Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 12. krog 09.04.17
   TEKMA: NK Celje A - NK Žalec 3 : 1 2 : 1
   Kraj: Celje - Olimp    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Borovnik Miha
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje A
Priimek in ime Rojen
  1  Gradišek Anže (V) 05.10.04
  2  Lavtižar Lian 18.08.04
  3  Trbežnik Amadej 08.06.04
  4  Leban Denis 17.02.04
  5  Zaveršnik Tai 11.04.04
  6  Štorman Rok 04.09.04
  7  Kozar Tin (K) 07.02.04
  9  Majer Oliver 09.01.04
  10  Gajanić Alex 10.03.04
  11  Sadnik Anže 10.06.04
  13  Jančič Nik 07.04.04
  14  Sitar Miha 04.12.04
  16  Beltram Nejc 24.06.04
  17  Kljun Tom 29.01.04
  18  Beltram Nik 24.06.04
  19  Beršnjak David 09.02.04
  20  Kotnik Tian 22.04.04
  21  Šporin Tomaž 21.11.04
   NK Žalec
Priimek in ime Rojen
  1  Ferme Mark (V) 25.09.04
  3  Golič Lovro 05.03.06
  5  Jahdauti Edison 13.11.04
  6  Štekovič Timotej 22.06.05
  7  Stojaković Aleks 17.02.04
  8  Urisek Tim 21.09.05
  9  Jereb Cilenšek Vid 14.06.05
  10  Štravs-Mičić Luka (K) 15.05.04
  11  Djaković Denis 19.04.04
  14  Bavčar Pantelič Kristjan 15.02.05
  15  Zupanc Jaka 20.03.04
  16  Krk Maj 17.05.04
  17  Kuburaš Tarik 22.09.05
  18  Švec Gal 11.01.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Celje A
   Bojovič Dalibor
   NK Žalec
   Gračnar Dejan
   STRELCI
   NK Celje A
   1 : 0 6 - Štorman Rok (5')
   2 : 0 9 - Majer Oliver (18')
   3 : 1 17 - Kljun Tom (48')
   NK Žalec
   2 : 1   7 - Stojaković Aleks (24') 
   OPOMINJANI
   NK Celje A
   NK Žalec
   IZKLJUČENI
   NK Celje A
   NK Žalec
   MENJAVE
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan