Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 3. krog 18.09.16
   TEKMA: Fosilum Šentjur - NŠ NK Krško A 0 : 1 0 : 1
   Kraj: Šentjur - Športni Park Šentjur    Gledalcev: 35
   1. sodnik: Lončar Gašper
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime Rojen
  1  Močnik Aljaž (V) 29.10.04
  2  Bender Enej 03.05.04
  3  Koželj Aleksander 22.10.04
  4  Švegler Aljaž (K) 04.02.04
  5  Motoh Leon 18.04.04
  6  Vodeb Anže 25.07.04
  7  Saramati Erjonis 07.09.04
  8  Voga Andraž 07.05.05
  9  Tkavc Michell 25.11.04
  10  Medved Anže 08.07.04
  11  Švegler Alen 04.02.04
  12  Krašovic Gašper (V) 22.04.04
  13  Gorenak Jon Nik 20.12.04
  14  Čolovič Jakob 29.08.05
  15  Mulej Rožle 13.06.05
  16  Križnik Dominik 22.04.05
   NŠ NK Krško A
Priimek in ime Rojen
  1  Dornik Erazem (V) 01.12.04
  2  Kodrič Jernej 01.01.05
  3  Belinc Jernej (K) 19.04.04
  4  Milanović Lan 13.02.05
  5  Lekše Lan 26.02.04
  6  Zupan Jure 14.05.04
  7  Stanič Nik 28.01.04
  8  Zbašnik Jakob 14.07.04
  9  Čuber Potočnik Jaka 17.06.05
  10  Radovič Nik 11.04.04
  11  Halimi Hamit 05.06.04
  15  Zupanc Luka 26.11.04
  23  Medved Val 14.02.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Fosilum Šentjur
   Rotar Matej
   NŠ NK Krško A
   Jordan Gregor
   STRELCI
   Fosilum Šentjur
   NŠ NK Krško A
   0 : 1   5 - Lekše Lan (7') 
   OPOMINJANI
   Fosilum Šentjur
   NŠ NK Krško A
   IZKLJUČENI
   Fosilum Šentjur
   NŠ NK Krško A
   MENJAVE
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
   NŠ NK Krško A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan