Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 3. krog 18.09.16
   TEKMA: Dravinja A - NK Šampion A 0 : 9 0 : 4
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Štefane Dejan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja A
Priimek in ime
  1  Jelenko Žiga (V)
  2  Šipka Tian
  3  Ratković Macuh Jaka (K)
  5  Wravor Matevž
  6  Strmšek Miha
  7  Mokotar Miha
  9  Hribernik Luka
  10  Ercek Erazem
  11  Ciglarič Žiga
  13  Levart Ambrož
  20  Dover Gregor
  21  Markelc Maks
   NK Šampion A
Priimek in ime
  5  Džumhur Sen
  6  Dobovičnik Ben
  7  Doler Liam
  8  Satler Jan
  9  Kajzba Nina
  10  Videčnik Urh (K)
  11  Turk Jaka
  14  Hempt Lukas
  15  Narat Filip
  17  Malec Tine
  18  Flis Jakob
  19  Vrbovšek Dominik
  20  Obreza Tai
  21  Štante Tjaš
  22  Moćić Nemanja (V)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Dravinja A
   Golčman Tomaž
   NK Šampion A
   Mihalič Anton
   STRELCI
   Dravinja A
   NK Šampion A
   0 : 1   11 - Turk Jaka (6') 
   0 : 2   10 - Videčnik Urh (8') 
   0 : 3   6 - Dobovičnik Ben (10') 
   0 : 4   10 - Videčnik Urh (22') 
   0 : 5   11 - Turk Jaka (36') 
   0 : 6   5 - Džumhur Sen (37') 
   0 : 7   11 - Turk Jaka (40') 
   0 : 8   11 - Turk Jaka (42') 
   0 : 9   11 - Turk Jaka (48') 
   OPOMINJANI
   Dravinja A
   NK Šampion A
   IZKLJUČENI
   Dravinja A
   NK Šampion A
   MENJAVE
   Dravinja A
  Minuta  Igralec
   NK Šampion A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan