Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 10. krog 05.04.17
   TEKMA: NK Celje A - NK Šampion A 2 : 0 0 : 0
   Kraj: Celje - Olimp    Gledalcev: 60
   1. sodnik: Kolman Mark
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje A
Priimek in ime Rojen
  1  Gradišek Anže (V) 05.10.04
  2  Lavtižar Lian 18.08.04
  4  Leban Denis 17.02.04
  5  Zaveršnik Tai 11.04.04
  6  Štorman Rok 04.09.04
  7  Kozar Tin (K) 07.02.04
  9  Majer Oliver 09.01.04
  10  Gajanić Alex 10.03.04
  11  Sadnik Anže 10.06.04
  12  Kužnik Jaka (V) 17.11.04
  13  Jančič Nik 07.04.04
  14  Sitar Miha 04.12.04
  16  Beltram Nejc 24.06.04
  17  Kljun Tom 29.01.04
  18  Beltram Nik 24.06.04
  19  Beršnjak David 09.02.04
  20  Kotnik Tian 22.04.04
  21  Šporin Tomaž 21.11.04
   NK Šampion A
Priimek in ime Rojen
  1  Dimnik Nik (V) 20.03.04
  2  Štante Tjaš 19.09.05
  5  Džumhur Sen 26.10.05
  6  Dobovičnik Ben 04.02.05
  7  Doler Liam 03.08.04
  8  Satler Jan 16.06.04
  9  Kajzba Nina 04.04.04
  10  Videčnik Urh (K) 24.01.04
  14  Turk Jaka 23.08.04
  15  Narat Filip 30.04.05
  16  Cizej Erik 30.09.04
  17  Malec Tine 14.01.05
  18  Flis Jakob 19.07.04
  19  Obreza Tai 28.08.05
  22  Moćić Nemanja (V) 27.05.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Celje A
   Bojovič Dalibor
   NK Šampion A
   Mihalič Anton
   STRELCI
   NK Celje A
   1 : 0 9 - Majer Oliver (34')
   2 : 0 7 - Kozar Tin (38')
   NK Šampion A
   OPOMINJANI
   NK Celje A
   NK Šampion A
   IZKLJUČENI
   NK Celje A
   NK Šampion A
   MENJAVE
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
   NK Šampion A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
21. krog 26.04.17
NK Šampion : NK Šmarje pri Jelšah 2 : 1
Korotan Prevalje : NK Dravograd 0 : 1
Maribor B : NK Rogaška 1 : 1
Mons Claudius : NK Fužinar Ravne Systems 2 : 0
NK Šmartno 1928 : ŠD Videm 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK ZU-VIL Brunšvik 3 : 3
AjDAS Lenart : Dravinja 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan