Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 10. krog 26.03.17
   TEKMA: NK Žalec - NŠ NK Krško A 2 : 4 1 : 3
   Kraj: Žalec - Športni park Žalec    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Vašl Patrik
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec
Priimek in ime Rojen
  1  Ferme Mark (V) 25.09.04
  2  Golič Lovro 05.03.06
  3  Kotnik Gorazd 03.02.05
  4  Jereb Cilenšek Vid 14.06.05
  5  Kuburaš Tarik 22.09.05
  6  Švec Gal 11.01.05
  7  Štekovič Timotej 22.06.05
  8  Djaković Denis 19.04.04
  9  Krk Maj 17.05.04
  10  Štravs-Mičić Luka (K) 15.05.04
  11  Zupanc Jaka 20.03.04
  13  Jahdauti Edison 13.11.04
  14  Stojaković Aleks 17.02.04
  15  Bavčar Pantelič Kristjan 15.02.05
   NŠ NK Krško A
Priimek in ime Rojen
  3  Belinc Jernej (K) 19.04.04
  4  Milanović Lan 13.02.05
  5  Lekše Lan 26.02.04
  6  Zupan Jure 14.05.04
  7  Stanič Nik 28.01.04
  10  Radovič Nik 11.04.04
  11  Halimi Hamit 05.06.04
  12  Urek Jan (V) 09.11.04
  14  Petančič Tadej 08.01.04
  17  Lepšina Matic 14.05.04
  22  Jagodič Enej 23.07.04
  27  Pribožič Tim 17.11.04
  50  Černe Gašper 24.02.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Žalec
   NŠ NK Krško A
   STRELCI
   NK Žalec
   1 : 3 15 - Bavčar Pantelič Kristjan (25')
   2 : 4 13 - Jahdauti Edison (49')
   NŠ NK Krško A
   0 : 1   50 - Černe Gašper (1') 
   0 : 2   11 - Halimi Hamit (9') 
   0 : 3   5 - Lekše Lan (17') 
   1 : 4   50 - Černe Gašper (36') 
   OPOMINJANI
   NK Žalec
   NŠ NK Krško A
    50 - Černe Gašper (50')
   IZKLJUČENI
   NK Žalec
   NŠ NK Krško A
   MENJAVE
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
   NŠ NK Krško A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan