Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
08.11.2018
Zimsko tekmovanje U13 2018/2019

Na zimsko tekmovanje U11 so se prijavile naslednje ekipe: NK Vransko, ND Mozirje A, ND Mozirje B, NK Hrastnik, NK Ljubno ob Savinji – beli, NK Ljubno ob Savinji  - modri, NK Laško ITS1, NK Laško ITS2, ND Polzela, NK AS System Šmarje pri Jelšah, NK Rogaška A, NK Rogaška B, NK Radeče, Kovinar Štore, NK Brežice 1919 in NK Kozje Imeno 

Na podlagi žreba so ekipe razdeljene v 3 skupine:

Skupina A

NK Radeče

ND Mozirje A

NK Ljubno ob Savinji - beli

NK Hrastnik

NK Vransko

 

Skupina B

NK Laško ITS2

ND Polzela

NK Ljubno ob Savinji - modri

NK Rogaška B

NK Kozje - Imeno

 

Skupina C

NK Rogaška A

NK Brežice 1919

NK Laško ITS1

ND Mozirje B

NK AS System Šmarje pri Jelšah

Kovinar Štore

 

Predtekmovanje

Skupina A (09.12.2018 ob 10:00) – Hrastnik – dvorana Dolanka

Skupina B (09.12. 2018 ob 14:00) – Hrastnik – dvorana Dolanka

Skupina C (15.12..2018 ob 10:00) – Športna dvorana Radeče

 

Skupina A (12.01.2019 ob  14:00) – Športna dvorana Radeče

Skupina B  (13.01.2019 ob 10:00) – Hrastnik – dvorana Dolanka

Skupina C (13.01.2019 ob 14:00) – Hrastnik – dvorana Dolanka

 

Finalni turnir

27.01.2019 ob 09:30 – Hrastnik - dvorana Dolanka


18.02.2018
Zimsko tekmovanje U13 - finalni turnir

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Finalni turnir) 

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Par

Rezultat

NK Šmartno 1928 A

:

Mons Claudius

F1

4:2

NK Rogaška A

:

ND Mozirje

F2

5:4

ND Polzela

:

NK Žalec A

F3

3:0

NK Ljubno ob Savinji - Modri

:

NK Radeče A

F4

2:1

 

 

 

 

 

Mons Claudius

:

ND Mozirje

F5

0:5

NK Žalec

:

NK Radeče A

F6

3:1

NK Šmartno 1928 A

:

NK Rogaška A

F7

1:3

ND Polzela

:

NK Ljubno ob Savinji – Modri

F8

5:4

 

:

 

 

 

Mons Claudius

:

NK Radeče A

7m

2:0

ND Mozirje

:

NK Žalec

5m

2:0

 

 

 

 

 

NK Šmartno 1928 A

:

NK Ljubno ob Savinji - Modri

3m

1:4

NK Rogaška A

:

ND Polzela

1m

4:3

 

 

 

 

 

 

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

1

NK Rogaška A

2

ND Polzela

3

NK Ljubno ob Savinji  - Modri

4

NK Šmartno 1928 A

5

ND Mozirje

6

NK Žalec

7

Mons Claudius

8

NK Radeče A

                                                                                             

 

 

 


30.01.2018
Zimsko tekmovanje U13 - časovnica finalnega turnirja

20.01.2018
Zimsko tekmovanje U13 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina B – drugi turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Šmartno 1928 A

:

NK Rogaška B

0:0

NK Žalec A

:

NK Vransko

3:0

NK Radeče B

:

NK Šmartno 1928 A

1:1

NK Rogaška B

:

NK Žalec A

1:1

NK Vransko

:

NK Šmartno 1928 A

0:3

NK Žalec A

:

NK Radeče B

0:0

NK Vransko

:

NK Rogaška B

0:3

NK Šmartno 1928 A

:

NK Žalec A

2:1

NK Radeče B

:

NK Vransko

3:0

NK Rogaška B

:

NK Radeče B

1:1

 

LESTVICA PO OBEH TURNIRJIH:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Šmartno 1928 A

15

8

3

+5

2

NK Žalec A

14

11

6

+5

3

NK Rogaška B

11

8

5

+3

4

NK Radeče B

7

6

6

+0

5

NK Vransko

3

2

15

-1


Na finalni turnir sta se uvrstili ekipi NK Šmartno 1928 A in NK Žalec A.

 

 

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina C – drugi turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Radeče A

:

NK Žalec B

3:0

NK Ljubno ob Savinji-Beli

:

ND Mozirje B

1:4

ND Polzela

:

NK Radeče A

2:1

NK Žalec B

:

NK Ljubno ob Savinji-Beli

0:3

ND Mozirje B

:

NK Radeče A

0:2

NK Ljubno ob Savinji-Beli

:

ND Polzela

1:11

ND Mozirje B

:

NK Žalec B

3:0

NK Radeče A

:

NK Ljubno ob Savinji-Beli

3:0

ND Polzela

:

ND Mozirje B

4:0

NK Žalec B

:

ND Polzela

0:3 


LESTVICA PO OBEH TURNIRJIH:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

ND Polzela

24

35

6

+29

2

NK Radeče A

18

15

4

+11

3

ND Mozirje B

12

11

13

-2

4

NK Ljubno ob Savinji – Beli

6

10

30

-20

5

NK Žalec B

0

5

23

-18

Na finalni turnir sta ste uvrstili ekipi ND Polzela in NK Radeče A.

 

 


20.01.2018
Zimsko tekmovanje U13 - finalni turnir

Na finalni turnir so se uvrstile:
- prvouvrščene ekipe: NK Rogaška A, NK Ljubno ob Savinji – Modri, ND Polzela in NK Šmartno 1928
- drugouvrščene ekipe: Mons Claudius, ND Mozirje A, NK Radeče A in NK Žalec A.

Finalni turnir bo 18.2.2018 v športni dvorani na Dolu pri Hrastniku. Žreb tekmovalnih parov finalnega turnirja bo predvidoma 29.1.2018.


14.01.2018
Zimsko tekmovanje U13 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina D – drugi turnir)

REZULTATI: 

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Šmartno 1928 B

:

NK Ljubno ob Savinji-Modri

0:1

ND Mozirje A

:

NK Hrastnik

8:0

NK Šentjur B

:

NK Šmartno 1928 B

0:0

NK Ljubno ob Savinji-Modri

:

ND Mozirje A

2:4

NK Hrastnik

:

NK Šmartno 1928 B

0:2

ND Mozirje A

:

NK Šentjur B

1:0

NK Hrastnik

:

NK Ljubno ob Savinji-Modri

1:3

NK Šmartno 1928 B

:

ND Mozirje A

0:0

NK Šentjur B

:

NK Hrastnik

0:0

NK Ljubno ob Savinji-Modri

:

NK Šentjur B

1:0


LESTVICA PO OBEH TURNIRJIH:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Ljubno ob Savinji – Modri

19

16

5

+11

2

ND Mozirje A

17

21

4

+17

3

NK Šmartno 1928 B

11

9

5

+4

4

NK Šentjur B

8

6

9

-3

5

NK Hrastnik

1

1

30

-29

                                                                                           

Na finalni turnir sta se uvrstili ekipi NK Ljubno ob Savinji – Modri in ND Mozirje A.

 


07.01.2018
Zimsko tekmovanje U13 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina A – drugi turnir)


REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

AS System Šmarje pri Jelšah

:

NK Brežice 1919

0:1

NK Rogaška A

:

NK Šentjur A

1:2

Mons Claudius

:

AS System Šmarje pri Jelšah

2:1

NK Brežice 1919

:

NK Rogaška A

0:5

NK Šentjur A

:

AS System Šmarje pri Jelšah

1:0

NK Rogaška A

:

Mons Claudius

1:1

NK Šentjur A

:

NK Brežice 1919

4:0

AS System Šmarje pri Jelšah

:

NK Rogaška A

2:0

Mons Claudius

:

NK Šentjur A

1:0

NK Brežice 1919

:

Mons Claudius

1:3

 

LESTVICA PO OBEH TURNIRJIH:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Rogaška A

16

17

8

+9

2

Mons Claudius

16

18

11

+7

3

NK Šentjur A

15

11

7

+4

4

NK Brežice 1919

7

5

19

-14

5

AS System Šmarje pri Jelšah

4

5

11

-6

                                                                                             

Na finalni turnir sta se uvrstili ekipi NK Rogaška A in Mons Claudius.

 


06.01.2018
Zimsko tekmovanje U13 - 2017/2018 - časovnici za 20.01.2018

Skupina B

Skupina C


28.12.2017
Zimsko tekmovanje U13 - 2017/2018 - časovnica za 14.01.2018

21.12.2017
Zimsko tekmovanje U13 - 2017/2018 - časovnica za 07.01.2018

13.12.2017
Zimsko tekmovanje U13 - sprememba razporeda

Druga turnirja zimskega tekmovanja U13 v skupini B in C se bosta namesto 28.1.2018 odigrala 20.1.2018. Ostale podrobnosti ostanejo nespremenjene.


10.12.2017
Zimsko tekmovanje U13 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina A – prvi turnir)

REZULTATI: 

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

AS System Šmarje pri Jelšah

:

NK Brežice 1919

0:0

NK Rogaška A

:

NK Šentjur A

1:0

Mons Claudius

:

AS System Šmarje pri Jelšah

2:1

NK Brežice 1919

:

NK Rogaška A

0:2

NK Šentjur A

:

AS System Šmarje pri Jelšah

1:0

NK Rogaška A

:

Mons Claudius

3:2

NK Šentjur A

:

NK Brežice 1919

0:2

AS System Šmarje pri Jelšah

:

NK Rogaška A

1:4

Mons Claudius

:

NK Šentjur A

2:3

NK Brežice 1919

:

Mons Claudius

1:5

 LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Rogaška A

12

10

3

+7

2

Mons Claudius

6

11

8

+3

3

NK Šentjur A

6

4

5

-1

4

NK Brežice 1919

4

3

7

-4

5

AS System Šmarje pri Jelšah

1

2

7

-5

 

 

 


04.12.2017
Zimsko tekmovanje U13 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina B – prvi turnir) 

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Šmartno 1928 A

:

NK Rogaška B

1:0

NK Žalec A

:

NK Vransko

2:1

NK Radeče B

:

NK Šmartno 1928 A

0:1

NK Rogaška B

:

NK Žalec A

2:2

NK Vransko

:

NK Šmartno 1928 A

0:0

NK Žalec A

:

NK Radeče B

1:0

NK Vransko

:

NK Rogaška B

0:0

NK Šmartno 1928 A

:

NK Žalec A

0:1

NK Radeče B

:

NK Vransko

1:1

NK Rogaška B

:

NK Radeče B

1:0

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Žalec A

10

6

3

+3

2

NK Šmartno 1928 A

7

2

1

+1

3

NK Rogaška B

5

3

3

0

4

NK Vransko

3

2

3

-1

5

NK Radeče B

1

1

4

-3

 

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina C – prvi turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Radeče A

:

NK Žalec B

2:0

NK Ljubno ob Savinji-Beli

:

ND Mozirje B

1:2

ND Polzela

:

NK Radeče A

2:1

NK Žalec B

:

NK Ljubno ob Savinji-Beli

2:3

ND Mozirje B

:

NK Radeče A

0:1

NK Ljubno ob Savinji-Beli

:

ND Polzela

1:6

ND Mozirje B

:

NK Žalec B

2:1

NK Radeče A

:

NK Ljubno ob Savinji-Beli

2:0

ND Polzela

:

ND Mozirje B

3:0

NK Žalec B

:

ND Polzela

2:4

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

ND Polzle

12

15

4

+11

2

NK Radeče A

9

6

2

+4

3

ND Mozirje B

6

4

6

-2

4

NK Ljubno ob Savinji – beli

3

5

12

-7

5

NK Žalec B

0

5

11

-6

                                                                                              

 


26.11.2017
Zimsko tekmovanje U13 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina D – prvi turnir)

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Šmartno 1928 B

:

NK Ljubno ob Savinji-Modri

0:2

ND Mozirje A

:

NK Hrastnik

4:0

NK Šentjur B

:

NK Šmartno 1928 B

2:1

NK Ljubno ob Savinji-Modri

:

ND Mozirje A

0:0

NK Hrastnik

:

NK Šmartno 1928 B

0:5

ND Mozirje A

:

NK Šentjur B

4:1

NK Hrastnik

:

NK Ljubno ob Savinji-Modri

0:5

NK Šmartno 1928 B

:

ND Mozirje A

1:0

NK Šentjur B

:

NK Hrastnik

3:0

NK Ljubno ob Savinji-Modri

:

NK Šentjur B

2:0

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Ljubno ob Savinji-Modri

10

9

0

+9

2

ND Mozirje A

7

8

2

+6

3

NK Šentjur B

6

6

7

-1

4

NK Šmartno 1928 B

6

7

4

+3

5

NK Hrastnik

0

0

17

-17

                                                                                  


20.11.2017
Zimsko tekmovanje U13 - 2017/2018 - časovnici za 3.12.2017

Skupina B

Skupina C


15.11.2017
Zimsko tekmovanje U13 2017/2018

Na zimsko tekmovanje U13 so se prijavile naslednje ekipe: NK Šentjur A, NK Šentjur B, NK Rogaška A, NK Rogaška B, NK Radeče A, NK Radeče B, ND Polzela, NK Vransko, ND Mozirje A, ND Mozirje B, NK Hrastnik, AS System Šmarje pri Jelšah, Mons Claudius, NK Ljubno ob Savinji-Modri, NK Ljubno ob Savinji-Beli, NK Žalec A, NK Žalec B, NK Šmartno 1928 A in NK Šmartno 1928 B.

 

Na podlagi žreba so ekipe razporejene v 4. skupine:

Skupina A

Mons Claudius

AS System Šmarje pri Jelšah

NK Rogaška A

NK Šentjur A

NK Brežice 1919

 

Skupina B

NK Radeče B

NK Šmartno 1928 A

NK Žalec A

NK Vransko

NK Rogaška B

 

Skupina C

ND Polzela

NK Radeče A

NK Ljubno ob Savinji-Beli

ND Mozirje B

NK Žalec B

 

Skupina D

NK Šentjur B

NK Šmartno 1928 B

ND Mozirje A

NK Hrastnik

NK Ljubno ob Savinji-Modri

 

Predtekmovanje

Skupina D (26.11.2017 ob 14:00) – Hrastnik – dvorana Dolanka

Skupina B (03.12.2017 ob 10:00) – Športna dvorana Radeče

Skupina C (03.12.2017 ob 13:30) – Športna dvorana Radeče

Skupina A (10.12.2017 ob 14:00)  - Športna dvorana Rogatec

Skupina A (07.01.2018 ob 14:00) – Športna dvorana Rogatec

Skupina D (14.01.2018 ob 10:00) – Hrastnik – dvorana Dolanka

Skupina C (28.01.2018 ob 10:00) – Športna dvorana Radeče

Skupina B (28.01.2018 ob 13:30) – Športna dvorana Radeče

 

 Finalni turnir

(18.02.2018 ob 9:30 – Športna dvorana Dolanka)


15.11.2017
Zimsko tekmovanje U13 17/18 - časovnica za turnir 26.11.2017

Skupina D - časovnica


21.01.2017
Zimsko tekmovanje U13 2016/2017 - finalni turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Finalni turnir)

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Par

Rezultat

NK Šentjur

:

ND Polzela

F1

2:0

NK Brežice A

:

NK Hrastnik

F2

3:0

NK Brežice B

:

NK Vransko - modri

F3

2:0

ND Mozirje

:

NK Vransko - rdeči

F4

0:2

 

 

 

 

 

ND Polzela

:

NK Hrastnik

F5

1:0

NK Vransko - modri

:

ND Mozirje

F6

0:4

NK Šentjur

:

NK Brežice A

F7

0:2

:NK Brežice B

:

NK Vransko – rdeči

F8

2:1

 

:

 

 

 

NK Hrastnik

:

NK Vransko – modri

7m

3:0

ND Polzela

:

ND Mozirje

5m

0:1

 

 

 

 

 

NK Šentjur

:

NK Vransko - rdeči

3m

1:0

NK Brežice A

:

NK Brežice B

1m

5:1

 

 

 

 

 

 LESTVICA:

Mesto

Ekipa

1

NK Brežice A

2

NK Brežice B

3

NK Šentjur

4

NK Vransko – rdeči

5

ND Mozirje

6

ND Polzela

7

NK Hrastnik

8

NK Vransko - modri


11.01.2017
Zimsko tekmovanje U13 2016/2017 - finalni turnir

V prilogi objavljamo časovnico finalnega furnirja zimskega tekmovanja za U13.


19.12.2016
Zimsko tekmovanje U13 2016/2017 - drugi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina A – drugi turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

Rudar Velenje A

:

NK Brežice B

0:2

Rogaška

:

ND Mozirje

2:2

NK Šmartno 1928

:

Rudar Velenje A

0:1

NK Brežice B

:

Rogaška

1:0

ND Mozirje

:

Rudar Velenje A

0:1

Rogaška

:

NK Šmartno 1928

0:1

ND Mozirje

:

NK Brežice B

0:0

Rudar Velenje A

:

Rogaška

3:0

NK Šmartno 1928

:

ND Mozirje

1:1

NK Brežice B

:

NK Šmartno 1928

2:2

 SKUPNA LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Brežice B

17

13

4

+9

2

ND Mozirje

12

6

6

0

3

Rudar Velenje A

12

7

8

-1

4

NK Šmartno 1928

8

7

14

-7

5

Rogaška

7

9

10

-1


ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina C – drugi turnir)

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

Kovinar Štore A

:

NK Žalec

1:1

NK Vransko - rdeči

:

ND Polzela

1:0

NK Brežice A

:

Kovinar Štore A

7:0

NK Žalec

:

NK Vransko - rdeči

0:3

ND Polzela

:

Kovinar Štore A

2:0

NK Vransko - rdeči

:

NK Brežice A

2:3

ND Polzela

:

NK Žalec

2:1

Kovinar Štore A

:

NK Vransko - rdeči

0:5

NK Brežice A

:

ND Polzela

0:0

NK Žalec

:

NK Brežice A

1:3

SKUPNA LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Brežice A

20

24

4

+20

2

ND Polzela

16

15

4

+11

3

NK Vransko – rdeči

16

15

9

+6

4

NK Žalec

4

5

18

-13

5

Kovinar Štore A

1

1

25

-24

 

Na finalni turni so se uvrstile naslednje ekipe:

NK Brežice B

ND Mozirje

NK Šentjur

NK Hrastnik

NK Vransko – modri

NK Brežice A

ND Polzela

NK Vransko – rdeči

 

Finalni turnir bo 21.1.2017 v športni dvorani Dolanka. O podrobnosti turnirja vas bomo seznanili naknadno.


05.12.2016
Zimsko tekmovanje U13 2016/2017 - drugi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina B – drugi turnir)

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Hrastnik

:

NK Vransko - modri

0:0

NK Šentjur

:

Kovinar Štore B

1:0

Rudar Velenje B

:

NK Hrastnik

0:4

NK Vransko - modri

:

NK Šentjur

0:1

Kovinar Štore B

:

NK Hrastnik

0:0

NK Šentjur

:

Rudar Velenje B

3:1

Kovinar Štore B

:

NK Vransko - modri

1:2

NK Hrastnik

:

NK Šentjur

1:3

Rudar Velenje B

:

Kovinar Štore B

0:3

NK Vransko - modri

:

Rudar Velenje B

3:0

SKUPNA LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Šentjur

22

14

3

+11

2

NK Hrastnik

15

12

5

+7

3

NK Vransko – modri

13

8

6

+2

4

Kovinar Štore B

7

9

9

0

5

Rudar Velenje B

0

3

23

-20

 

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina C – prvi turnir)

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

Kovinar Štore A

:

NK Žalec

0:1

NK Vransko - rdeči

:

ND Polzela

0:4

NK Brežice A

:

Kovinar Štore A

4:0

NK Žalec

:

NK Vransko - rdeči

1:2

ND Polzela

:

Kovinar Štore A

4:0

NK Vransko - rdeči

:

NK Brežice A

1:1

ND Polzela

:

NK Žalec

3:0

Kovinar Štore A

:

NK Vransko - rdeči

0:1

NK Brežice A

:

ND Polzela

2:0

NK Žalec

:

NK Brežice A

0:4

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Brežice A

10

11

1

+10

2

ND Polzela

9

11

2

+9

3

NK Vrasnsko – rdeči

7

4

6

-2

4

NK Žalec

3

2

9

-7

5

Kovinar Štore A

0

0

10

-10

                                                                                              


05.12.2016
Zimsko tekmovanje U13 2016/2017 - drugi turnir

Časovnici za drugi turnir 18.12.2016

Skupina A - časovnica

Skupina C - časovnica


22.11.2016
Zimsko tekmovanje U 13 2016/2017 - drugi turnir

Časovnici za drugi turnir 04.12.2016

Skupina B - časovnica

Skupina C - časovnica


14.11.2016
Zimsko tekmovanje U13 2016/2017 - prvi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina A – prvi turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

Rudar Velenje A

:

NK Brežice B

0:3

Rogaška

:

ND Mozirje

0:1

NK Šmartno 1928

:

Rudar Velenje A

1:2

NK Brežice B

:

Rogaška

2:1

ND Mozirje

:

Rudar Velenje A

1:0

Rogaška

:

NK Šmartno 1928

5:0

ND Mozirje

:

NK Brežice B

1:0

Rudar Velenje A

:

Rogaška

0:1

NK Šmartno 1928

:

ND Mozirje

2:0

NK Brežice B

:

NK Šmartno 1928

3:0

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Brežice B

9

8

2

+6

2

ND Mozirje

9

3

2

+1

3

Rogaška

6

7

3

+4

4

Rudar Velenje A

3

2

6

-4

5

NK Šmartno B

3

3

10

-7

 

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina B – prvi turnir)

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Hrastnik

:

NK Vransko - modri

2:0

NK Šentjur

:

Kovinar Štore B

1:0

Rudar Velenje B

:

NK Hrastnik

1:2

NK Vransko - modri

:

NK Šentjur

0:1

Kovinar Štore B

:

NK Hrastnik

0:2

NK Šentjur

:

Rudar Velenje B

3:0

Kovinar Štore B

:

NK Vransko - modri

1:2

NK Hrastnik

:

NK Šentjur

1:1

Rudar Velenje B

:

Kovinar Štore B

1:4

NK Vransko - modri

:

Rudar Velenje B

1:0

 LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Hrastnik

10

7

2

+5

2

NK Šentjur

10

6

1

+5

3

NK Vransko  - modri

6

3

4

-1

4

Kovinar Štore B

3

5

6

-1

5

Rudar Velenje B

0

2

10

-8

 


03.11.2016
Zimsko tekmovanje U 13 2016/2017 - prvi turnir

Časovnici za prvi turnir 13.11.2016

Skupina A - časovnica

Skupina B - časovnica


20.10.2016
Zimsko tekmovanje U13 2016/2017

Na zimsko tekmovanje U13 so se prijavile naslednje ekipe: NK Hrastnik, NK Žalec, ND Mozirje, ND Polzela, Rogaška, Kovinar Štore A, Kovinar Štore B, NK Vransko modri, NK Vransko rdeči,NK Brežice A,NK Brežice B, Rudar Velenje A, Rudar Velenje B, NK Šmartno 1928 in NK Šentjur.

Na podlagi žreba so ekipe razdeljene v 3 skupine:

 Skupina A:        

NK Šmartno 1928 

Rudar Velenje A

Rogaška

ND Mozirje

NK Brežice B

 Skupina B:    

Rudar Velenje B

NK Hrastnik

NK Šentjur

Kovinar Štore B

NK Vransko - modri

Skupina C:

NK Brežice A

Kovinar Štore A

NK Vransko - rdeči

ND Polzela

NK Žalec

Vsi turnirji se bodo odvijali v Športni dvorani Dolanka, Dol pri Hrastniku po naslednjem razporedu:

PREDTEKMOVANJE

Skupina A  (13.11.2016 ob 10.00 uri)

Skupina B  (13.11.2016 ob 13.30 uri)

Skupina B  (04.12.2016 ob 10.00 uri)

Skupina C  (04.12.2016 ob 13.30 uri)

Skupina C  (18.12.2016 ob 10.00 uri)

Skupina A  (18.12.2016 ob 13.30 uri)

 FINALNI TURNIR

(21.01.2017 ob 10.00 uri)


17.01.2016
Zimsko tekmovanje U13 2015/2016 - finalni turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Finalni turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Par

Rezultat

NK Rudar Velenje B

:

Kovinar Štore A

F1

5:0

NK Hrastnik - modri

:

NK Rogaška

F2

0:2

NK Hrastnik - beli

:

NK Brežice A

F3

2:3

NK Radeče

:

NK Brežice B

F4

3:5

 

 

 

 

 

Kovinar Štore A

:

NK Hrastnik - modri

F5

1:2

NK Hrastnik – beli

:

NK Radeče

F6

2:0

NK Rudar Velenje B

:

NK Rogaška

F7

1:3

NK Brežice A

:

NK Brežice B

F8

2:0

 

:

 

 

 

Kovinar Štore A

:

NK Radeče

7m

1:0

NK Hrastnik – modri

:

NK Hrastnik – beli

5m

1:0

 

 

 

 

 

NK Rudar Velenje B

:

NK Brežice B

3m

0:1

NK Rogaška

:

NK Brežice A

1m

0:1

 

 

 

 

 

  LESTVICA:

Mesto

Ekipa

1

NK Brežice A

2

NK Rogaška

3

NK Brežice B

4

NK Rudar Velenje B

5

NK Hrastnik – modri

6

NK Hrastnik – beli

7

Kovinar Štore A

8

NK Radeče


08.01.2016
Zimsko tekmovanje U13 2015/2016 finalni turnir

Časovnica za finalni turnir 17.01.2016.


13.12.2015
Zimsko tekmovanje U13 2015/2016 - tretji turnir rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina B – tretji turnir)

REZULTATI: 

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Šentjur B

:

NK Rudar Velenje A

1:3

NK Hrastnik - beli

:

NK Radeče

1:1

NK Kovinar Štore A

:

NK Šentjur B

1:0

NK Rudar Velenje A

:

NK Hrastnik - beli

0:0

NK Radeče

:

NK Šentjur B

5:2

NK Hrastnik - beli

:

NK Kovinar Štore A

1:0

NK Radeče

:

NK Rudar Velenje A

5:0

NK Šentjur B

:

NK Hrastnik - beli

0:1

NK Kovinar Štore A

:

NK Radeče

0:1

NK Rudar Velenje A

:

NK Kovinar Štore A

1:1 

LESTVICA (po odigranih obeh turnirjih):

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Hrastnik – beli

14

9

4

+5

2

NK Radeče

14

16

7

+9

3

Kovinar Štore A

14

7

3

+4

4

NK Rudar Velenje A

12

6

8

-2

5

NK Šentjur B

1

4

20

-16

                                                                                             

 

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina C – tretji turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

ND Polzela

:

NK Kovinar Štore B

0:0

NK Rudar Velenje B

:

NK Rogaška

3:1

NK Brežice A

:

ND Polzela

3:0

NK Kovinar Štore B

:

NK Rudar Velenje B

0:5

NK Rogaška

:

ND Polzela

4:1

NK Rudar Velenje B

:

NK Brežice A

0:1

NK Rogaška

:

NK Kovinar Štore B

3:0

ND Polzela

:

NK Rudar Velenje B

0:1

NK Brežice A

:

NK Rogaška

1:0

NK Kovinar Štore B

:

NK Brežice A

0:4 

LESTVICA (po odigranih obeh turnirjih):

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Rudar Velenje B

19

20

2

+18

2

NK Brežice A

17

14

3

+11

3

NK Rogaška

13

12

9

+3

4

ND Polzela

5

3

13

-10

5

NK Kovinar Štore B

2

1

23

-22


Na finalni turnir so se uvrstile ekipe: NK Hrastnik – modri, NK Brežice B , NK Hrastnik – beli, NK Radeče, NK Kovinar Štore A, NK Rudar Velenje B, NK Brežice A in NK Rogaška.

                                               


04.12.2015
Zimsko tekmovanje U 13 2015/2016 - tretji turnir

Časovnici za tretji turnir 13.12.2015

Skupina B - časovnica

Skupina C - časovnica


29.11.2015
Zimsko tekmovanje U13 2015/2016 - drugi turnir rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina C – drugi turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

ND Polzela

:

NK Kovinar Štore B

0:0

NK Rudar Velenje B

:

NK Rogaška

2:0

NK Brežice A

:

ND Polzela

0:1

NK Kovinar Štore B

:

NK Rudar Velenje B

0:6

NK Rogaška

:

ND Polzela

2:1

NK Rudar Velenje B

:

NK Brežice A

0:0

NK Rogaška

:

NK Kovinar Štore B

1:0

ND Polzela

:

NK Rudar Velenje B

0:3

NK Brežice A

:

NK Rogaška

1:1

NK Kovinar Štore B

:

NK Brežice A

1:4

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Rudar Velenje B

10

11

0

+11

2

NK Rogaška

7

4

4

+0

3

NK Brežice A

5

5

3

+2

4

ND Polzela

4

2

5

-3

5

NK Kovinar Štore B

1

1

11

-10

                                               

                                              

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina A – drugi turnir)

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Šentjur A

:

NK Hrastnik - modri

0:0

NK Brežice B

:

NK Vojnik

2:0

KNK Odred Kozje

:

NK Šentjur A

1:1

NK Hrastnik - modri

:

NK Brežice B

1:0

NK Vojnik

:

NK Šentjur A

1:2

NK Brežice B

:

KNK Odred Kozje

4:1

NK Vojnik

:

NK Hrastnik - modri

0:2

NK Šentjur A

:

NK Brežice B

1:1

KNK Odred Kozje

:

NK Vojnik

6:0

NK Hrastnik - modri

:

KNK Odred Kozje

0:2

 

LESTVICA (po odigranih obeh turnirjih):

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Hrastnik - modri

16

11

3

+8

2

NK Brežice B

13

9

8

+1

3

KNK Odred Kozje

11

14

11

+3

4

NK Šentjur A

9

6

8

-2

5

NK Vojnik

7

5

15

-10

                                                                                             

Utrinke s tekmovanja si lahko ogledate v fotogaleriji 

 

 


19.11.2015
Zimsko tekmovanje U 13 2015/2016 - drugi turnir

Časovnici za drugi turnir 29.11.2015

Skupina C - časovnica

Skupina A - časovnica


15.11.2015
Zimsko tekmovanje U13 2015/2016 - prvi turnir rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina A – prvi turnir)

REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Šentjur A

:

NK Hrastnik - modri

1:0

NK Brežice B

:

NK Vojnik

0:2

KNK Odred Kozje

:

NK Šentjur A

3:1

NK Hrastnik - modri

:

NK Brežice B

3:0

NK Vojnik

:

NK Šentjur A

1:0

NK Brežice B

:

KNK Odred Kozje

1:0

NK Vojnik

:

NK Hrastnik - modri

0:2

NK Šentjur A

:

NK Brežice B

0:1

KNK Odred Kozje

:

NK Vojnik

1:1

NK Hrastnik - modri

:

KNK Odred Kozje

3:0 

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Hrastnik - modri

9

8

1

+7

2

NK Vojnik

7

4

3

+1

3

NK Brežice B

6

2

5

-3

4

KNK Odred Kozje

4

4

6

-2

5

NK Šentjur A

3

2

5

-3

 


ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina B – prvi turnir)

REZULTATI TURNIRJA: 

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Šentjur B

:

NK Rudar Velenje A

0:0

NK Hrastnik - beli

:

NK Radeče

3:0

NK Kovinar Štore A

:

NK Šentjur B

3:0

NK Rudar Velenje A

:

NK Hrastnik - beli

1:0

NK Radeče

:

NK Šentjur B

4:0

NK Hrastnik - beli

:

NK Kovinar Štore A

0:1

NK Radeče

:

NK Rudar Velenje A

0:1

NK Šentjur B

:

NK Hrastnik - beli

1:3

NK Kovinar Štore A

:

NK Radeče

0:0

NK Rudar Velenje A

:

NK Kovinar Štore A

0:1

 LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Kovinar Štore A

10

5

0

+5

2

NK Rudar Velenje A

7

2

1

+1

3

NK Hrastnik - beli

6

6

3

+3

4

NK Radeče

4

4

4

+0

5

NK Šentjur B

1

1

10

-9

 

Utrinke s tekmovanja si lahko ogledate v fotogaleriji

                                                                                              


02.11.2015
Zimsko tekmovanje U13 2015/2016 - prvi turnir

Časovnici za prvi turnir 15.11.2015

Skupina A - časovnica

Skupina B - časovnica


21.10.2015
Zimsko tekmovanje U13 -2015/2016

Na zimsko tekmovanje U13 so se prijavile naslednje ekipe: NK Hrastnik - beli, NK Hrastnik - modri, NK šentjur A, NK Šentjur B, KNK Odred Kozje, NK Rogaška, NK Vojnik, Rudar Velenje A, Rudar Velenje B, NK Radeče, ND Polzela, NK Brežice A, NK Brežice B, NK Kovinar Štore A in NK Kovinar Štore B

 Na podlagi žreba so ekipe razdeljene v 3 skupine:

 Skupina A:        

KNK Odred Kozje

NK Šentjur A

NK Brežice B

NK Vojnik

NK Hrastnik - modri

 Skupina B:    

NK Kovinar Štore A

NK Šentjur B

NK Hrastnk - beli

NK Radeče

NK Rudar Velenje A

Skupina C:

NK Brežice A

ND Polzela

NK Rudar Velenje B

NK Rogaška

NK Kovinar Štore B

Vsi turnirji se bodo odvijali v Športni dvorani Dolanka, Dol pri Hrastniku po naslednjem razporedu:

PREDTEKMOVANJE

Skupina A  (15.11.2015 ob 10.00 uri)

Skupina B  (15.11.2015 ob 13.30 uri)

Skupina C  (29.11.2015 ob 10.00 uri)

Skupina A  (29.11.2015 ob 13.30 uri)

Skupina B  (13.12.2015 ob 10.00 uri)

Skupina C  (13.12.2015 ob 13.30 uri)

 FINALNI TURNIR

(17.01.2016 ob 10.00 uri)


10.01.2015
Zimsko tekmovanje U13 - finalni turnir - rezultati


REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Rudar Velenje A

:

NK Radeče

3:1

NK Rogaška

:

NK Šmartno 1928 A

0:5

NK Rudar Velenje B

:

NK Kovinar Štore

2:0

NK Hrastnik

:

Fosilum Šentjur

0:1

 

 

 

 

NK Radeče

:

NK Rogaška

2:0

NK Kovinar Štore

:

NK Hrastnik

0:2

NK Rudar Velenje A

:

NK Šmartno 1928 A

3:2

NK Rudar Velenje B

:

Fosilum Šentjur

1:0

 

:

 

 

NK Rogaška

:

NK Kovinar Štore

0:1

NK Radeče

:

NK Hrastnik

0:1

 

 

 

 

NK Šmartno 1928 A

:

Fosilum Šentjur

2:1

NK Rudar Velenje A

:

NK Rudar Velenje B

3:0

 

 

 

 

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

1

NK Rudar Velenje A

2

NK Rudar Velenje B

3

NK Šmartno 1928 A

4

Fosilum Šentjur

5

NK Hrastnik

6

NK Radeče

7

NK Kovinar Štore

8

NK Rogaška

Galerija 


29.12.2014
Zimsko tekmovanje U13 - finalni turnir

Finalni turnir 10.01.2015 - časovnica


14.12.2014
Zimsko tekmovanje U13 - tretji turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina B – tretji turnir)

 REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Šmartno 1928 B

:

NK Rogaška

2:3

KNK Odred Kozje

:

Fosilum Šentjur

2:0

NK Brežice 1919 »Prodoma« A

:

NK Šmartno 1928 B

1:0

NK Rogaška

:

KNK Odred Kozje

1:0

Fosilum Šentjur

:

NK Šmartno 1928 B

0:0

KNK Odred Kozje

:

NK Brežice 1919 »Prodoma« A

0:1

Fosilum Šentjur

:

NK Rogaška

0:0

NK Šmartno 1928 B

:

KNK Odred Kozje

0:1

NK Brežice 1919 »Prodoma« A

:

Fosilum Šentjur

1:3

NK Rogaška

:

NK Brežice 1919 »Prodoma« A

4:1

 SKUPNA LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Rogaška

22

15

6

+9

2

Fosilum Šentjur

12

6

5

+1

3

KNK Odred Kozje

10

5

5

0

4

NK Šmartno 1928 B

7

5

8

-3

5

NK Brežice 1919 »Prodoma« A

6

8

15

-7

                 

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina C – tretji turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Ljubno

:

NK Hrastnik

0:1

Top Car Polzela A

:

NK Rudar Velenje A

0:2

NK Radeče

:

NK Ljubno

2:0

NK Hrastnik

:

Top Car Polzela A

1:0

NK Rudar Velenje A

:

NK Ljubno

3:0

Top Car Polzela A

:

NK Radeče

0:1

NK Rudar Velenje A

:

NK Hrastnik

7:0

NK Ljubno

:

Top Car Polzela A

1:0

NK Radeče

:

NK Rudar Velenje A

0:3

NK Hrastnik

:

NK Radeče

1:2

 SKUPNA LESTVICA :

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Rudar Velenje A

22

24

2

+22

2

NK Radeče

16

7

5

+2

3

NK Hrastnik

14

9

11

-2

4

NK Ljubno

6

4

12

-8

5

Top Car Polzela A

0

0

14

-14

                                                                                              

Na finalni turnir so se uvrstile naslednje ekipe: NK Rudar Velenje B, NK Kovinar Štore, NK Šmartno 1928 A, NK Rogaška, Fosilum Šentjur, NK Rudar Velenje A, NK Radeče in NK Hrastnik.


04.12.2014
Zimsko tekmovanje U13 - časovnice tretjega turnirja

Skupina B - 14.12.2014 - časovnica

Skupina C - 14.12.2014 - časovnica


30.11.2014
Zimsko tekmovanje U13 - drugi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina C – drugi turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Ljubno

:

NK Hrastnik

0:3

Top Car Polzela A

:

NK Rudar Velenje A

0:4

NK Radeče

:

NK Ljubno

1:0

NK Hrastnik

:

Top Car Polzela A

1.0

NK Rudar Velenje A

:

NK Ljubno

2:0

Top Car Polzela A

:

NK Radeče

0:1

NK Rudar Velenje A

:

NK Hrastnik

2:2

NK Ljubno

:

Top Car Polzela A

3:0

NK Radeče

:

NK Rudar Velenje A

0:1

NK Hrastnik

:

NK Radeče

0:0 

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Rudar Velenje A

10

9

2

+7

2

NK Hrastnik

8

6

2

+4

3

NK Radeče

7

2

1

+1

4

NK Ljubno

3

3

6

-3

5

Top Car Polzela A

0

0

9

-9

     

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina A - drugi turni)

  REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Kovinar Štore

:

NK Rudar Velenje B

0:1

Top Car Polzela B

:

NK Brežice 1919 »Prodoma« B

0:1

NK Šmartno1928 A

:

NK Kovinar Štore

0:0

NK Rudar Velenje B

:

Top Car Polzela B

9:0

NK Brežice 1919 »Prodoma« B

:

NK Kovinar Štore

0:0

Top Car Polzela B

:

NK Šmartno1928 A

0:1

NK Brežice 1919 »Prodoma« B

:

NK Rudar Velenje B

1:1

NK Kovinar Štore

:

Top Car Polzela B

1:0

NK Šmartno1928 A

:

NK Brežice 1919 »Prodoma« B

3:2

NK Rudar Velenje B

:

NK Šmartno1928 A

2:1 

SKUPNA LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Rudar Velenje B

17

22

5

+17

2

NK Kovinar Štore

15

7

1

+6

3

NK Šmartno 1928 A

14

10

6

+4

4

NK Brežice 1919 »Prodoma« B

8

6

14

-8

5

NK Top Car Polzela B

1

1

20

-19

                                                                                              


23.11.2014
Zimsko tekmovanje U13- časovnice drugega turnirja

Skupina C - 30.11.2014 - časovnica

Skupina A - 30.11.2014 - časovnica


16.11.2014
Zimsko tekmovanje U13 - prvi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina A – prvi turnir)

REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Kovinar Štore

:

NK Rudar Velenje B

0:0

Top Car Polzela B

:

NK Brežice 1919 »Prodoma« B

1:2

NK Šmartno1928 A

:

NK Kovinar Štore

0:1

NK Rudar Velenje B

:

Top Car Polzela B

4:0

NK Brežice 1919 »Prodoma« B

:

NK Kovinar Štore

0:3

Top Car Polzela B

:

NK Šmartno1928 A

0:0

NK Brežice 1919 »Prodoma« B

:

NK Rudar Velenje B

0:4

NK Kovinar Štore

:

Top Car Polzela B

2:0

NK Šmartno1928 A

:

NK Brežice 1919 »Prodoma« B

2:0

NK Rudar Velenje B

:

NK Šmartno 1928 A

1:3

 LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Kovinar Štore

10

6

0

+6

2

NK Šmartno1928 A

7

5

2

+3

3

NK Rudar Velenje B

7

9

3

+6

4

NK Brežice 1919 »Prodoma« B

3

2

10

-8

5

Top Car Polzela B

1

1

8

-7


ZIMSKO TEKMOVANJE U13 (Skupina B – prvi turnir)

 REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Šmartno 1928 B

:

NK Rogaška

1:2

KNK Odred Kozje

:

Fosilum Šentjur

0:0

NK Brežice 1919 »Prodoma« A

:

NK Šmartno 1928 B

0:1

NK Rogaška

:

KNK Odred Kozje

1:0

Fosilum Šentjur

:

NK Šmartno 1928 B

1:0

KNK Odred Kozje

:

NK Brežice 1919 »Prodoma« A

2:1

Fosilum Šentjur

:

NK Rogaška

0:1

NK Šmartno 1928 B

:

KNK Odred Kozje

1:0

NK Brežice 1919 »Prodoma« A

:

Fosilum Šentjur

1:2

NK Rogaška

:

NK Brežice 1919 »Prodoma« A

3:2 

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Rogaška

12

7

3

+4

2

Fosilum Šentjur

7

3

2

+1

3

NK Šmartno 1928 B

6

3

3

0

4

KNK Odred Kozje

4

2

3

-1

5

NK Brežice 1919 »Prodoma« A

0

4

8

-4


31.10.2014
Zimsko tekmovanje U13 - časovnice turnirjev

Časovnice po skupinah in turnirjih:

Skupina A - 16.11.2014 - časovnica

Skupina B - 16.11.2014 - časovnica


22.10.2014
Zimsko tekmovanje U13

Na zimsko tekmovanje U13 so se prijavile naslednje ekipe: NK Rudar Velenje A, NK Rudar Velenje B, NK Hrastnik, Fosilum Šentjur, NK Radeče, NK Brežice 1919 – Prodoma A,  NK Brežice 1919 – Prodoma B, NK Kovinar Štore, NK Šmartno1928 A, NK Šmartno 1928 B, Top Car Polzela A, Top Car Polzela B, NK Ljubno, NK Rogaška in KNK Odred Kozje.

 Na podlagi žreba so ekipe razdeljene v 3 skupine:

 Skupina A:        

NK Šmartno 1928 A

NK Kovinar Štore

Top Car Polzela B

NK Brežice 1919 »Prodoma« B

NK Rudar Velenje B

 Skupina B:    

NK Brežice 1919 »Prodoma« A

NK Šmartno 1928 B

KNK Odred Kozje

Fosilum Šentjur

NK Rogaška

Skupina C:

NK Radeče

NK Ljubno

Top Car Polzela A

NK Rudar Velenje A

NK Hrastnik

Vsi turnirji se bodo odvijali v Športni dvorani Dolanka, Dol pri Hrastniku po naslednjem razporedu:

PREDTEKMOVANJE

Skupina A  (16.11.2014 ob 10.00 uri)

Skupina B  (16.11.2014 ob 13.30 uri)

Skupina C  (30.11.2014 ob 10.00 uri)

Skupina A  (30.11.2014 ob 13.30 uri)

Skupina B  (14.12.2014 ob 10.00 uri)

Skupina C  (14.12.2014 ob 13.30 uri)

 FINALNI TURNIR

(10.01.2015 ob 10.00 uri)


MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan