Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 13. krog 23.04.17
   TEKMA: ND Mozirje - NK Šampion A 1 : 15 1 : 7
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Sedlarevič Zoran
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje
Priimek in ime
  3  Miklavc Jakob
  4  Praznik Jan
  7  Marcen Adam (K)
  8  Podvratnik Janez
  9  Podvratnik Urban
  10  Bastelj Andraž
  11  Funtek Johan
  14  Terbovšek Finkšt Aljaž
  17  Lukač Mark
  18  Pikl Anžej
  19  Bele Nejc
  31  Kolenc Aljaž (V)
   NK Šampion A
Priimek in ime
  1  Dimnik Nik (V)
  5  Džumhur Sen
  6  Dobovičnik Ben
  7  Doler Liam
  8  Satler Jan
  9  Kajzba Nina
  10  Videčnik Urh (K)
  11  Turk Jaka
  14  Hempt Lukas
  20  Obreza Tai
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Mozirje
   Uršnik Viktor
   NK Šampion A
   Mihalič Anton
   STRELCI
   ND Mozirje
   1 : 7 8 - Podvratnik Janez (25')
   NK Šampion A
   0 : 1   5 - Džumhur Sen (2') 
   0 : 2   9 - Kajzba Nina (5') 
   0 : 3   7 - Doler Liam (7') 
   0 : 4   11 - Turk Jaka (10') 
   0 : 5   11 - Turk Jaka (12') 
   0 : 6   5 - Džumhur Sen (15') 
   0 : 7   10 - Videčnik Urh (17') 
   1 : 8   11 - Turk Jaka (34') 
   1 : 9   11 - Turk Jaka (35') 
   1 : 10   5 - Džumhur Sen (40') 
   1 : 11   7 - Doler Liam (42') 
   1 : 12   11 - Turk Jaka (45') 
   1 : 13   5 - Džumhur Sen (53') 
   1 : 14   7 - Doler Liam (57') 
   1 : 15   9 - Kajzba Nina (60') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje
   NK Šampion A
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje
   NK Šampion A
   MENJAVE
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
   NK Šampion A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan