Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 1. krog 07.09.16
   TEKMA: NK Šampion A - NK Celje A 1 : 1 1 : 0
   Kraj: Celje - Igrišče pri IV.OŠ    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Meh Blaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion A
Priimek in ime Rojen
  1  Dimnik Nik (V) 20.03.04
  5  Džumhur Sen 26.10.05
  6  Dobovičnik Ben 04.02.05
  7  Doler Liam 03.08.04
  8  Satler Jan 16.06.04
  9  Kajzba Nina 04.04.04
  10  Videčnik Urh (K) 24.01.04
  11  Turk Jaka 23.08.04
  13  Gnilšek Nejc 07.05.05
  14  Hempt Lukas 10.09.05
  15  Narat Filip 30.04.05
  16  Šeško Nik 14.01.05
  17  Malec Tine 14.01.05
  19  Vrbovšek Dominik 07.11.05
  20  Obreza Tai 28.08.05
  21  Štante Tjaš 19.09.05
  22  Moćić Nemanja (V) 27.05.04
   NK Celje A
Priimek in ime Rojen
  1  Gradišek Anže (V) 05.10.04
  2  Lavtižar Lian 18.08.04
  4  Trbežnik Amadej 08.06.04
  7  Kozar Tin (K) 07.02.04
  8  Skok Andraž 01.05.04
  10  Gajanić Alex 10.03.04
  11  Sadnik Anže 10.06.04
  13  Jančič Nik 07.04.04
  14  Šporin Tomaž 21.11.04
  15  Brecl Anej 28.03.04
  16  Beltram Nejc 24.06.04
  17  Škoflek Maj 11.02.04
  18  Beltram Nik 24.06.04
  20  Kljun Tom 29.01.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šampion A
   Mihalič Anton
   NK Celje A
   Bojovič Dalibor
   STRELCI
   NK Šampion A
   1 : 0 10 - Videčnik Urh (12')
   NK Celje A
   1 : 1   20 - Kljun Tom (38') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion A
   NK Celje A
   IZKLJUČENI
   NK Šampion A
   NK Celje A
   MENJAVE
   NK Šampion A
  Minuta  Igralec
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
20. krog 22.04.17
Dravinja : Mons Claudius 0 : 1
NK Fužinar Ravne Systems : Korotan Prevalje 1 : 3
NK Šmarje pri Jelšah : NK ZU-VIL Brunšvik 3 : 1
NK Rogaška : NK Šmartno 1928 7 : 0
NK Dravograd : Maribor B 1 : 4
NK Šampion : AjDAS Lenart 4 : 0
ŠD Videm : S.Rojko Dobrovce 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan