Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 2. krog 11.09.16
   TEKMA: Rudar Velenje A - Dravinja A 3 : 0 2 : 0
   Kraj: Velenje - Umetna trava    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Božičevič Bor
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje A
Priimek in ime Rojen
  0  Mavrič Jan (V) 12.09.04
  3  Plazl Enej 17.08.05
  4  Milutinović Leon 03.08.04
  5  Šodić Uroš 04.05.04
  7  Abbas Tarik 18.04.05
  8  Kadrić Ajdin 12.05.04
  9  Turinek Lovro 14.02.05
  11  Turinek Sebastjan 13.04.04
  12  Lemež Kljajič Enej 13.11.05
  13  Krk Timotej 11.02.04
  14  Brinovšek Žiga 27.03.04
  15  Hudournik Rok (K) 24.01.04
  16  Trumić Ajas 24.06.05
  17  Plešnik Jon 26.03.04
  19  Jeseničnik Blaž 18.03.05
  20  Matanovič Tim 08.12.05
   Dravinja A
Priimek in ime Rojen
  1  Jelenko Žiga (V) 07.04.05
  3  Ratković Macuh Jaka 07.02.04
  4  Podgoršek Emanuel (K) 04.10.04
  5  Dover Gregor 06.10.05
  6  Levart Ambrož 22.05.05
  7  Ercek Erazem 12.06.05
  8  Janžič Jan 12.01.05
  9  Hribernik Luka 20.10.05
  10  Markelc Maks 28.12.05
  11  Mokotar Miha 05.02.05
  12  Brence Nik 24.02.05
  13  Ciglarič Žiga 07.11.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje A
   Bernjak Sebastjan
   Dravinja A
   Očko David
   STRELCI
   Rudar Velenje A
   1 : 0 11 - Turinek Sebastjan (7')
   2 : 0 9 - Turinek Lovro (23')
   3 : 0 11 - Turinek Sebastjan (54')
   Dravinja A
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje A
    11 - Turinek Sebastjan (28')
   Dravinja A
    5 - Dover Gregor (28')
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje A
   Dravinja A
   MENJAVE
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
   Dravinja A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
16. krog 25.03.17
Mons Claudius : Korotan Prevalje 1 : 1
NK Dravograd : ŠD Videm 2 : 0
NK Šmarje pri Jelšah : NK Rogaška 0 : 0
Dravinja : S.Rojko Dobrovce 2 : 0
AjDAS Lenart : Maribor B 0 : 4
NK Fužinar Ravne Systems : NK ZU-VIL Brunšvik 1 : 0
NK Šampion : NK Šmartno 1928 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan