Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 6. krog 09.10.16
   TEKMA: NK Celje A - ND Mozirje 10 : 1 3 : 0
   Kraj: Celje - Olimp    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Kolman Mark
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje A
Priimek in ime
  1  Gradišek Anže (V)
  2  Lavtižar Lian
  3  Kotnik Tian
  4  Trbežnik Amadej
  5  Zaveršnik Tai
  7  Kozar Tin (K)
  8  Skok Andraž
  9  Majer Oliver
  10  Gajanić Alex
  11  Sadnik Anže
  12  Kužnik Jaka (V)
  13  Jančič Nik
  14  Šporin Tomaž
  15  Brecl Anej
  16  Beltram Nejc
  17  Kljun Tom
  18  Beltram Nik
   ND Mozirje
Priimek in ime
  1  Drofenik Nik (V)
  3  Miklavc Jakob
  4  Pleterski Bor
  7  Marcen Adam (K)
  8  Podvratnik Janez
  9  Podvratnik Urban
  10  Bastelj Andraž
  11  Funtek Johan
  12  Poznič Žiga
  13  Pikl Anžej
  14  Terbovšek Finkšt Aljaž
  15  Jakop Jaka
  17  Lukač Mark
  19  Bele Nejc
  31  Kolenc Aljaž (V)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Celje A
   Bojovič Dalibor
   ND Mozirje
   Uršnik Viktor
   STRELCI
   NK Celje A
   1 : 0 9 - Majer Oliver (14')
   2 : 0 17 - Kljun Tom (15')
   3 : 0 13 - Jančič Nik (16')
   3 : 1 3 - Kotnik Tian (31')AG
   4 : 1 17 - Kljun Tom (37')
   5 : 1 9 - Majer Oliver (38')
   6 : 1 17 - Kljun Tom (41')
   7 : 1 9 - Majer Oliver (46')
   8 : 1 16 - Beltram Nejc (52')
   9 : 1 18 - Beltram Nik (54')
   10 : 1 10 - Gajanić Alex (58')11m
   ND Mozirje
   OPOMINJANI
   NK Celje A
   ND Mozirje
    12 - Poznič Žiga (57')
   IZKLJUČENI
   NK Celje A
   ND Mozirje
   MENJAVE
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan