Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 14. krog 07.05.17
   TEKMA: NŠ NK Krško A - ND Mozirje 14 : 0 4 : 0
   Kraj: Krško - Športni park Matija Gubec - umetna trava    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Radeljak Marko
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NŠ NK Krško A
Priimek in ime
  1  Dornik Erazem (V)
  3  Belinc Jernej (K)
  4  Milanović Lan
  5  Lekše Lan
  6  Zupan Jure
  7  Stanič Nik
  9  Čuber Potočnik Jaka
  10  Radovič Nik
  11  Halimi Hamit
  12  Urek Jan (V)
  17  Lepšina Matic
  22  Jagodič Enej
  27  Pribožič Tim
  50  Černe Gašper
   ND Mozirje
Priimek in ime
  0  Drofenik Nik (V)
  3  Miklavc Jakob
  4  Praznik Jan
  7  Marcen Adam (K)
  8  Podvratnik Janez
  10  Podvratnik Urban
  11  Funtek Johan
  18  Pikl Anžej
  19  Bele Nejc
  31  Kolenc Aljaž (V)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NŠ NK Krško A
   Jordan Gregor
   ND Mozirje
   Uršnik Viktor
   STRELCI
   NŠ NK Krško A
   1 : 0 9 - Čuber Potočnik Jaka (1')
   2 : 0 10 - Radovič Nik (5')
   3 : 0 17 - Lepšina Matic (11')
   4 : 0 5 - Lekše Lan (28')
   5 : 0 5 - Lekše Lan (34')
   6 : 0 11 - Halimi Hamit (37')
   7 : 0 9 - Čuber Potočnik Jaka (45')
   8 : 0 10 - Radovič Nik (49')
   9 : 0 11 - Halimi Hamit (53')
   10 : 0 10 - Radovič Nik (54')
   11 : 0 6 - Zupan Jure (55')
   12 : 0 6 - Zupan Jure (56')
   13 : 0 7 - Stanič Nik (57')
   14 : 0 6 - Zupan Jure (58')
   ND Mozirje
   OPOMINJANI
   NŠ NK Krško A
   ND Mozirje
   IZKLJUČENI
   NŠ NK Krško A
   ND Mozirje
   MENJAVE
   NŠ NK Krško A
  Minuta  Igralec
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan