Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 9. krog 25.10.16
   TEKMA: ND Mozirje - NK Žalec 2 : 3 1 : 0
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Zamernik Nejc
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje
Priimek in ime Rojen
  1  Drofenik Nik (V) 25.10.04
  3  Miklavc Jakob 26.08.06
  4  Praznik Jan 21.09.05
  7  Marcen Adam (K) 18.04.04
  8  Podvratnik Janez 23.03.04
  9  Podvratnik Urban 22.11.05
  10  Bastelj Andraž 02.03.04
  11  Funtek Johan 26.12.04
  12  Terbovšek Finkšt Aljaž 04.10.05
  13  Pikl Anžej 27.06.05
  17  Lukač Mark 31.03.06
  18  Pleterski Bor 13.07.05
  19  Bele Nejc 03.05.05
  31  Kolenc Aljaž (V) 18.01.05
   NK Žalec
Priimek in ime Rojen
  0  Petrak Zajc Vasja (V) 04.08.04
  2  Jereb Cilenšek Vid 14.06.05
  3  Mačinković Sašo 09.05.05
  4  Zupanc Jaka 20.03.04
  5  Zavasnik Aljaž 07.01.05
  6  Krk Maj 17.05.04
  7  Urisek Tim 21.09.05
  11  Stojaković Aleks 17.02.04
  13  Kotnik Gorazd 03.02.05
  14  Kuburaš Tarik 22.09.05
  19  Golič Lovro 05.03.06
  22  Djaković Denis 19.04.04
  23  Bavčar Pantelič Kristjan 15.02.05
  24  Štravs-Mičić Luka (K) 15.05.04
  27  Jahdauti Edison 13.11.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Mozirje
   Uršnik Viktor
   NK Žalec
   Gračnar Dejan
   STRELCI
   ND Mozirje
   1 : 0 10 - Bastelj Andraž (25')
   2 : 0 10 - Bastelj Andraž (41')
   NK Žalec
   2 : 1   22 - Djaković Denis (57') 
   2 : 2   11 - Stojaković Aleks (58') 
   2 : 3   27 - Jahdauti Edison (60') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje
   NK Žalec
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje
   NK Žalec
   MENJAVE
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan