Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 6. krog 09.10.16
   TEKMA: Fosilum Šentjur - Dravinja A 1 : 0 0 : 0
   Kraj: Šentjur - Športni Park Šentjur    Gledalcev: 35
   1. sodnik: Gajić Tomislav
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime Rojen
  1  Močnik Aljaž (V) 29.10.04
  3  Koželj Aleksander 22.10.04
  4  Švegler Aljaž (K) 04.02.04
  5  Motoh Leon 18.04.04
  6  Vodeb Anže 25.07.04
  7  Križnik Dominik 22.04.05
  8  Medved Anže 08.07.04
  9  Voga Andraž 07.05.05
  10  Saramati Erjonis 07.09.04
  11  Bender Enej 03.05.04
  12  Krašovic Gašper (V) 22.04.04
  13  Tkavc Michell 25.11.04
  14  Gorenak Jon Nik 20.12.04
  15  Čolovič Jakob 29.08.05
  16  Šuster Martin 29.11.05
  17  Šakić Antonio 21.06.05
  19  Švegler Alen 04.02.04
   Dravinja A
Priimek in ime Rojen
  3  Ratković Macuh Jaka (K) 07.02.04
  6  Podgoršek Emanuel 04.10.04
  7  Mokotar Miha 05.02.05
  8  Ciglarič Žiga 07.11.05
  10  Janžič Lan 12.01.05
  11  Ercek Erazem 12.06.05
  12  Jelenko Žiga (V) 07.04.05
  13  Levart Ambrož 22.05.05
  15  Brence Nik 24.02.05
  17  Hribernik Luka 20.10.05
  20  Dover Gregor 06.10.05
  21  Markelc Maks 28.12.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Fosilum Šentjur
   Rotar Matej
   Dravinja A
   Furman Matej
   STRELCI
   Fosilum Šentjur
   1 : 0 8 - Medved Anže (58')
   Dravinja A
   OPOMINJANI
   Fosilum Šentjur
    3 - Koželj Aleksander (36')
    5 - Motoh Leon (55')
   Dravinja A
    20 - Dover Gregor (45')
   IZKLJUČENI
   Fosilum Šentjur
   Dravinja A
   MENJAVE
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
   Dravinja A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
21. krog 26.04.17
NK Šampion : NK Šmarje pri Jelšah 2 : 1
Korotan Prevalje : NK Dravograd 0 : 1
Maribor B : NK Rogaška 1 : 1
Mons Claudius : NK Fužinar Ravne Systems 2 : 0
NK Šmartno 1928 : ŠD Videm 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK ZU-VIL Brunšvik 3 : 3
AjDAS Lenart : Dravinja 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan