Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 14. krog 07.05.17
   TEKMA: NK Celje A - Dravinja A 3 : 0 1 : 0
   Kraj: Celje - Olimp    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Knez Aljaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje A
Priimek in ime Rojen
  1  Gradišek Anže (V) 05.10.04
  3  Trbežnik Amadej 08.06.04
  4  Leban Denis 17.02.04
  6  Štorman Rok 04.09.04
  7  Kozar Tin (K) 07.02.04
  8  Skok Andraž 01.05.04
  9  Majer Oliver 09.01.04
  10  Gajanić Alex 10.03.04
  11  Sadnik Anže 10.06.04
  12  Kužnik Jaka (V) 17.11.04
  13  Jančič Nik 07.04.04
  14  Sitar Miha 04.12.04
  15  Brecl Anej 28.03.04
  17  Kljun Tom 29.01.04
  19  Beršnjak David 09.02.04
  20  Kotnik Tian 22.04.04
  21  Šporin Tomaž 21.11.04
   Dravinja A
Priimek in ime Rojen
  2  Vodovnik Simon 24.10.05
  3  Ratković Macuh Jaka (K) 07.02.04
  7  Mokotar Miha 05.02.05
  8  Ciglarič Žiga 07.11.05
  9  Hribernik Luka 20.10.05
  10  Cugmas Gašper 01.04.05
  11  Vodopivec Aljaž 08.08.06
  12  Jelenko Žiga (V) 07.04.05
  15  Levart Ambrož 22.05.05
  20  Dover Gregor 06.10.05
  21  Markelc Maks 28.12.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Celje A
   Bojovič Dalibor
   Dravinja A
   Furman Matej
   STRELCI
   NK Celje A
   1 : 0 10 - Gajanić Alex (30')
   2 : 0 7 - Kozar Tin (43')
   3 : 0 9 - Majer Oliver (50')
   Dravinja A
   OPOMINJANI
   NK Celje A
    10 - Gajanić Alex (54')
   Dravinja A
   IZKLJUČENI
   NK Celje A
    10 - Gajanić Alex (56')
   Dravinja A
   MENJAVE
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
   Dravinja A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan