Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
06.05.2017
Delegiranje turnirjev za 27.5.2017

Skupina A

Radeče 27.05.2017 ob 10.00

Skupina B

Zreče 27.05.2017 ob 9.00 (Šmarje pri Jelšah - prosto)

Skupina C

Štore 27.05.2017 ob 11.00 (Dravinja A  - prosto)

Skupina D

Laško 27.05.2017 ob 11.00

Skupina E

Slovenske Konjice  27.05.2017 ob 11.00

Skupina F

Vransko 27.05.2017 ob 12.00 

Skupina G

Celje IV. OŠ  27.05.2017 ob 11.00


02.05.2017
Delegiranje turnirjev za 20.5.2017

Skupina A

Kozje 20.05.2017 ob 10.00

Skupina B

Žalec 20.05.2017 ob 09.00 (Zreče - prosto)

Skupina C

Polzela 20.05.2017 ob 11.00 (Kovinar Štore  - prosto)

Skupina D

Imeno 20.05.2017 ob 11.00

Skupina E

Žalec  20.05.2017 ob 10.30

Skupina F

Velenje 20.05.2017 ob 12.00 

Skupina G

Slovenske Konjice  20.05.2017 ob 12.00


16.04.2017
Delegiranje turnirjev za 13.5.2017

Skupina A

Krško 13.05.2017 ob 12.00

Skupina B

Šmarje pri Jelšah 13.05.2017 ob 9.00! (Fosilum Šentjur - prosto)

Skupina C

Slovenske Konjice 13.05.2017 ob 11.00 (NK Vojnik  - prosto)

Skupina D

Hrastnik 13.05.2017 ob 11.00

Skupina E

Celje IV. OŠ  13.05.2017 ob 11.00

Skupina F

Mozirje 13.05.2017 ob 12.00 

Skupina G

Rogatec  13.05.2017 ob 11.00


14.04.2017
Delegiranje turnirjev za 6.5.2017

Skupina A

Radeče 06.05.2017 ob 11.00

Skupina B

Rogaška Slatina 06.05.2017 ob 11:00 (NK Žalec A - prosto)

Skupina C

Šmartno 06.05.2017 ob 11.00 (Kovinar Štore  - prosto)

Skupina D

Krško 06.05..2017 ob 12.00

Skupina E

Velenje 06.05.2017 ob 10.00

Skupina F

Ljubno 06.05.2017 ob 11.00 

Skupina G

Slovenske Konjice  06.05.2017 ob 12.00


07.04.2017
Delegiranje turnirjev za 22.4.2017

Skupina A

Kozje 22.04.2017 ob 11.00

Skupina B

Žalec 22.04.2017 ob 9.00! (NK Rogaška gostišče Jurg A - prosto)

Skupina C

Vojnik 22.04.2017 ob 11.00 (ND Polzela  - prosto)

Skupina D

Podčetrtek 22.04.2017 ob 11.00

Skupina E

Slovenske Konjice 22.04.2017 ob 11.00

Skupina F

Vransko 22.04.2017 ob 11.00 

Skupina G

Celje IV. OŠ  22.04.2017 ob 11.00


25.03.2017
Delegiranje turnirjev za 8.4.2017

Skupina A

Brežice 08.04.2017 ob 12.00

Skupina B

Šentjur pri Celju 08.04.2017 ob 11.00 (NK Šmarje pri Jelšah - prosto)

Skupina C

Polzela 08.04.2017 ob 11.00 (Dravinja A  - prosto)

Skupina D

Laško 08.04.2017 ob 11.00

Skupina E

Velenje 08.04.2017 ob 11.00

Skupina F

Mozirje 08.04.2017 ob 10.00 

Skupina G

Rogaška slatina  08.04.2017 ob 09.00 !


17.03.2017
Delegiranje turnirjev za 1.4.2017

Skupina B

Zreče  1.4.2017 ob 11.00 (NK Žalec A - prosto)

Skupina C

Slovenske Konjice 1.4.2017 ob 11.00 (NK Šmartno 1928 - prosto)


09.10.2016
Delegiranje turnirjev za 22.10. in 29.10.2016

Skupina B

Šentjur  22.10.2016 ob 11.00 (Rudar Velenje A - prosto)

Skupina C

Šmarje pri Jelšah 22.10.2016 ob 11.00 (Kovinar Štore  - prosto)

Skupina B

Velenje 29.10.2016 ob 11.00 (Fosilum Šentjur - prosto)

Skupina C

Žalec 29.10.2016 ob 11.00 (Zreče - prosto)


03.10.2016
Delegiranje turnirjev za 15.10.2016

Skupina A

Brežice  15.10.2016 ob 11.30

Skupina B

Celje IV. OŠ  15.10.2016 ob 11.00 (Dravinja A - prosto)

Skupina C

Slovenske Konjice 15.10.2016 ob 11.00 (NK Žalec B  - prosto)

Skupina D

Krško 15.10.2016 ob 11.30

Skupina E

Ljubno 15.10.2016 ob 11.00

Skupina F

Radeče 15.10.2016 ob 11.00 

Skupina G

Rogaška slatina  15.10.2016 ob 11.00


26.09.2016
Delegiranje turnirjev za 08.10.2016

Skupina A

Rogaška Slatina  08.10.2016 ob 11.00

Skupina B

Žalec  08.10.2016 ob 11.30 (NK Šampion A - prosto)

Skupina C

Štore 08.10.2016 ob 11.00 (Dravinja  - prosto)

Skupina D

Kozje 08.10.2016 ob 11.00

Skupina E

Mozirje 08.10.2016 ob 11.00

Skupina F

Šmartno ob Paki 08.10.2016 ob 11.00 

Skupina G

Rogatec  08.10.2016 ob 11.00


19.09.2016
Delegiranje turnirjev za 01.10.2016

Skupina A

Krško  01.10.2016 ob 11.30

Skupina B

Slovenske Konjice  01.10.2016 ob 11.00 (NK Žalec A - prosto)

Skupina C

Zreče 01.10.2016 ob 11.00 (Kovinar Štore  - prosto)

Skupina D

Hrastnik 01.10.2016 ob 11.00

Skupina E

Polzela 01.10.2016 ob 11.00

Skupina F

Vransko 01.10.2016 ob 11.00 

Skupina G

Celje IV. OŠ  01.10.2016 ob 11.00


12.09.2016
Delegiranje turnirjev za 24.09.2016

Skupina A

Brežice  24.09.2016 ob 11.30

Skupina B

Šentjur  24.09.2016 ob 11.00 (Rudar Velenje A - prosto)

Skupina C

Štore 24.09.2016 ob 11.00 (Zreče  - prosto)

Skupina D

Laško 24.09.2016 ob 11.00

Skupina E

Velenje 24.09.2016 ob 11.00

Skupina F

Vojnik 24.09.2016 ob 11.00 

Skupina G

Rogaška Slatina 24.09.2016 ob 11.00


04.09.2016
Delegiranje turnirjev za 17.09.2016

Skupina A

Podčetrtek  17.09.2016 ob 11.00

Skupina B

Celje IV. OŠ  17.09.2016 ob 11.00 (Fosilum Šentjur - prosto)

Skupina C

Šmarje pri Jelšah 17.09.2016 ob 11.00 (NK Žalec B  - prosto)

Skupina D

Hrastnik 17.09.2016 ob 11.00

Skupina E

Ljubno 17.09.2016 ob 11.00

Skupina F

Šmartno 17.09.2016 ob 11.00 

Skupina G

Slovenske Konijice 17.09.2016 ob 11.00


29.08.2016
Delegiranje turnirjev za 10.09.2016

Skupina A

Rogaška Slatina  10.09.2016 ob 11.00

Skupina B

Velenje 11.09.2016 ob 11.30 (Dravinja A - prosto)

Skupina C

Žalec 10.09.2016 ob 11.00 (NK Šmarje pri Jelšah  - prosto)

Skupina D

Krško 10.09.2016 ob 11.30

Skupina E

Mozirje 10.09.2016 ob 10.00

Skupina F

Vojnik 10.09.2016 ob 11.00 

Skupina G

Rogatec 10.09.2016 ob 12.00


18.08.2016
Razpored turnirjev 2016/2017

Skupina A - jesen

 Sodelujoče ekipe:

Brežice 1919

NK Imeno

NK Rogaška Gostišče Jurg A

NŠ NK Krško A

 

Krog

Datum

Gostitelj

Opomba

1.

10.09.2016

NK Rogaška Gostišče Jurg A

 

2.

17.09.2016

NK Imeno

 

3.

24.09.2016

Brežice 1919

 

4.

01.10.2016

NŠ NK Krško A

 

5.

08.10.2016

NK Rogaška Gostišče Jurg A

 

6.

15.10.2016

Brežice 1919

 

  

Skupina A - pomlad

 Sodelujoče ekipe:

Brežice 1919

NŠ NK Krško B

KNK Odred Kozje

NK Radeče

 

Krog

Datum

Gostitelj

Opomba

1.

08.04.2017

Brežice 1919

 

2.

22.04.2017

KNK Odred Kozje

 

3.

06.05.2017

NK Radeče

 

4.

13.05.2017

NŠ NK Krško B

 

5.

20.05.2017

KNK Odred Kozje

 

6.

27.05.2017

NK Radeče

 

 

Skupina B - jesen

Sodelujoče ekipe:

Dravinja A

Fosilum Šentjur

NK Šampion A

NK Žalec A

Rudar Velenje A

 

Krog

Datum

Gostitelj

Opomba

1.

10.09.2016

Rudar Velenje A

Prosto – Dravinja A

2.

17.09.2016

NK  Šampion A

Prosto – Fosilum Šentjur

3.

24.09.2016

Fosilum Šentjur

Prosto – Rudar Velenje A

4.

01.10.2016

Dravinja A

Prosto – NK Žalec A

5.

08.10.2016

NK Žalec A

Prosto – NK Šampion A

6.

15.10.2016

NK Šampion A

Prosto – Dravinja A

7.

22.10.2016

Fosilum Šentjur

Prosto – Rudar Velenje A

8.

29.10.2016

Rudar A

Prosto – Fosilum Šentjur

  

Skupina B - pomlad

 Sodelujoče ekipe:

NK Rogaška Gostišče Jurg A

NK Šmarje pri Jelšah

Zreče

NK Žalec A

Fosilum Šentjur

 

Krog

Datum

Gostitelj

Opomba

1.

01.04.2017

Zreče

Prosto – NK Žalec A

2.

08.04.2017

Fosilum Šentjur

Prosto – NK Šmarje pri Jelšah

3.

22.04.2017

NK Žalec A

Prosto – NK Rogaška Gostišče Jurg A

4.

06.05.2017

NK Rogaška Gostišče Jurg A

Prosto – NK Žalec A

5.

13.05.2017

NK Šmarje pri Jelšah

Prosto – Fosilum Šentjur

6.

20.05.2017

NK Žalec A

Prosto – Zreče

7.

27.05.2017

Zreče

Prosto – NK Šmarje pri Jelšah

 

Skupina C - jesen

Sodelujoče ekipe:

Dravinja B

Kovinar Štore

NK Šmarje pri Jelšah

NK Žalec B

Zreče

 

Krog

Datum

Gostitelj

Opomba

1.

10.09.2016

NK Žalec B

Prosto – NK Šmarje pri Jelšah

2.

17.09.2016

NK Šmarje pri Jelšah

Prosto – NK Žalec B

3.

24.09.2016

Kovinar Štore

Prosto – Zreče

4.

01.10.2016

Zreče

Prosto – Kovinar Štore

5.

08.10.2016

Kovinar Štore

Prosto – Dravinja

6.

15.10.2016

Dravinja B

Prosto – NK Žalec B

7.

22.10.2016

NK Šmarje pri Jelšah

Prosto – Kovinar Štore

8.

29.10.2016

NK Žalec B

Prosto - Zreče

 

Skupina C - pomlad

Sodelujoče ekipe:

Dravinja A

Kovinar Štore

NK Vojnik

NK Šmartno 1928

ND Polzela

 

Krog

Datum

Gostitelj

Opomba

1.

01.04.2017

Dravinja A

Prosto – NK Šmartno 1928

2.

08.04.2017

ND Polzela

Prosto – Dravinja A

3.

22.04.2017

NK Vojnik

Prosto – ND Polzela

4.

06.05.2017

NK Šmartno 1928

Prosto – Kovinar Štore

5.

13.05.2017

Dravinja A

Prosto – NK Vojnik

6.

20.05.2017

ND Polzela

Prosto – Kovinar Štore

7.

27.05.2017

Kovinar Štore

Prosto – Dravinja A

 

Skupina D - jesen

Sodelujoče ekipe:

KNK Odred Kozje

NK Hrastnik

NK Laško-Thermana

NŠ NK Krško B

 

Krog

Datum

Gostitelj

Opomba

1.

10.09.2016

NŠ NK Krško B

 

2.

17.09.2016

NK Hrastnik

 

3.

24.09.2016

NK Laško-Thermana

 

4.

01.10.2016

NK Hrastnik

 

5.

08.10.2016

KNK Odred Kozje

 

6.

15.10.2016

NŠ NK Krško B

 

 

 Skupina D - pomlad

 Sodelujoče ekipe:

NK Hrastnik

NK Imeno

NŠ NK Krško A

NK Laško-Thermana

 

Krog

Datum

Gostitelj

Opomba

1.

08.04.2017

NK Laško-Thermana

 

2.

22.04.2017

NK Imeno

 

3.

06.05.2017

NŠ NK Krško A

 

4.

13.05.2017

NK Hrastnik

 

5.

20.05.2017

NK Imeno

 

6.

27.05.2017

NK Laško-Thermana

 

 

Skupina E - jesen

Sodelujoče ekipe:

ND Mozirje

ND Polzela

NK Ljubno

Rudar Velenje B

 

Krog

Datum

Gostitelj

Opomba

1.

10.09.2016

ND Mozirje

 

2.

17.09.2016

NK Ljubno

 

3.

24.09.2016

Rudar Velenje B

 

4.

01.10.2016

ND Polzela

 

5.

08.10.2016

ND Mozirje

 

6.

15.10.2016

NK Ljubno

 

 

 Skupina E - pomlad

 Sodelujoče ekipe:

Rudar Velenje B

Dravinja B

NK Šampion A

NK Žalec B

 

Krog

Datum

Gostitelj

Opomba

1.

08.04.2017

Rudar Velenje B

 

2.

22.04.2017

Dravinja B

 

3.

06.05.2017

Rudar Velenje B

 

4.

13.05.2017

NK Šampion A

 

5.

20.05.2017

NK Žalec B

 

6.

27.05.2017

Dravinja B

 

 

 Skupina F - jesen

 Sodelujoče ekipe:

NK Vojnik

NK Vransko

NK Šmartno 1928

NK Radeče

 

Krog

Datum

Gostitelj

Opomba

1.

10.09.2016

NK Vojnik

 

2.

17.09.2016

NK Šmartno 1928

 

3.

24.09.2016

NK Vojnik

 

4.

01.10.2016

NK Vransko

 

5.

08.10.2016

NK Šmartno 1928

 

6.

15.10.2016

NK Radeče

 

 

Skupina F - pomlad

 Sodelujoče ekipe:

NK Ljubno

NK Vransko

ND Mozirje

Rudar Velenje A

 

Krog

Datum

Gostitelj

Opomba

1.

08.04.2017

ND Mozirje

 

2.

22.04.2017

NK Vransko

 

3.

06.05.2017

NK Ljubno

 

4.

13.05.2017

ND Mozirje

 

5.

20.05.2017

Rudar Velenje A

 

6.

27.05.2017

NK Vransko

 

 

Skupina G - jesen

Sodelujoče ekipe:

Dravinja C (1)

NK Šampion B (1)

Mons Claudius (1)

NK Rogaška Gostišče Jurg B (1)

 

Krog

Datum

Gostitelj

Opomba

1.

10.09.2016

Mons Claudius (1)

 

2.

17.09.2016

Dravinja C (1)

 

3.

24.09.2016

NK Rogaška Gostišče Jurg B (1)

 

4.

01.10.2016

NK Šampion B (1)

 

5.

08.10.2016

Mons Claudius (1)

 

6.

15.10.2016

NK Rogaška Gostišče Jurg B (1)

 

 

Skupina G - pomlad

 Sodelujoče ekipe:

Dravinja C (1)

NK Šampion B (1)

Mons Claudius (1)

NK Rogaška Gostišče Jurg B (1)

 

Krog

Datum

Gostitelj

Opomba

1.

08.04.2017

NK Rogaška Gostišče Jurg B (1)

 

2.

22.04.2017

NK Šampion B (1)

 

3.

06.05.2017

Dravinja C (1)

 

4.

13.05.2017

Mons Claudius (1)

 

5.

20.05.2017

Dravinja C (1)

 

6.

27.05.2017

NK Šampion B (1)

 

 


12.05.2016
Delegiranje turnirjev za 28.05.2016

Skupina A

Slovenske Konjice  28.05.2016 ob 11.00

Skupina B

Zreče 04.06.2016 ob 11.00

Skupina C

Brežice 28.05.2016 ob 11.00

Skupina D

Hrastnik 28.05.2016 ob 12.00

Skupina E

Šmartno 28.05.2016 ob 11.00

Skupina F

Kozje 28.05.2016 ob 11.00 (KNK Odred Kozje - prosto)

Skupina G

Ljubno 28.05.2016 ob 11.00

Skupina H

Radeče  28.05.2016 ob 11.00


05.05.2016
Delegiranje turnirjev za 21.05.2016

Skupina A

Šentjur  22.05.2016 ob 11.00

Skupina B

Šenjur 22.05.2016 ob 12.00

Skupina C

Krško 21.05.2016 ob 12.00

Skupina D

Štore 21.05.2016 ob 11.00

Skupina E

Mozirje 21.05.2016 ob 11.00

Skupina F

Brežice 22.05.2016 ob 11.00 (NK Rogaška - prosto)

Skupina G

Velenje 24.05.2016 ob 18.30

Skupina H

Celje IV. OŠ  21.05.2016 ob 12.00


25.04.2016
Delegiranje turnirjev za 14.05.2016

Skupina A

Celje IV. OŠ  14.05.2016 ob 11.00

Skupina B

Slovenske Konjice 14.05.2016 ob 11.00

Skupina C

Rogaška Slatina 14.05.2016 ob 12.00

Skupina D

Laško 14.05.2016 ob 11.00

Skupina E

Velenje 14.05.2016 ob 10.30

Skupina F

Kozje 14.05.2016 ob 10.00 (NK Imeno - prosto)

Skupina G

Šoštanj 14.05.2016 ob 12.00

Skupina H

Radeče  14.05.2016 ob 11.00


15.04.2016
Delegiranje turnirjev za 07.05.2016

Skupina A

Žalec 07.05.2016 ob 12.00

Skupina B

Šmarje pri Jelšah 07.05.2016 ob 11.00

Skupina C

Brežice 07.05.2016 ob 11.00

Skupina D

Vojnik 07.05.2016 ob 12.00

Skupina E

Mozirje 07.05.2016 ob 11.00

Skupina F

Rogaška Slatina 07.05.2016 ob 11.00 (NŠ NK Krško - prosto)

Skupina G

Ljubno 07.05.2016 ob 12.00

Skupina H

Vransko  07.05.2016 ob 11.00


07.04.2016
Delegiranje turnirjev za 23.04.2016

Skupina A

Celje - IV. OŠ 23.04.2016 ob 12.00

Skupina B

Slovenske Konjice 23.04.2016 ob 11.00

Skupina C

Rogatec 23.04.2016 ob 11.00

Skupina D

Štore 23.04.2016 ob 11.00

Skupina E

Polzela 23.04.2016 ob 11.00

Skupina F

Brežice 23.04.2016 ob 11.00 (NK Imeno - prosto)

Skupina G

Velenje 23.04.2016 ob 12.30

Skupina H

Žalec  23.04.2016 ob 12.00


31.03.2016
Delegiranje turnirjev za 16.04.2016

Skupina A

Šentjur 16.04.2016 ob 12.00

Skupina B

Šmarje pri Jelšah 16.04.2016 ob 11.00

Skupina C

Rogaška Slatina 16.04.2016 ob 11.00

Skupina D

Hrastnik 16.04.2016 ob 11.00

Skupina E

Velenje 16.04.2016 ob 10.00

Skupina F

Krško 16.04.2016 ob 12.00 (NK Rogaška - prosto)

Skupina G

Ljubno 16.04.2016 ob 12.00

Skupina H

Celje IV. OŠ  16.04.2016 ob 12.00


23.03.2016
Delegiranje turnirjev za 09.04.2016

Skupina F

Podčetrtek 09.04.2016 ob 11.00 (NK Brežice 1919 B - prosto)


13.03.2016
Delegiranje turnirjev za 02.04.2016

Skupina F

Krško 03.04.2016 ob 11.30 (KNK Odred Kozje - prosto)


15.10.2015
Delegiranje turnirjev za 07.11.2015

Skupina F

Imeno 7.11.2015 ob 11.00 (NŠ NK Krško B - prosto)


10.10.2015
Delegiranje turnirjev za 24.10.2015

Skupina A

Slovenske Konjice 25.10.2015 ob 12.00

Skupina B

Zreče 24.10.2015 ob 12.00

Skupina C

Krško 24.10.2015 ob 11.00

Skupina D

Vojnik 24.10.2015 ob 12.00

Skupina E

Šmartno ob Paki 24.10.2015 ob 12.00

Skupina F

Rogaška Slatina 24.10.2015 ob 11.00 (NK Brežice 1919 B - prosto)

Skupina G

Velenje 24.10.2015 ob 12.00

Skupina H

Žalec 24.10.2105 ob 12.00


03.10.2015
Delegiranje turnirjev za 17.10.2015

VSI TURNIRJI SO ZARADI VREMENSKIH RAZMER ODPOVEDANI


28.09.2015
Delegiranje turnirjev za 10.10.2015

Skupina A

Žalec 10.10.2015 ob 12.00

Skupina B

Šmarje pri Jelšah 10.10.2015 ob 11.00

Skupina C

Brežice 10.10.2015 ob 11.00

Skupina D

Laško 10.10.2015 ob 11.00

Skupina E

Mozirje 10.10.2015 ob 11.00

Skupina F

Rogaška Slatina 10.10.2015 ob 11.00 (KNK Odred Kozje - prosto)

Skupina G

Šoštanj 10.10.2015 ob 11.00

Skupina H

Vransko 10.10.2105 ob 11.00


21.09.2015
Delegiranje turnirjev za 03.10.2015

Skupina A

Celje  IV. OŠ 03.10.2015 ob 11.00

Skupina B

Šentjur 03.10.2015 ob 11.00

Skupina C

Rogaška Slatina 03.10.2015 ob 12.00

Skupina D

Štore 03.10.2015 ob 11.00

Skupina E

Polzela 03.10.2015 ob 11.00

Skupina F

Kozje 03.10.2015 ob 11.00 (NK Brežice 1919 - prosto)

Skupina G

Velenje 03.10.2015 ob 11.00

Skupina H

Radeče 03.10.2105 ob 11.00


14.09.2015
Delegiranje turnirjev za 26.09.2015

Skupina A

Šentjur 26.09.2015 ob 12.00

Skupina B

Slovenske Konjice 26.09.2015 ob 10.00

Skupina C

Rogatec 26.09.2015 ob 11.00

Skupina D

Hrastnik 26.09.2015 ob 11.00

Skupina E

Velenje 26.09.2015 ob 12.00

Skupina F

Krško 26.09.2015 ob 12.00 (NK Imeno - prosto)

Skupina G

Šoštanj 25.09.2015 ob 17.00

Skupina H

Vransko 26.09.2105 ob 11.00


06.09.2015
Delegiranje turnirjev za 19.09.2015

Skupina A

Žalec 19.09.2015 ob 13.00

Skupina B

Šentjur 19.09.2015 ob 11.00

Skupina C

Krško 19.09.2015 ob 11.30

Skupina D

Vojnik 19.09.2015 ob 11.00

Skupina E

Polzela 19.09.2015 ob 11.00

Skupina F

Brežice 19.09.2015 ob 11.00 (NK Rogaška B - prosto)

Skupina G

Šoštanj 19.09.2015 ob 13.30

Skupina H

Ljubno 19.09.2105 ob 11.00


29.08.2015
Delegiranje turnirjev za 12.09.2015

Skupina A

Slovenske Konjice 12.09.2015 ob 11.00

Skupina B

Zreče 12.09.2015 ob 11.00

Skupina C

Rogatec 12.09.2015 ob 11.00

Skupina D

Hrastnik 12.09.2015 ob 11.00

Skupina E

Šmartno ob Paki 12.09.2015 ob 11.00

Skupina F

Kozje 12.09.2015 ob 11.00 (NŠ NK Krško - prosto)

Skupina G

Žalec 12.09.2015 ob 12.00

Skupina H

Celje - IV OŠ 12.09.2105 ob. 12.00


28.07.2015
Razpored turnirjev 2015/2016

Skupina A

Sodelujoče ekipe:

Dravinja A

NK AC Mulej Šentjur A

NK Šampion A

NK Žalec B

 

Krog

Datum

Gostitelj

Opomba

1.

12.09.2015

Dravinja A

 

2.

19.09.2015

NK Žalec B

 

3.

26.09.2015

NK AC Mulej Šentjur A

 

4.

03.10.2015

NK Šampion A

 

5.

10.10.2015

NK Žalec B

 

6.

17.10.2015

Dravinja A

 

7.

16.04.2016

NK AC Mulej Šentjur A

 

8.

23.04.2016

NK Šampion A

 

9.

07.05.2016

NK Žalec B

 

10.

14.05.2016

NK Šampion A

 

11.

21.05.2016

NK AC Mulej Šentjur A

 

12.

28.05.2016

Dravinja A

 

 

Skupina B

 Sodelujoče ekipe:

Dravinja B

NK AC Mulej Šentjur B

NK Šmarje pri Jelšah

Zreče

 

Krog

Datum

Gostitelj

Opomba

1.

12.09.2015

Zreče

 

2.

19.09.2015

NK AC Mulej Šentjur B

 

3.

26.09.2015

Dravinja B

 

4.

03.10.2015

NK AC Mulej Šentjur B

 

5.

10.10.2015

NK Šmarje pri Jelšah

 

6.

17.10.2015

Zreče

 

7.

16.04.2016

NK Šmarje pri Jelšah

 

8.

23.04.2016

Dravinja B

 

9.

07.05.2016

NK Šmarje pri Jelšah

 

10.

14.05.2016

Dravinja B

 

11.

21.05.2016

NK AC Mulej Šentjur

 

12.

28.05.2016

Zreče

 

 

Skupina C

 Sodelujoče ekipe:

Mons Claudius

NK Brežice 1919 A

NK Rogaška Gostišče Jurg A

NŠ NK Krško A

 

Krog

Datum

Gostitelj

Opomba

1.

12.09.2015

Mons Claudius

 

2.

19.09.2015

NŠ NK Krško A

 

3.

26.09.2015

NK Rogaška Gostišče Jurg A

 

4.

03.10.2015

Mons Claudius

 

5.

10.10.2015

NK Brežice 1919

 

6.

17.10.2015

NŠ NK Krško A

 

7.

16.04.2016

NK Rogaška Gostišče Jurg A

 

8.

23.04.2016

Mons Claudius

 

9.

07.05.2016

NK Brežice 1919 A

 

10.

14.05.2016

NŠ NK Krško A

 

11.

21.05.2016

NK Rogaška A

 

12.

28.05.2016

NK Brežice 1919

 

 

Skupina D

Sodelujoče ekipe:

Kovinar Štore

NK Hrastnik

NK Laško – Pivovar

NK Vojnik

 

Krog

Datum

Gostitelj

Opomba

1.

12.09.2015

NK Hrastnik

 

2.

19.09.2015

NK Vojnik

 

3.

26.09.2015

NK Laško-Pivovar

 

4.

03.10.2015

Kovinar Štore

 

5.

10.10.2015

NK Laško-Pivovar

 

6.

17.10.2015

NK Vojnik

 

7.

16.04.2016

NK Hrastnik

 

8.

23.04.2016

Kovinar Štore

 

9.

07.05.2016

NK Vojnik

 

10.

14.05.2016

NK Laško-Pivovar

 

11.

21.05.2016

Kovinar Štore

 

12.

28.05.2016

NK Hrastnik

 

 

Skupina E

 Sodelujoče ekipe:

ND Mozirje

ND Polzela

NK Šmartno 1928 B

Rudar B

 

Krog

Datum

Gostitelj

Opomba

1.

12.09.2015

NK Šmartno 1928

 

2.

19.09.2015

ND Polzela

 

3.

26.09.2015

Rudar B

 

4.

03.10.2015

ND Polzela

 

5.

10.10.2015

ND Mozirje

 

6.

17.10.2015

NK Šmartno 1928 B

 

7.

16.04.2016

Rudar B

 

8.

23.04.2016

ND Polzela

 

9.

07.05.2016

ND Mozirje

 

10.

14.05.2016

Rudar B

 

11.

21.05.2016

ND Mozirje

 

12.

28.05.2016

NK Šmartno 1928 B

 

 

Skupina F

 Sodelujoče ekipe:

KNK Odred Kozje

NK Brežice 1919 B

NK Imeno

NK Rogaška Gostišče Jurg B

NŠ NK Krško B

 

Krog

Datum

Gostitelj

Opomba

1.

12.09.2015

KNK Odred Kozje

NŠ NK Krško B - prosto

2.

19.09.2015

NK Brežice 1919 B

NK Rogaška Gostišče Jurg B - prosto

3.

26.09.2015

NŠ NK Krško B

NK Imeno  - prosto

4.

03.10.2015

KNK Odred Kozje

NK Brežice 1919 B - prosto

5.

10.10.2015

NK Rogaška B

KNK Odred Kozje - prosto

6.

17.10.2015

NK Imeno

NŠ NK Krško B - prosto

7.

24.10.2015

NK Rogaška Gostišče Jurg B

NK Brežice 1919 B - prosto

8.

02.04.2016

NŠ NK Krško B

KNK Odred Kozje - prosto

9.

09.04.2016

NK Imeno

NK Brežice 1919 B - prosto

10.

16.04.2016

NŠ NK Krško B

NK Rogaška Gostišče Jurg B - prosto

11.

23.04.2016

NK Brežice 1919 Gostišče Jurg B

NK Imeno - prosto

12.

07.05.2016

NK Rogaška B

NŠ NK Krško - prosto

13.

14.05.2016

KNK Odred Kozje

NK Imeno - prosto

14.

21.05.2016

NK Brežice 1919 B

NK Rogaška Gostišče Jurg B - prosto

15.

28.05.2016

NK Imeno

KNK Odred Kozje - prosto

 

Skupina G

 Sodelujoče ekipe:

NK Šoštanj

NK Ljubno

Rudar A

 

Krog

Datum

Gostitelj

Opomba

1.

12.09.2015

NK Žalec A

 

2.

19.09.2015

NK Šoštanj

 

3.

26.09.2015

NK Šoštanj

 

4.

03.10.2015

Rudar A

 

5.

10.10.2015

NK Šoštanj

 

6.

17.10.2015

Rudar A

 

7.

16.04.2016

NK Ljubno

 

8.

23.04.2016

Rudar A

 

9.

07.05.2016

NK Ljubno

 

10.

14.05.2016

NK Šoštanj

 

11.

21.05.2016

Rudar A

 

12.

28.05.2016

NK Ljubno

 


Skupina H

 Sodelujoče ekipe:

NK Žalec (1)

NK Radeče (1)

NK Šampion B (1)

NK Vransko (1)

 

Krog

Datum

Gostitelj

Opomba

1.

12.09.2015

NK Šampion B (1)

 

2.

19.09.2015

NK Ljubno (1)

 

3.

26.09.2015

NK Vransko (1)

 

4.

03.10.2015

NK Radeče (1)

 

5.

10.10.2015

NK Vransko (1)

 

6.

17.10.2015

NK Žalec (1)

 

7.

16.04.2016

NK Šampion B (1)

 

8.

23.04.2016

NK Žalec (1)

 

9.

07.05.2016

NK Vransko (1)

 

10.

14.05.2016

NK Radeče (1)

 

11.

21.05.2016

NK Šampion B (1)

 

12.

28.05.2016

NK Radeče (1)

 

 


MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan