Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 6. krog 09.10.16
   TEKMA: NK Žalec - Rudar Velenje A 5 : 2 2 : 1
   Kraj: Žalec - Športni park Žalec    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Kozole Klemen
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Ferme Mark (V)
  2  Jereb Cilenšek Vid
  3  Vozelj Gregor
  4  Jahdauti Edison
  5  Krk Maj
  6  Djaković Denis
  7  Štekovič Timotej
  11  Zavasnik Aljaž
  13  Kuburaš Tarik
  14  Kuzman Lan
  19  Štravs-Mičić Luka
  22  Zupanc Jaka
  23  Stojaković Aleks (K)
  24  Golič Lovro
  27  Kotnik Gorazd
   Rudar Velenje A
Priimek in ime
  2  Lemež Kljajič Enej (V)
  3  Plazl Enej
  4  Trumić Ajas
  5  Majhen Anže
  8  Turinek Lovro
  9  Kadrić Ajdin
  10  Matanovič Tim
  11  Turinek Sebastjan
  13  Sulejmanović Lejl
  14  Brinovšek Žiga
  15  Hudournik Rok (K)
  17  Doberšek Tit
  18  Plešnik Jon
  19  Jeseničnik Blaž
  45  Mavrič Jan (V)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Žalec
   Gračnar Dejan
   Rudar Velenje A
   Hojnik Mitja
   STRELCI
   NK Žalec
   1 : 0 23 - Stojaković Aleks (6')
   2 : 1 19 - Štravs-Mičić Luka (26')
   3 : 1 23 - Stojaković Aleks (36')
   4 : 1 5 - Krk Maj (39')
   5 : 1 27 - Kotnik Gorazd (50')
   Rudar Velenje A
   1 : 1   19 - Jeseničnik Blaž (12') 
   5 : 2   11 - Turinek Sebastjan (55') 
   OPOMINJANI
   NK Žalec
   Rudar Velenje A
   IZKLJUČENI
   NK Žalec
   Rudar Velenje A
   MENJAVE
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan