Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 8. krog 23.10.16
   TEKMA: Dravinja A - ND Mozirje 1 : 0 1 : 0
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Štefane Dejan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja A
Priimek in ime Rojen
  1  Jelenko Žiga (V) 07.04.05
  3  Ratković Macuh Jaka (K) 07.02.04
  4  Šipka Tian 04.07.06
  6  Podgoršek Emanuel 04.10.04
  7  Mokotar Miha 05.02.05
  8  Ciglarič Žiga 07.11.05
  9  Hribernik Luka 20.10.05
  10  Janžič Lan 12.01.05
  11  Ercek Erazem 12.06.05
  13  Levart Ambrož 22.05.05
  17  Brence Nik 24.02.05
  20  Dover Gregor 06.10.05
  21  Markelc Maks 28.12.05
   ND Mozirje
Priimek in ime Rojen
  1  Drofenik Nik (V) 25.10.04
  3  Miklavc Jakob 26.08.06
  4  Praznik Jan 21.09.05
  7  Marcen Adam (K) 18.04.04
  8  Podvratnik Janez 23.03.04
  9  Terbovšek Finkšt Aljaž 04.10.05
  10  Podvratnik Urban 22.11.05
  11  Funtek Johan 26.12.04
  12  Poznič Žiga 22.09.04
  13  Pikl Anžej 27.06.05
  17  Lukač Mark 31.03.06
  18  Pleterski Bor 13.07.05
  19  Bele Nejc 03.05.05
  31  Kolenc Aljaž (V) 18.01.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Dravinja A
   Furman Matej
   ND Mozirje
   Uršnik Viktor
   STRELCI
   Dravinja A
   1 : 0 17 - Brence Nik (6')
   ND Mozirje
   OPOMINJANI
   Dravinja A
    6 - Podgoršek Emanuel (56')
    3 - Ratković Macuh Jaka (57')
   ND Mozirje
   IZKLJUČENI
   Dravinja A
   ND Mozirje
   MENJAVE
   Dravinja A
  Minuta  Igralec
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
26. krog 27.05.17
NK Šmarje pri Jelšah : Maribor B 3 : 2
NK Šmartno 1928 : Korotan Prevalje 1 : 5
NK ZU-VIL Brunšvik : AjDAS Lenart 0 : 1
ŠD Videm : NK Šampion 3 : 0
S.Rojko Dobrovce : Mons Claudius 1 : 3
NK Rogaška : Dravinja 3 : 1
NK Dravograd : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan