Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 11. krog 02.04.17
   TEKMA: Fosilum Šentjur - NK Šampion A 0 : 4 0 : 0
   Kraj: Šentjur - Športni Park Šentjur    Gledalcev: 35
   1. sodnik: Knez Aljaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime Rojen
  1  Močnik Aljaž (V) 29.10.04
  2  Švegler Alen 04.02.04
  3  Koželj Aleksander 22.10.04
  4  Švegler Aljaž (K) 04.02.04
  5  Motoh Leon 18.04.04
  6  Voga Andraž 07.05.05
  7  Tkavc Michell 25.11.04
  9  Vodeb Anže 25.07.04
  10  Saramati Erjonis 07.09.04
  11  Bender Enej 03.05.04
  12  Krašovic Gašper (V) 22.04.04
  13  Šakić Antonio 21.06.05
  14  Medved Anže 08.07.04
   NK Šampion A
Priimek in ime Rojen
  1  Dimnik Nik (V) 20.03.04
  2  Štante Tjaš 19.09.05
  5  Džumhur Sen 26.10.05
  6  Dobovičnik Ben 04.02.05
  7  Doler Liam 03.08.04
  8  Satler Jan 16.06.04
  9  Kajzba Nina 04.04.04
  10  Videčnik Urh (K) 24.01.04
  14  Turk Jaka 23.08.04
  15  Narat Filip 30.04.05
  17  Malec Tine 14.01.05
  18  Flis Jakob 19.07.04
  19  Obreza Tai 28.08.05
  22  Moćić Nemanja (V) 27.05.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Fosilum Šentjur
   Rotar Matej
   NK Šampion A
   Mihalič Anton
   STRELCI
   Fosilum Šentjur
   NK Šampion A
   0 : 1   2 - Štante Tjaš (31') 
   0 : 2   5 - Džumhur Sen (33') 
   0 : 3   5 - Džumhur Sen (45') 
   0 : 4   14 - Turk Jaka (47') 
   OPOMINJANI
   Fosilum Šentjur
    3 - Koželj Aleksander (44')
   NK Šampion A
   IZKLJUČENI
   Fosilum Šentjur
   NK Šampion A
   MENJAVE
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
   NK Šampion A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
9. krog 14.10.17
Korotan Prevalje : Zreče 1 : 2
Fosilum Šentjur : S.Rojko Dobrovce 2 : 4
Mons Claudius : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 2
Pohorje : AjDAS Lenart 4 : 1
Dravinja : Šampion 0 : 0
Kety EMMI Bistrica : Tehnotim Pesnica 0 : 0
Videm : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan