Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 14. krog 07.05.17
   TEKMA: NK Celje A - Dravinja A 3 : 0 1 : 0
   Kraj: Celje - Olimp    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Knez Aljaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje A
Priimek in ime
  1  Gradišek Anže (V)
  3  Trbežnik Amadej
  4  Leban Denis
  6  Štorman Rok
  7  Kozar Tin (K)
  8  Skok Andraž
  9  Majer Oliver
  10  Gajanić Alex
  11  Sadnik Anže
  12  Kužnik Jaka (V)
  13  Jančič Nik
  14  Sitar Miha
  15  Brecl Anej
  17  Kljun Tom
  19  Beršnjak David
  20  Kotnik Tian
  21  Šporin Tomaž
   Dravinja A
Priimek in ime
  2  Vodovnik Simon
  3  Ratković Macuh Jaka (K)
  7  Mokotar Miha
  8  Ciglarič Žiga
  9  Hribernik Luka
  10  Cugmas Gašper
  11  Vodopivec Aljaž
  12  Jelenko Žiga (V)
  15  Levart Ambrož
  20  Dover Gregor
  21  Markelc Maks
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Celje A
   Bojovič Dalibor
   Dravinja A
   Furman Matej
   STRELCI
   NK Celje A
   1 : 0 10 - Gajanić Alex (30')
   2 : 0 7 - Kozar Tin (43')
   3 : 0 9 - Majer Oliver (50')
   Dravinja A
   OPOMINJANI
   NK Celje A
    10 - Gajanić Alex (54')
   Dravinja A
   IZKLJUČENI
   NK Celje A
    10 - Gajanić Alex (56')
   Dravinja A
   MENJAVE
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
   Dravinja A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan