Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 13. krog 21.04.17
   TEKMA: NK Rogaška MB Monting - Rudar Velenje A 2 : 6 2 : 3
   Kraj: Rogaška Slatina - Športni center    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Knez Aljaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška MB Monting
Priimek in ime
  1  Pelko Borut (V)
  2  Stevanić Alex
  3  Lipnik Niko
  4  Majer Nejc
  6  Stanković Sven
  7  Hernavs Miha
  9  Krivec Enej
  10  Lotrič Denis
  11  Šket Marcel
  12  Arzenšek Luka (V)
  14  Myrtaj Mirlind
  15  Lorber Marcel (K)
   Rudar Velenje A
Priimek in ime
  1  Mavrič Jan (V)
  3  Plazl Enej
  4  Plešnik Jon
  5  Šodić Uroš
  7  Turinek Sebastjan
  9  Kadrić Ajdin
  10  Matanovič Tim
  11  Turinek Lovro
  14  Brinovšek Žiga
  15  Hudournik Rok (K)
  17  Doberšek Tit
  19  Krk Timotej
  21  Sulejmanović Lejl
  22  Jeseničnik Blaž
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Rogaška MB Monting
   Viher Rok
   Rudar Velenje A
   Hojnik Mitja
   STRELCI
   NK Rogaška MB Monting
   1 : 0 15 - Lorber Marcel (1')
   2 : 3 14 - Myrtaj Mirlind (20')
   Rudar Velenje A
   1 : 1   15 - Hudournik Rok (9') 
   1 : 2   7 - Turinek Sebastjan (16') 
   1 : 3   10 - Matanovič Tim (19') 
   2 : 4   9 - Kadrić Ajdin (36') 
   2 : 5   15 - Hudournik Rok (43') 
   2 : 6   7 - Turinek Sebastjan (49') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška MB Monting
   Rudar Velenje A
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška MB Monting
   Rudar Velenje A
   MENJAVE
   NK Rogaška MB Monting
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan