Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 10. krog 26.03.17
   TEKMA: Brežice 1919 A - Dravinja A 5 : 1 3 : 0
   Kraj: Brežice - Brežice    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Šepec Anže
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Brežice 1919 A
Priimek in ime Rojen
  1  Brce Julijan (V) 08.11.04
  2  Bajs Domen 12.11.04
  3  Strgar Domen 29.06.05
  4  Urek Luka 25.04.04
  6  Juhart Luka 02.06.04
  7  Zlobko Filip (K) 29.04.04
  8  Brkić Timotej 18.07.05
  9  Geč Nik 15.02.04
  10  Ruedl Andraž 20.01.04
  11  Sirk Lev 04.08.04
   Dravinja A
Priimek in ime Rojen
  1  Jelenko Žiga (V) 07.04.05
  2  Vodovnik Simon 24.10.05
  3  Ratković Macuh Jaka (K) 07.02.04
  7  Mokotar Miha 05.02.05
  8  Ciglarič Žiga 07.11.05
  9  Brglez Benjamin 07.04.06
  10  Vodopivec Aljaž 08.08.06
  11  Cugmas Gašper 01.04.05
  12  Pilih Maj (V) 13.04.06
  18  Levart Ambrož 22.05.05
  20  Dover Gregor 06.10.05
  21  Markelc Maks 28.12.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Brežice 1919 A
   Miljanović Saša
   Dravinja A
   Furman Matej
   STRELCI
   Brežice 1919 A
   1 : 0 10 - Ruedl Andraž (1')
   2 : 0 7 - Zlobko Filip (19')
   3 : 0 10 - Ruedl Andraž (21')
   4 : 0 11 - Sirk Lev (40')
   5 : 0 2 - Bajs Domen (51')
   Dravinja A
   5 : 1   10 - Vodopivec Aljaž (56') 
   OPOMINJANI
   Brežice 1919 A
   Dravinja A
   IZKLJUČENI
   Brežice 1919 A
   Dravinja A
   MENJAVE
   Brežice 1919 A
  Minuta  Igralec
   Dravinja A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
21. krog 26.04.17
NK Šampion : NK Šmarje pri Jelšah 2 : 1
Korotan Prevalje : NK Dravograd 0 : 1
Maribor B : NK Rogaška 1 : 1
Mons Claudius : NK Fužinar Ravne Systems 2 : 0
NK Šmartno 1928 : ŠD Videm 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK ZU-VIL Brunšvik 3 : 3
AjDAS Lenart : Dravinja 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan