Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 2. krog 11.09.16
   TEKMA: NK Žalec - NK Rogaška MB Monting 5 : 1 0 : 0
   Kraj: Žalec - Športni park Žalec    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Gajić Tomislav
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Ferme Mark (V)
  2  Golič Lovro
  3  Zupanc Jaka
  4  Štekovič Timotej
  5  Stojaković Aleks
  6  Jahdauti Edison
  7  Stokavnik Lan
  8  Krk Maj
  9  Švec Gal
  10  Zavasnik Aljaž
  11  Jereb Cilenšek Vid
  13  Djaković Denis
  14  Kotnik Gorazd
  15  Urisek Tim
  16  Kuburaš Tarik
   NK Rogaška MB Monting
Priimek in ime
  1  Pelko Borut (V)
  2  Stevanić Alex
  4  Majer Nejc
  5  Černelic Tilen
  7  Šiljeg Nejc
  8  Lotrič Denis
  9  Toplak Patrik
  10  Hernavs Miha
  11  Šket Marcel
  12  Myrtaj Mirlind (V)
  14  Šiljeg Leon
  15  Lorber Marcel
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Žalec
   Gračnar Dejan
   NK Rogaška MB Monting
   Viher Rok
   STRELCI
   NK Žalec
   1 : 0 5 - Stojaković Aleks (34')
   2 : 0 6 - Jahdauti Edison (41')
   3 : 1 14 - Kotnik Gorazd (50')
   4 : 1 5 - Stojaković Aleks (54')
   5 : 1 5 - Stojaković Aleks (59')
   NK Rogaška MB Monting
   2 : 1   4 - Majer Nejc (47') 
   OPOMINJANI
   NK Žalec
   NK Rogaška MB Monting
    14 - Šiljeg Leon (50')
    8 - Lotrič Denis (55')
   IZKLJUČENI
   NK Žalec
   NK Rogaška MB Monting
   MENJAVE
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
   NK Rogaška MB Monting
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan