Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 3. krog 13.09.16
   TEKMA: ND Mozirje - Rudar Velenje A 0 : 5 0 : 1
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Zamernik Nejc
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje
Priimek in ime
  1  Drofenik Nik (V)
  3  Miklavc Jakob
  4  Praznik Jan
  7  Marcen Adam (K)
  8  Podvratnik Janez
  9  Podvratnik Urban
  10  Bastelj Andraž
  11  Pleterski Bor
  12  Poznič Žiga
  13  Pikl Anžej
  15  Terbovšek Finkšt Aljaž
  16  Marjanovič Pregelj Nik
  17  Lukač Mark
  19  Bele Nejc
  31  Kolenc Aljaž (V)
   Rudar Velenje A
Priimek in ime
  0  Mavrič Jan (V)
  4  Majhen Anže
  5  Šodić Uroš
  6  Turinek Lovro
  7  Sulejmanović Lejl
  8  Kadrić Ajdin
  9  Trumić Ajas
  10  Matanovič Tim
  11  Turinek Sebastjan
  13  Lemež Kljajič Enej (V)
  14  Brinovšek Žiga
  15  Hudournik Rok (K)
  17  Plešnik Jon
  18  Krk Timotej
  19  Jeseničnik Blaž
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Mozirje
   Uršnik Viktor
   Rudar Velenje A
   Hojnik Mitja
   STRELCI
   ND Mozirje
   Rudar Velenje A
   0 : 1   5 - Šodić Uroš (22') 
   0 : 2   11 - Turinek Sebastjan (35') 
   0 : 3   17 - Plešnik Jon (36') 
   0 : 4   9 - Trumić Ajas (40') 
   0 : 5   10 - Matanovič Tim (51') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje
   Rudar Velenje A
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje
   Rudar Velenje A
   MENJAVE
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan