Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 7. krog 16.10.16
   TEKMA: NK Rogaška MB Monting - NK Celje A 0 : 9 0 : 1
   Kraj: Rogaška Slatina - Športni center    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Vozlič David
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška MB Monting
Priimek in ime
  1  Pelko Borut (V)
  2  Stevanić Alex
  3  Lipnik Niko
  4  Majer Nejc
  5  Šket Marcel
  6  Toplak Patrik
  7  Šiljeg Leon
  8  Šiljeg Nejc
  9  Stanković Sven
  10  Hernavs Miha
  11  Lotrič Denis
  12  Arzenšek Luka
  13  Myrtaj Mirlind
  14  Šiljeg Niki
  15  Lorber Marcel (K)
  16  Černelic Tilen
   NK Celje A
Priimek in ime
  1  Gradišek Anže (V)
  2  Lavtižar Lian
  3  Sadnik Anže
  4  Trbežnik Amadej
  5  Zaveršnik Tai
  6  Štorman Rok
  7  Kozar Tin (K)
  8  Skok Andraž
  9  Sitar Miha
  10  Gajanić Alex
  11  Kljun Tom
  12  Kužnik Jaka (V)
  13  Jančič Nik
  14  Šporin Tomaž
  15  Brecl Anej
  17  Denac Matija
  19  Kotnik Tian
  20  Majer Oliver
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Rogaška MB Monting
   Viher Rok
   NK Celje A
   Bojovič Dalibor
   STRELCI
   NK Rogaška MB Monting
   NK Celje A
   0 : 1   13 - Jančič Nik (8') 
   0 : 2   11 - Kljun Tom (32') 
   0 : 3   11 - Kljun Tom (35') 
   0 : 4   11 - Kljun Tom (38') 
   0 : 5   11 - Kljun Tom (39') 
   0 : 6   11 - Kljun Tom (40') 
   0 : 7   7 - Kozar Tin (44') 
   0 : 8   6 - Štorman Rok (47') 
   0 : 9   20 - Majer Oliver (60') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška MB Monting
   NK Celje A
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška MB Monting
   NK Celje A
   MENJAVE
   NK Rogaška MB Monting
  Minuta  Igralec
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan