Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
05.02.2017
Zimsko tekmovanje U9 - 2016/2017 finalni turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U9 (Finalni turnir)

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Par

Rezultat

NK Brežice B

:

NK Žalec B

F1

2:0

NK Šmartno 1928

:

NK Celje A

F2

1:2

Rogaška A

:

NK Laško Thermana A

F3

5:0

NK Celje B

:

NK Šentjur A

F4

1:2

 

 

 

 

 

NK Žalec B

:

NK Šmartno 1928

F5

2:1

NK Laško Thermana A

:

NK Celje B

F6

0:3

NK Brežice B

:

NK Celje A

F7

5:4

Zmagovalec F3

:

NK Šentjur A

F8

6:0

 

:

 

 

 

NK Šmartno 1928

:

NK Laško A

7m

1:0

NK Žalec B

:

NK Celje B

5m

2:1

 

 

 

 

 

NK Brežice B

:

NK Šentjur A

3m

2:1

NK Celje A

:

Rogaška A

1m

1:4

 

 

 

 

 

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

1

Rogaška A

2

NK Celje A

3

NK Brežice B

4

NK Šentjur A

5

NK Žalec B

6

NK Celje B

7

NK Šmartno 1928

8

NK Laško Thermana A

                                                                                             

 

 


16.01.2017
Zimsko tekmovanje U9 - 2016/2017 finalni turnir

V prilogi objavljamo časovnico finalnega turnirja.


15.01.2017
Zimsko tekmovanje U9 - 2016/2017 - drugi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U9 (Skupina D – drugi turnir)

RAZPORED TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

Rogaška A

:

NK Šentjur B

7:0

NK Celje A

:

Kovinar Štore A

8:2

KNK Odred Kozje

:

NK Vojnik

3:0

Rogaška A

:

NK Celje A

5:2

NK Šentjur B

:

NK Vojnik

3:0

Kovinar Štore A

:

KNK Odred Kozje

2:5

NK Celje A

:

NK Šentjur B

8:0

KNK Odred Kozje

:

Rogaška A

0:5

NK Vojnik

:

Kovinar Štore A

0:3

NK Celje A

:

KNK Odred Kozje

5:0

NK Šentjur B

:

Kovinar Štore A

2:7

Rogaška A

:

NK Vojnik

3:0

KNK Odred Kozje

:

NK Šentjur B

7:3

NK Vojnik

:

NK Celje A

0:3

Kovinar Štore A

:

Rogaška A

0:6

SKUPNA LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

Rogaška A

30

40

3

+37

2

NK Celje A

24

39

10

+29

3

KNK Odred Kozje

16

21

21

0

4

Kovinar Štore A

9

17

31

-14

5

NK Vojnik

5

2

21

-19

6

NK Šentjur B

4

8

41

-33

NK Vojnik se ni udeležil turnirja. V skladu z tekmovalnimi pravili se njihove tekme registrirajo z rezultatom 3:0 v korist nasprotne ekipe.

Na finalni turnir, ki bo 4.2.2017 so se uvrstile ekipe: NK Celje B, NK Laško Thermana A, NK Šmartno 1928, NK Žalec B, NK Brežice B, NK Šentjur A, Rogaška A in NK Celje A. 


08.01.2017
Zimsko tekmovanje U9 - 2016/2017 - drugi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U9 (Skupina A – drugi turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Celje B

:

NK Laško Thermana A

4:0

NK Vransko

:

NK Športikum Sevnica

1:3

NK Šampion A

:

Kovinar Štore B

5:0

NK Celje B

:

NK Vransko

4:1

NK Laško Thermana A

:

Kovinar Štore B

4:1

NK Športikum Sevnica

:

NK Šampion A

0:2

NK Vransko

:

NK Laško Thermana A

1:3

NK Šampion A

:

NK Celje B

2:6

Kovinar Štore B

:

NK Športikum Sevnica

0:3

NK Vransko

:

NK Šampion A

0:4

NK Laško Thermana A

:

NK Športikum Sevnica

6:1

NK Celje B

:

Kovinar Štore B

6:0

NK Šampion A

:

NK Laško Thermana A

0:2

Kovinar Štore B

:

NK Vransko

1:2

NK Športikum Sevnica

:

NK Celje B

1:3

 SKUPNA LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Celje B

27

40

9

+31

2

NK Laško Thermana A

23

24

11

+13

3

NK Šampion A

16

24

13

+11

4

NK Športikum Sevnica

15

16

20

-4

5

NK Vransko

5

8

25

-17

6

Kovinar Štore B

1

4

36

-32

                                                                                              


05.01.2017
Zimsko tekmovanje U 9 2016/2017 - drugi turnir

Časovnici za drugi turnir 15.01.2017

Skupina D - časovnica


30.12.2016
Zimsko tekmovanje U 9 2016/2017 - drugi turnir

Časovnici za drugi turnir 08.01.2017

Skupina A - časovnica


18.12.2016
Zimsko tekmovanje U9 - 2016/2017 - drugi turnir - rezultati

 ZIMSKO TEKMOVANJE U9 (Skupina B – drugi turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Hrastnik

:

NK Brežice A

0:2

ND Mozirje

:

NK Šmarje pri Jelšah

0:1

NK Šmartno 1928

:

NK Žalec B

2:1

NK Hrastnik

:

ND Mozirje

2:3

NK Brežice A

:

NK Žalec B

1:4

NK Šmarje pri Jelšah

:

NK Šmartno 1928

1:3

ND Mozirje

:

NK Brežice A

0:2

NK Šmartno 1928

:

NK Hrastnik

3:0

NK Žalec B

:

NK Šmarje pri Jelšah

2:1

ND Mozirje

:

NK Šmartno 1928

0:3

NK Brežice A

:

NK Šmarje pri Jelšah

0:1

NK Hrastnik

:

NK Žalec B

2:1

NK Šmartno 1928

:

NK Brežice A

6:0

NK Žalec B

:

ND Mozirje

4:0

NK Šmarje pri Jelšah

:

NK Hrastnik

1:1

SKUPNA LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Šmartno 1928

25

13

4

+9

2

NK Žalec B

22

18

8

+10

3

NK Šmarje pri Jelšah

16

11

12

-1

4

NK Brežice A

11

9

16

-7

5

NK Hrastnik

9

10

14

-4

6

ND Mozirje

3

5

22

-17

                                                                                             


12.12.2016
Zimsko tekmovanje U9 - 2016/2017 - drugi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U9 (Skupina C – drugi turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Žalec A

:

NK Brežice B

0:2

NK Laško Thermana B

:

Rogaška B

0:2

NK Šentjur A

:

NK Šampion B

3:0

NK Žalec A

:

NK Laško Thermana B

4:3

NK Brežice B

:

NK Šampion B

5:0

Rogaška B

:

NK Šentjur A

2:1

NK Laško Thermana B

:

NK Brežice B

0:3

NK Šentjur A

:

NK Žalec A

1:3

NK Šampion B

:

Rogaška B

0:0

NK Laško Thermana B

:

NK Šentjur A

0:3

NK Brežice B

:

Rogaška B

3:0

NK Žalec A

:

NK Šampion B

0:0

NK Šentjur A

:

NK Brežice B

0:1

NK Šampion B

:

NK Laško Thermana B

2:2

Rogaška B

:

NK Žalec A

1:1 


SKUPNA LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Brežice B

26

19

0

+19

2

NK Šentjur A

19

16

6

+10

3

Rogaška B

17

10

10

0

4

NK Žalec A

15

13

9

+4

5

NK Šampion B

4

2

16

-14

6

NK Laško Thermana B

2

6

25

-19


05.12.2016
Zimsko tekmovanje U 9 2016/2017 - drugi turnir

Časovnici za drugi turnir 18.12.2016

Skupina B - časovnica


28.11.2016
Zimsko tekmovanje U 9 2016/2017 - drugi turnir

Časovnici za drugi turnir 11.12.2016

Skupina C - časovnica


21.11.2016
Zimsko tekmovanje U9 - 2016/2017 - prvi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U9 (Skupina B – prvi turnir)

REZULTATI: 

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Hrastnik

:

NK Brežice A

1:1

ND Mozirje

:

NK Šmarje pri Jelšah

1:3

NK Šmartno 1928

:

NK Žalec B

0:1

NK Hrastnik

:

ND Mozirje

3:0

NK Brežice A

:

NK Žalec B

0:1

NK Šmarje pri Jelšah

:

NK Šmartno 1928

0:3

ND Mozirje

:

NK Brežice A

0:1

NK Šmartno 1928

:

NK Hrastnik

1:0

NK Žalec B

:

NK Šmarje pri Jelšah

1:0

ND Mozirje

:

NK Šmartno 1928

0:1

NK Brežice A

:

NK Šmarje pri Jelšah

1:2

NK Hrastnik

:

NK Žalec B

1:1

NK Šmartno 1928

:

NK Brežice A

1:1

NK Žalec B

:

ND Mozirje

2:1

NK Šmarje pri Jelšah

:

NK Hrastnik

1: 

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Žalec B

13

6

2

+4

2

NK Šmartno 1928

10

6

2

+4

3

NK Šmarje pri Jelšah

9

6

6

0

4

NK Hrastnik

5

5

4

+1

5

NK Brežice A

5

4

5

-1

6

ND Mozirje

0

2

10

-8

                                  

ZIMSKO TEKMOVANJE U9 (Skupina D – prvi turnir)

REZULTATI: 

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

Rogaška A

:

NK Šentjur B

4:0

NK Celje A

:

Kovinar Štore A

3:0

KNK Odred Kozje

:

NK Vojnik

1:1

Rogaška A

:

NK Celje A

3:1

NK Šentjur B

:

NK Vojnik

0:0

Kovinar Štore A

:

KNK Odred Kozje

0:4

NK Celje A

:

NK Šentjur B

4:0

KNK Odred Kozje

:

Rogaška A

0:3

NK Vojnik

:

Kovinar Štore A

1:0

NK Celje A

:

KNK Odred Kozje

2:0

NK Šentjur B

:

Kovinar Štore A

0:3

Rogaška A

:

NK Vojnik

2:0

KNK Odred Kozje

:

NK Šentjur B

1:0

NK Vojnik

:

NK Celje A

0:3

Kovinar Štore A

:

Rogaška A

0:2

 

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

Rogaška A

15

14

1

+13

2

NK Celje A

12

13

3

+10

3

KNK Odred Kozje

7

6

6

0

4

NK Vojnik

5

2

6

-4

5

Kovinar Štore A

3

3

10

-7

6

NK Šentjur B

1

0

12

-12

                                                                                                                 

 

 


14.11.2016
Zimsko tekmovanje U9 - 2016/2017 - prvi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U9 (Skupina C – prvi turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Žalec A

:

NK Brežice B

0:0

NK Laško Thermana B

:

Rogaška B

1:2

NK Šentjur A

:

NK Šampion B

1:0

NK Žalec A

:

NK Laško Thermana B

3:0

NK Brežice B

:

NK Šampion B

1:0

Rogaška B

:

NK Šentjur A

0:2

NK Laško Thermana B

:

NK Brežice B

0:2

NK Šentjur A

:

NK Žalec A

1:0

NK Šampion B

:

Rogaška B

0:2

NK Laško Thermana B

:

NK Šentjur A

0:4

NK Brežice B

:

Rogaška B

2:0

NK Žalec A

:

NK Šampion B

2:0

NK Šentjur A

:

NK Brežice B

0:0

NK Šampion B

:

NK Laško Thermana B

0:0

Rogaška B

:

NK Žalec A

1:0

 LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Šentjur A

13

8

0

+8

2

NK Brežice B

11

5

0

+5

3

Rogaška B

9

5

5

0

4

NK Žalec A

7

5

2

+3

5

NK Šampion B

1

0

6

-6

6

NK Laško Thermana B

1

1

11

-10

 

ZIMSKO TEKMOVANJE U9 (Skupina A – prvi turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Celje B

:

NK Laško Thermana A

2:3

NK Vransko

:

NK Športikum Sevnica

1:2

NK Šampion A

:

Kovinar Štore B

6:1

NK Celje B

:

NK Vransko

4:1

NK Laško Thermana A

:

Kovinar Štore B

3:0

NK Športikum Sevnica

:

NK Šampion A

2:1

NK Vransko

:

NK Laško Thermana A

0:0

NK Šampion A

:

NK Celje B

1:2

Kovinar Štore B

:

NK Športikum Sevnica

0:2

NK Vransko

:

NK Šampion A

0:3

NK Laško Thermana A

:

NK Športikum Sevnica

3:2

NK Celje B

:

Kovinar Štore B

5:0

NK Šampion A

:

NK Laško Thermana A

0:0

Kovinar Štore B

:

NK Vransko

1:1

NK Športikum Sevnica

:

NK Celje B

0:3

 LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Celje B

12

17

5

+12

2

NK Laško Thermana A

11

9

4

+5

3

NK Športikum Sevnica

9

8

8

0

4

NK Šampion A

7

11

5

+6

5

NK Vransko

2

3

10

-7

6

Kovinar Štore B

1

2

16

-14

 


08.11.2016
Zimsko tekmovanje U 9 2016/2017 - prvi turnir

Časovnici za prvi turnir 20.11.2016

Skupina B - časovnica

Skupina D - časovnica


03.11.2016
Zimsko tekmovanje U 9 2016/2017 - prvi turnir

Časovnici za prvi turnir 13.11.2016

Skupina A - časovnica

Skupina C - časovnica


21.10.2016
Zimsko tekmovanje U9 - 2016/2017

Na zimsko tekmovanje U9 so se prijavile naslednje ekipe: NK Športikum Sevnica,NK Hrastnik, NK Šmarje pri Jelšah, NK Žalec A, NK Žalec B, ND Mozirje, Rogaška A,Rogaška B,Kovinar Štore A, Kovinar Štore B,NK Celje A,NK Celje B,NK Vransko, NK Brežice A,NK Brežice B,NK Laško Thermana A, NK Laško Thermana B, NK Šmartno 1928, NK Šampion A, NK Šampion B,NK Šentjur A, NK Šentjur B, KNK Odred Kozje in NK Vojnik.

 Na podlagi žreba so ekipe razdeljene v 4 skupine:

 Skupina A:        

NK Celje B

NK Vransko

NK Šampion A

Kovinar Štore B

NK Športikum Sevnica

NK Laško Thermana A

 Skupina B:          

NK Hrastnik

ND Mozirje

NK Šmartno 1928

NK Žalec B

NK Šmarje pri Jelšah

NK Brežice A

  Skupina C:          

NK Žalec A

NK Laško Thermana B

NK Šentjur A

NK Šampion B

Rogaška B

NK Brežice B

  Skupina D:           

NK Rogaška A

NK Celje A

KNK Odred Kozje

NK Vojnik

Kovinar Štore A

NK Šentjur B


PREDTEKMOVANJE

Skupina A  (13.11.2016 ob 14.00 uri) - Hrastnik - Športna dvorana

Skupina B  (20.11.2016 ob 10.00 uri) - Hrastnik - Športna dvorana

Skupina C  (13.11.2016 ob 10.00 uri) - Hrastnik - Športna dvorana

Skupina D  (20.11.2016 ob 14.00 uri) - Hrastnik - Športna dvorana 

Skupina A  (08.01,2017 ob 12.00 uri) - Celje - Balon

Skupina B  (18.12.2016 ob 12.00 uri) - Celje - Balon

Skupina C  (11.12.2016 ob 12.00 uri) - Celje - Balon

Skupina D  (15.01.2017 ob 12.00 uri) - Celje - Balon


 FINALNI TURNIR.

4.2.2017 - Celje - Balon


06.02.2016
Zimsko tekmovanje U9 2015/2016 - finalni turnir - rezultati

 ZIMSKO TEKMOVANJE U9 (Finalni turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Par

Rezultat

NK Rogaška

:

NK Vojnik

F1

3:0 (b.b)

NK Rudar Velenje A

:

NK Šentjur A

F2

3:0 (b.b)

NK Laško

:

NK Hrastnik

F3

4:3

NK Celje A

:

NK Rudar Velenje B

F4

1:3

 

 

 

 

 

-

:

-

F5

-

NK Hrastnik

:

NK Celje A

F6

2:1

NK Rogaška

:

NK Rudar Velenje A

F7

2:0

NK Laško

:

NK Rudar Velenje B

F8

0:2

 

:

 

 

 

-

:

NK Celje

7m

0:3 (b.b)

-

:

NK Hrastnik

5m

0:3 (b.b)

 

 

 

 

 

NK Rudar Velenje A

:

NK Laško

3m

1:2

NK Rogaška

:

NK Rudar Velenje B

1m

3:0

  LESTVICA:

Mesto

Ekipa

1

NK Rogaška

2

NK Rudar Velenje B

3

NK Laško

4

NK Rudar Velenje A

5

NK Hrastnik

6

NK Celje A

7-8

NK Šentjur A

7-8

NK Vojnik

 


29.01.2016
Zimsko tekmovanje U9 - 2015/2016 - finalni turnir

Časovnica za finalni turnir 06.02.2016 - časovnica


25.01.2016
Zimsko tekmovanje U9 - 2015/2016 - skupina B drugi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U9 (Skupina B – drugi turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Hrastnik

:

NK Rudar Velenje B

1:1

NK Šentjur B

:

NK Kovinar Štore

0:2

NK Laško

:

NK Hrastnik

0:2

NK Rudar Velenje B

:

NK Šentjur B

2:1

NK Kovinar Štore

:

NK Hrastnik

1:3

NK Šentjur B

:

NK Laško

1:4

NK Kovinar Štore

:

NK Rudar Velenje B

0:1

NK Hrastnik

:

NK Šentjur B

3:0

NK Laško

:

NK Kovinar Štore

3:0

NK Rudar Velenje B

:

NK Laško

1:1

LESTVICA (po obeh odigranih turnirjih)::

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Laško

17

15

4

+11

2

NK Hrastnik

16

16

5

+9

3

NK Rudar Velenje B

15

9

5

+4

4

NK Kovinar Štore

6

5

16

-11

5

NK Šentjur B

0

5

20

-15

 Na finalni turnir so se uvrstili: NK Rudar Velenje A, NK Vojnik, NK Šentjur A, NK Laško, NK Hrastnik, NK Rudar Velenje B, NK Rogaška in NK Celje A.


14.01.2016
Zimsko tekmovanje U9 - 2015/2016

Časovnica za turnir 24.01.2016

Skupina B - časovnica


10.01.2016
Zimsko tekmovanje U9 - 2015/2016 - skupina C drugi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U9 (Skupina C – drugi turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Imeno

:

NK Brežice 1919

0:2

KNK Odred Kozje

:

NK Rogaška

0:4

NK Celje A

:

NK Imeno

2:0

NK Brežice 1919

:

KNK Odred Kozje

3:0

NK Rogaška

:

NK Imeno

5:0

KNK Odred Kozje

:

NK Celje A

0:7

NK Rogaška

:

NK Brežice 1919

2:0

NK Imeno

:

KNK Odred Kozje

5:1

NK Celje A

:

NK Rogaška

0:1

NK Brežice 1919

:

NK Celje A

1:3

LESTVICA (po odigranih obeh turnirjih):

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Rogaška

24

22

0

+22

2

NK Celje A

16

23

7

+16

3

NK Brežice 1919

12

17

9

+8

4

NK Imeno

4

9

21

-12

5

KNK Odred Kozje

1

3

37

-34


09.01.2016
Zimsko tekmovanje U9 - 2015/2016 - skupina A drugi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U9 (Skupina A – drugi turnir)

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Rudar Velenje A

:

NK Celje B

7:0

NK Vojnik

:

NK Radeče

3:1

NK Šentjur A

:

NK Rudar Velenje A

1:5

NK Celje B

:

NK Vojnik

0:5

NK Radeče

:

NK Rudar Velenje A

1:5

NK Vojnik

:

NK Šentjur A

2:0

NK Radeče

:

NK Celje B

2:2

NK Rudar Velenje A

:

NK Vojnik

3:0

NK Šentjur A

:

NK Radeče

10:1

NK Celje B

:

NK Šentjur A

1:4

LESTVICA (po obeh odigranih turnirjih):

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Rudar Velenje A

21

39

5

+34

2

NK Vojnik

18

24

10

+14

3

NK Šentjur A

15

32

16

+16

4

NK Celje B

4

15

37

-22

5

NK Radeče

1

6

48

-42


02.01.2016
Zimsko tekmovanje U9 - 2015/2016

Časovnici za turnirja 09.01.2016 in 10.01.2016

Skupina A - časovnica

Skupina C - časovnica


20.12.2015
Zimsko tekmovanje U9 - 2015/2016 - skupina C prvi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U9 (Skupina C – prvi turnir)

REZULTATI: 

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Imeno

:

NK Brežice 1919

1:2

KNK Odred Kozje

:

NK Rogaška

0:2

NK Celje A

:

NK Imeno

2:1

NK Brežice 1919

:

KNK Odred Kozje

7:0

NK Rogaška

:

NK Imeno

5:0

KNK Odred Kozje

:

NK Celje A

0:7

NK Rogaška

:

NK Brežice 1919

1:0

NK Imeno

:

KNK Odred Kozje

2:2

NK Celje A

:

NK Rogaška

0:2

NK Brežice 1919

:

NK Celje A

2:2

 LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Rogaška

12

10

0

+10

2

NK Brežice 1919

7

11

4

+7

3

NK Celje A

7

11

5

+6

4

NK Imeno

1

4

11

-7

5

KNK Odred Kozje

1

2

18

-16

 Utrinke s tekmovanja si lahko ogledate v fotogaleriji


13.12.2015
Zimsko tekmovanje U9 - 2015/2016 - skupina B prvi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U9 (Skupina B – prvi turnir)

REZULTATI: 

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Hrastnik

:

NK Rudar Velenje B

0:0

NK Šentjur B

:

NK Kovinar Štore

0:2

NK Laško

:

NK Hrastnik

0:0

NK Rudar Velenje B

:

NK Šentjur B

2:0

NK Kovinar Štore

:

NK Hrastnik

0:4

NK Šentjur B

:

NK Laško

0:2

NK Kovinar Štore

:

NK Rudar Velenje B

0:2

NK Hrastnik

:

NK Šentjur B

3:3

NK Laško

:

NK Kovinar Štore

3:0

NK Rudar Velenje B

:

NK Laško

0:2

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Laško

10

7

0

+7

2

NK Rudar Velenje B

7

4

2

+2

3

NK Hrastnik

6

7

3

+4

4

NK Kovinar Štore

3

2

9

-7

5

NK Šentjur B

1

3

9

-6

               Utrinke s tekmovanja si lahko ogledate v fotogaleriji

      


12.12.2015
Zimsko tekmovanje U9 - 2015/2016 - skupina A prvi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U9 (Skupina A – prvi turnir)

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Rudar Velenje A

:

NK Celje B

7:0

NK Vojnik

:

NK Radeče

7:0

NK Šentjur A

:

NK Rudar Velenje A

3:2

NK Celje B

:

NK Vojnik

2:5

NK Radeče

:

NK Rudar Velenje A

0:7

NK Vojnik

:

NK Šentjur A

2:1

NK Radeče

:

NK Celje B

0:8

NK Rudar Velenje A

:

NK Vojnik

3:0

NK Šentjur A

:

NK Radeče

6:1

NK Celje B

:

NK Šentjur A

2:7

 LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Rudar Velenje A

9

19

3

+16

2

NK Šentjur A

9

17

7

+10

3

NK Vojnik

9

14

6

+8

4

NK Celje B

3

12

19

-7

5

NK Radeče

0

1

28

-27

               Utrinke s tekmovanja si lahko ogledate v fotogaleriji

      


10.12.2015
Zimsko tekmovanje U9 - 2015/2016

Časovnica za turnir 20.12.2015

Skupina C - časovnica


04.12.2015
Zimsko tekmovanje U9 - 2015/2016

Časovnici za turnirja 12.12.2015 in 13.12.2015

Skupina A - časovnica

Skupina B - časovnica


07.11.2015
Zimsko tekmovanje U9 - 2015/2016

Na zimsko tekmovanje U9 so se prijavile naslednje ekipe: NK Hrastnik, Celje A, NK Celje B, NK Šentjur A,NK Šentjur B, NK Rudar Velenje A, NK Rudar Velenje B, NK Imeno,NK Laško, NK Brežice 1919, KNK Odred Kozje, NK Rogaška, NK Vojnik, NK Radeče in NK Kovinar Štore. 

 Na podlagi žreba so ekipe razdeljene v 3 skupine:

 Skupina A:        

NK Šentjur A

NK Rudar Velenje A

NK Vojnik

NK Radeče

NK Celje B

 Skupina B:    

NK Laško

NK Hrastnik

NK Šentjur B

NK Kovinar Štore

NK Rudar Velenje B

Skupina C:

NK Celje A

ND Imeno

KNK Odred Kozje

NK Rogaška

NK Brežice 1919

 

PREDTEKMOVANJE

Skupina A  (12.12.2015 ob 9.30 uri) - Celje - Balon Skalna klet

Skupina B  (13,12,2015 ob 10.00 uri) - Hrastnik - Športna dvorana

Skupina C  (20.12.2015 ob 10.00 uri) - Rogatec - Športna dvorana

Skupina A  (09.01.2016 ob 9.30 uri) - Celje - Balon Skalna klet)

Skupina B  (24.01,2016 ob 10.00 uri) - Hrastnik - Športna dvorana

Skupina C  (10.01.2016 ob 10.00 uri) - Hrastnik - Športna dvorana

 FINALNI TURNIR

(06.02.2016 ob 9.30 uri) - Hrastnik - Športna dvorana - Dolanka


MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
1. krog 19.08.17
NK Šmarje pri Jelšah : NK AjDAS Lenart 2 : 0
Dravinja : Pohorje 2 : 1
Tehnotim Pesnica : Zreče 3 : 1
S.Rojko Dobrovce : Korotan Prevalje 0 : 1
Mons Claudius : Fosilum Šentjur 5 : 2
Kety EMMI Bistrica : ŠD Videm 1 : 2
NK Dravograd Avto Grubelnik : Šampion 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan