0

NK Rudar Velenje A

:

NK Hrastnik - beli

0:0

NK Radeče

:

NK Šentjur B

5:2

NK Hrastnik - beli

:

NK Kovinar Štore A

1:0

NK Radeče

:

NK Rudar Velenje A

5:0

NK Šentjur B

:

NK Hrastnik - beli

0:1

NK Kovinar Štore A

:

NK Radeče

0:1

NK Rudar Velenje A

:

NK Kovinar Štore A

1:1 

LESTVICA (po odigranih obeh turnirjih):

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Hrastnik – beli

14

9

4

+5

2

NK Radeče

14

16

7

+9

3

Kovinar Štore A

14

7

3

+4

4

NK Rudar Velenje A

12

6

8

-2

5

NK Šentjur B

1

4

20

-16

                                                                                             

 

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina C – tretji turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

ND Polzela

:

NK Kovinar Štore B

0:0

NK Rudar Velenje B

:

NK Rogaška

3:1

NK Brežice A

:

ND Polzela

3:0

NK Kovinar Štore B

:

NK Rudar Velenje B

0:5

NK Rogaška

:

ND Polzela

4:1

NK Rudar Velenje B

:

NK Brežice A

0:1

NK Rogaška

:

NK Kovinar Štore B

3:0

ND Polzela

:

NK Rudar Velenje B

0:1

NK Brežice A

:

NK Rogaška

1:0

NK Kovinar Štore B

:

NK Brežice A

0:4 

LESTVICA (po odigranih obeh turnirjih):

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Rudar Velenje B

19

20

2

+18

2

NK Brežice A

17

14

3

+11

3

NK Rogaška

13

12

9

+3

4

ND Polzela

5

3

13

-10

5

NK Kovinar Štore B

2

1

23

-22


Na finalni turnir so se uvrstile ekipe: NK Hrastnik – modri, NK Brežice B , NK Hrastnik – beli, NK Radeče, NK Kovinar Štore A, NK Rudar Velenje B, NK Brežice A in NK Rogaška.

                                               


04.12.2015
Zimsko tekmovanje U 13 2015/2016 - tretji turnir

Časovnici za tretji turnir 13.12.2015

Skupina B - časovnica

Skupina C - časovnica


29.11.2015
Zimsko tekmovanje U13 2015/2016 - drugi turnir rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina C – drugi turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

ND Polzela

:

NK Kovinar Štore B

0:0

NK Rudar Velenje B

:

NK Rogaška

2:0

NK Brežice A

:

ND Polzela

0:1

NK Kovinar Štore B

:

NK Rudar Velenje B

0:6

NK Rogaška

:

ND Polzela

2:1

NK Rudar Velenje B

:

NK Brežice A

0:0

NK Rogaška

:

NK Kovinar Štore B

1:0

ND Polzela

:

NK Rudar Velenje B

0:3

NK Brežice A

:

NK Rogaška

1:1

NK Kovinar Štore B

:

NK Brežice A

1:4

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Rudar Velenje B

10

11

0

+11

2

NK Rogaška

7

4

4

+0

3

NK Brežice A

5

5

3

+2

4

ND Polzela

4

2

5

-3

5

NK Kovinar Štore B

1

1

11

-10

                                               

                                              

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina A – drugi turnir)

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Šentjur A

:

NK Hrastnik - modri

0:0

NK Brežice B

:

NK Vojnik

2:0

KNK Odred Kozje

:

NK Šentjur A

1:1

NK Hrastnik - modri

:

NK Brežice B

1:0

NK Vojnik

:

NK Šentjur A

1:2

NK Brežice B

:

KNK Odred Kozje

4:1

NK Vojnik

:

NK Hrastnik - modri

0:2

NK Šentjur A

:

NK Brežice B

1:1

KNK Odred Kozje

:

NK Vojnik

6:0

NK Hrastnik - modri

:

KNK Odred Kozje

0:2

 

LESTVICA (po odigranih obeh turnirjih):

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Hrastnik - modri

16

11

3

+8

2

NK Brežice B

13

9

8

+1

3

KNK Odred Kozje

11

14

11

+3

4

NK Šentjur A

9

6

8

-2

5

NK Vojnik

7

5

15

-10

                                                                                             

Utrinke s tekmovanja si lahko ogledate v fotogaleriji 

 

 


19.11.2015
Zimsko tekmovanje U 13 2015/2016 - drugi turnir

Časovnici za drugi turnir 29.11.2015

Skupina C - časovnica

Skupina A - časovnica


15.11.2015
Zimsko tekmovanje U13 2015/2016 - prvi turnir rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina A – prvi turnir)

REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Šentjur A

:

NK Hrastnik - modri

1:0

NK Brežice B

:

NK Vojnik

0:2

KNK Odred Kozje

:

NK Šentjur A

3:1

NK Hrastnik - modri

:

NK Brežice B

3:0

NK Vojnik

:

NK Šentjur A

1:0

NK Brežice B

:

KNK Odred Kozje

1:0

NK Vojnik

:

NK Hrastnik - modri

0:2

NK Šentjur A

:

NK Brežice B

0:1

KNK Odred Kozje

:

NK Vojnik

1:1

NK Hrastnik - modri

:

KNK Odred Kozje

3:0 

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Hrastnik - modri

9

8

1

+7

2

NK Vojnik

7

4

3

+1

3

NK Brežice B

6

2

5

-3

4

KNK Odred Kozje

4

4

6

-2

5

NK Šentjur A

3

2

5

-3

 


ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina B – prvi turnir)

REZULTATI TURNIRJA: 

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Šentjur B

:

NK Rudar Velenje A

0:0

NK Hrastnik - beli

:

NK Radeče

3:0

NK Kovinar Štore A

:

NK Šentjur B

3:0

NK Rudar Velenje A

:

NK Hrastnik - beli

1:0

NK Radeče

:

NK Šentjur B

4:0

NK Hrastnik - beli

:

NK Kovinar Štore A

0:1

NK Radeče

:

NK Rudar Velenje A

0:1

NK Šentjur B

:

NK Hrastnik - beli

1:3

NK Kovinar Štore A

:

NK Radeče

0:0

NK Rudar Velenje A

:

NK Kovinar Štore A

0:1

 LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Kovinar Štore A

10

5

0

+5

2

NK Rudar Velenje A

7

2

1

+1

3

NK Hrastnik - beli

6

6

3

+3

4

NK Radeče

4

4

4

+0

5

NK Šentjur B

1

1

10

-9

 

Utrinke s tekmovanja si lahko ogledate v fotogaleriji

                                                                                              


02.11.2015
Zimsko tekmovanje U13 2015/2016 - prvi turnir

Časovnici za prvi turnir 15.11.2015

Skupina A - časovnica

Skupina B - časovnica


21.10.2015
Zimsko tekmovanje U13 -2015/2016

Na zimsko tekmovanje U13 so se prijavile naslednje ekipe: NK Hrastnik - beli, NK Hrastnik - modri, NK šentjur A, NK Šentjur B, KNK Odred Kozje, NK Rogaška, NK Vojnik, Rudar Velenje A, Rudar Velenje B, NK Radeče, ND Polzela, NK Brežice A, NK Brežice B, NK Kovinar Štore A in NK Kovinar Štore B

 Na podlagi žreba so ekipe razdeljene v 3 skupine:

 Skupina A:        

KNK Odred Kozje

NK Šentjur A

NK Brežice B

NK Vojnik

NK Hrastnik - modri

 Skupina B:    

NK Kovinar Štore A

NK Šentjur B

NK Hrastnk - beli

NK Radeče

NK Rudar Velenje A

Skupina C:

NK Brežice A

ND Polzela

NK Rudar Velenje B

NK Rogaška

NK Kovinar Štore B

Vsi turnirji se bodo odvijali v Športni dvorani Dolanka, Dol pri Hrastniku po naslednjem razporedu:

PREDTEKMOVANJE

Skupina A  (15.11.2015 ob 10.00 uri)

Skupina B  (15.11.2015 ob 13.30 uri)

Skupina C  (29.11.2015 ob 10.00 uri)

Skupina A  (29.11.2015 ob 13.30 uri)

Skupina B  (13.12.2015 ob 10.00 uri)

Skupina C  (13.12.2015 ob 13.30 uri)

 FINALNI TURNIR

(17.01.2016 ob 10.00 uri)


10.01.2015
Zimsko tekmovanje U13 - finalni turnir - rezultati


REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Rudar Velenje A

:

NK Radeče

3:1

NK Rogaška

:

NK Šmartno 1928 A

0:5

NK Rudar Velenje B

:

NK Kovinar Štore

2:0

NK Hrastnik

:

Fosilum Šentjur

0:1

 

 

 

 

NK Radeče

:

NK Rogaška

2:0

NK Kovinar Štore

:

NK Hrastnik

0:2

NK Rudar Velenje A

:

NK Šmartno 1928 A

3:2

NK Rudar Velenje B

:

Fosilum Šentjur

1:0

 

:

 

 

NK Rogaška

:

NK Kovinar Štore

0:1

NK Radeče

:

NK Hrastnik

0:1

 

 

 

 

NK Šmartno 1928 A

:

Fosilum Šentjur

2:1

NK Rudar Velenje A

:

NK Rudar Velenje B

3:0

 

 

 

 

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

1

NK Rudar Velenje A

2

NK Rudar Velenje B

3

NK Šmartno 1928 A

4

Fosilum Šentjur

5

NK Hrastnik

6

NK Radeče

7

NK Kovinar Štore

8

NK Rogaška

Galerija 


29.12.2014
Zimsko tekmovanje U13 - finalni turnir

Finalni turnir 10.01.2015 - časovnica


14.12.2014
Zimsko tekmovanje U13 - tretji turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina B – tretji turnir)

 REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Šmartno 1928 B

:

NK Rogaška

2:3

KNK Odred Kozje

:

Fosilum Šentjur

2:0

NK Brežice 1919 »Prodoma« A

:

NK Šmartno 1928 B

1:0

NK Rogaška

:

KNK Odred Kozje

1:0

Fosilum Šentjur

:

NK Šmartno 1928 B

0:0

KNK Odred Kozje

:

NK Brežice 1919 »Prodoma« A

0:1

Fosilum Šentjur

:

NK Rogaška

0:0

NK Šmartno 1928 B

:

KNK Odred Kozje

0:1

NK Brežice 1919 »Prodoma« A

:

Fosilum Šentjur

1:3

NK Rogaška

:

NK Brežice 1919 »Prodoma« A

4:1

 SKUPNA LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Rogaška

22

15

6

+9

2

Fosilum Šentjur

12

6

5

+1

3

KNK Odred Kozje

10

5

5

0

4

NK Šmartno 1928 B

7

5

8

-3

5

NK Brežice 1919 »Prodoma« A

6

8

15

-7

                 

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina C – tretji turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Ljubno

:

NK Hrastnik

0:1

Top Car Polzela A

:

NK Rudar Velenje A

0:2

NK Radeče

:

NK Ljubno

2:0

NK Hrastnik

:

Top Car Polzela A

1:0

NK Rudar Velenje A

:

NK Ljubno

3:0

Top Car Polzela A

:

NK Radeče

0:1

NK Rudar Velenje A

:

NK Hrastnik

7:0

NK Ljubno

:

Top Car Polzela A

1:0

NK Radeče

:

NK Rudar Velenje A

0:3

NK Hrastnik

:

NK Radeče

1:2

 SKUPNA LESTVICA :

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Rudar Velenje A

22

24

2

+22

2

NK Radeče

16

7

5

+2

3

NK Hrastnik

14

9

11

-2

4

NK Ljubno

6

4

12

-8

5

Top Car Polzela A

0

0

14

-14

                                                                                              

Na finalni turnir so se uvrstile naslednje ekipe: NK Rudar Velenje B, NK Kovinar Štore, NK Šmartno 1928 A, NK Rogaška, Fosilum Šentjur, NK Rudar Velenje A, NK Radeče in NK Hrastnik.


04.12.2014
Zimsko tekmovanje U13 - časovnice tretjega turnirja

Skupina B - 14.12.2014 - časovnica

Skupina C - 14.12.2014 - časovnica


30.11.2014
Zimsko tekmovanje U13 - drugi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina C – drugi turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Ljubno

:

NK Hrastnik

0:3

Top Car Polzela A

:

NK Rudar Velenje A

0:4

NK Radeče

:

NK Ljubno

1:0

NK Hrastnik

:

Top Car Polzela A

1.0

NK Rudar Velenje A

:

NK Ljubno

2:0

Top Car Polzela A

:

NK Radeče

0:1

NK Rudar Velenje A

:

NK Hrastnik

2:2

NK Ljubno

:

Top Car Polzela A

3:0

NK Radeče

:

NK Rudar Velenje A

0:1

NK Hrastnik

:

NK Radeče

0:0 

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Rudar Velenje A

10

9

2

+7

2

NK Hrastnik

8

6

2

+4

3

NK Radeče

7

2

1

+1

4

NK Ljubno

3

3

6

-3

5

Top Car Polzela A

0

0

9

-9

     

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina A - drugi turni)

  REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Kovinar Štore

:

NK Rudar Velenje B

0:1

Top Car Polzela B

:

NK Brežice 1919 »Prodoma« B

0:1

NK Šmartno1928 A

:

NK Kovinar Štore

0:0

NK Rudar Velenje B

:

Top Car Polzela B

9:0

NK Brežice 1919 »Prodoma« B

:

NK Kovinar Štore

0:0

Top Car Polzela B

:

NK Šmartno1928 A

0:1

NK Brežice 1919 »Prodoma« B

:

NK Rudar Velenje B

1:1

NK Kovinar Štore

:

Top Car Polzela B

1:0

NK Šmartno1928 A

:

NK Brežice 1919 »Prodoma« B

3:2

NK Rudar Velenje B

:

NK Šmartno1928 A

2:1 

SKUPNA LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Rudar Velenje B

17

22

5

+17

2

NK Kovinar Štore

15

7

1

+6

3

NK Šmartno 1928 A

14

10

6

+4

4

NK Brežice 1919 »Prodoma« B

8

6

14

-8

5

NK Top Car Polzela B

1

1

20

-19

                                                                                              


23.11.2014
Zimsko tekmovanje U13- časovnice drugega turnirja

Skupina C - 30.11.2014 - časovnica

Skupina A - 30.11.2014 - časovnica


16.11.2014
Zimsko tekmovanje U13 - prvi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina A – prvi turnir)

REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Kovinar Štore

:

NK Rudar Velenje B

0:0

Top Car Polzela B

:

NK Brežice 1919 »Prodoma« B

1:2

NK Šmartno1928 A

:

NK Kovinar Štore

0:1

NK Rudar Velenje B

:

Top Car Polzela B

4:0

NK Brežice 1919 »Prodoma« B

:

NK Kovinar Štore

0:3

Top Car Polzela B

:

NK Šmartno1928 A

0:0

NK Brežice 1919 »Prodoma« B

:

NK Rudar Velenje B

0:4

NK Kovinar Štore

:

Top Car Polzela B

2:0

NK Šmartno1928 A

:

NK Brežice 1919 »Prodoma« B

2:0

NK Rudar Velenje B

:

NK Šmartno 1928 A

1:3

 LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Kovinar Štore

10

6

0

+6

2

NK Šmartno1928 A

7

5

2

+3

3

NK Rudar Velenje B

7

9

3

+6

4

NK Brežice 1919 »Prodoma« B

3

2

10

-8

5

Top Car Polzela B

1

1

8

-7


ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina B – prvi turnir)

 REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Šmartno 1928 B

:

NK Rogaška

1:2

KNK Odred Kozje

:

Fosilum Šentjur

0:0

NK Brežice 1919 »Prodoma« A

:

NK Šmartno 1928 B

0:1

NK Rogaška

:

KNK Odred Kozje

1:0

Fosilum Šentjur

:

NK Šmartno 1928 B

1:0

KNK Odred Kozje

:

NK Brežice 1919 »Prodoma« A

2:1

Fosilum Šentjur

:

NK Rogaška

0:1

NK Šmartno 1928 B

:

KNK Odred Kozje

1:0

NK Brežice 1919 »Prodoma« A

:

Fosilum Šentjur

1:2

NK Rogaška

:

NK Brežice 1919 »Prodoma« A

3:2 

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Rogaška

12

7

3

+4

2

Fosilum Šentjur

7

3

2

+1

3

NK Šmartno 1928 B

6

3

3

0

4

KNK Odred Kozje

4

2

3

-1

5

NK Brežice 1919 »Prodoma« A

0

4

8

-4


31.10.2014
Zimsko tekmovanje U13 - časovnice turnirjev

Časovnice po skupinah in turnirjih:

Skupina A - 16.11.2014 - časovnica

Skupina B - 16.11.2014 - časovnica


22.10.2014
Zimsko tekmovanje U13

Na zimsko tekmovanje U13 so se prijavile naslednje ekipe: NK Rudar Velenje A, NK Rudar Velenje B, NK Hrastnik, Fosilum Šentjur, NK Radeče, NK Brežice 1919 – Prodoma A,  NK Brežice 1919 – Prodoma B, NK Kovinar Štore, NK Šmartno1928 A, NK Šmartno 1928 B, Top Car Polzela A, Top Car Polzela B, NK Ljubno, NK Rogaška in KNK Odred Kozje.

 Na podlagi žreba so ekipe razdeljene v 3 skupine:

 Skupina A:        

NK Šmartno 1928 A

NK Kovinar Štore

Top Car Polzela B

NK Brežice 1919 »Prodoma« B

NK Rudar Velenje B

 Skupina B:    

NK Brežice 1919 »Prodoma« A

NK Šmartno 1928 B

KNK Odred Kozje

Fosilum Šentjur

NK Rogaška

Skupina C:

NK Radeče

NK Ljubno

Top Car Polzela A

NK Rudar Velenje A

NK Hrastnik

Vsi turnirji se bodo odvijali v Športni dvorani Dolanka, Dol pri Hrastniku po naslednjem razporedu:

PREDTEKMOVANJE

Skupina A  (16.11.2014 ob 10.00 uri)

Skupina B  (16.11.2014 ob 13.30 uri)

Skupina C  (30.11.2014 ob 10.00 uri)

Skupina A  (30.11.2014 ob 13.30 uri)

Skupina B  (14.12.2014 ob 10.00 uri)

Skupina C  (14.12.2014 ob 13.30 uri)

 FINALNI TURNIR

(10.01.2015 ob 10.00 uri)


MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
26. krog 27.05.17
NK Šmarje pri Jelšah : Maribor B 3 : 2
NK Šmartno 1928 : Korotan Prevalje 1 : 5
NK ZU-VIL Brunšvik : AjDAS Lenart 0 : 1
ŠD Videm : NK Šampion 3 : 0
S.Rojko Dobrovce : Mons Claudius 1 : 3
NK Rogaška : Dravinja 3 : 1
NK Dravograd : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan