Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 2. krog 11.09.16
   TEKMA: Brežice 1919 A - ND Mozirje 13 : 0 4 : 0
   Kraj: Brežice - Brežice    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Golež Tomaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Brežice 1919 A
Priimek in ime
  1  Sirk Lev (V)
  3  Bajs Domen
  4  Urek Luka
  5  Čurič Luka (K)
  6  Juhart Luka
  7  Zlobko Filip
  8  Brkić Timotej
  9  Geč Nik
  10  Ruedl Andraž
  50  Kolar Tim
  51  Strgar Domen
   ND Mozirje
Priimek in ime
  3  Miklavc Jakob
  4  Praznik Jan
  7  Pleterski Bor
  8  Podvratnik Janez
  9  Podvratnik Urban
  10  Bastelj Andraž
  11  Funtek Johan (K)
  13  Pikl Anžej
  15  Terbovšek Finkšt Aljaž
  17  Lukač Mark
  19  Bele Nejc
  31  Kolenc Aljaž (V)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Brežice 1919 A
   Miljanović Saša
   ND Mozirje
   Uršnik Viktor
   STRELCI
   Brežice 1919 A
   1 : 0 9 - Geč Nik (10')
   2 : 0 50 - Kolar Tim (18')
   3 : 0 51 - Strgar Domen (22')
   4 : 0 50 - Kolar Tim (29')
   5 : 0 6 - Juhart Luka (39')
   6 : 0 10 - Ruedl Andraž (39')
   7 : 0 6 - Juhart Luka (41')
   8 : 0 3 - Bajs Domen (50')
   9 : 0 4 - Urek Luka (51')11m
   10 : 0 1 - Sirk Lev (54')
   11 : 0 1 - Sirk Lev (56')
   12 : 0 51 - Strgar Domen (58')
   13 : 0 7 - Zlobko Filip (59')
   ND Mozirje
   OPOMINJANI
   Brežice 1919 A
   ND Mozirje
    11 - Funtek Johan (20')
   IZKLJUČENI
   Brežice 1919 A
   ND Mozirje
   MENJAVE
   Brežice 1919 A
  Minuta  Igralec
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan