Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 12. krog 09.04.17
   TEKMA: Brežice 1919 A - NK Rogaška MB Monting 6 : 2 3 : 0
   Kraj: Brežice - Brežice    Gledalcev: 0
   1. sodnik: Sedlarevič Nikodin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Brežice 1919 A
Priimek in ime Rojen
  1  Brce Julijan (V) 08.11.04
  2  Bajs Domen 12.11.04
  3  Strgar Domen 29.06.05
  4  Urek Luka 25.04.04
  5  Čurič Luka 11.04.04
  6  Juhart Luka (K) 02.06.04
  7  Zlobko Filip 29.04.04
  8  Brkić Timotej 18.07.05
  9  Geč Nik 15.02.04
  10  Ruedl Andraž 20.01.04
  11  Sirk Lev 04.08.04
   NK Rogaška MB Monting
Priimek in ime Rojen
  3  Lipnik Niko 25.04.05
  4  Majer Nejc 16.03.05
  6  Stanković Sven 16.04.05
  7  Šiljeg Leon 19.07.05
  9  Krivec Enej 18.07.05
  10  Šiljeg Nejc 26.05.04
  11  Šket Marcel 01.05.04
  12  Arzenšek Luka (V) 21.07.06
  14  Šiljeg Niki 26.05.04
  15  Lorber Marcel (K) 26.04.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Brežice 1919 A
   Miljanović Saša
   NK Rogaška MB Monting
   Viher Rok
   STRELCI
   Brežice 1919 A
   1 : 0 11 - Sirk Lev (5')
   2 : 0 3 - Strgar Domen (19')
   3 : 0 10 - Ruedl Andraž (29')
   4 : 0 11 - Sirk Lev (32')
   5 : 1 8 - Brkić Timotej (47')
   6 : 2 8 - Brkić Timotej (59')
   NK Rogaška MB Monting
   4 : 1   15 - Lorber Marcel (46') 
   5 : 2   15 - Lorber Marcel (58') 
   OPOMINJANI
   Brežice 1919 A
   NK Rogaška MB Monting
   IZKLJUČENI
   Brežice 1919 A
   NK Rogaška MB Monting
   MENJAVE
   Brežice 1919 A
  Minuta  Igralec
   NK Rogaška MB Monting
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan