Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 9. krog 30.10.16
   TEKMA: Brežice 1919 A - Fosilum Šentjur 5 : 1 2 : 0
   Kraj: Brežice - Brežice    Gledalcev: 35
   1. sodnik: Jakop Izidor
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Brežice 1919 A
Priimek in ime Rojen
  1  Brce Julijan (V) 08.11.04
  2  Strgar Domen 29.06.05
  3  Bajs Domen 12.11.04
  4  Urek Luka 25.04.04
  5  Čurič Luka (K) 11.04.04
  6  Juhart Luka 02.06.04
  7  Zlobko Filip 29.04.04
  8  Brkić Timotej 18.07.05
  9  Geč Nik 15.02.04
  10  Ruedl Andraž 20.01.04
  11  Sirk Lev 04.08.04
  50  Kolar Tim 21.05.04
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime Rojen
  1  Močnik Aljaž (V) 29.10.04
  3  Koželj Aleksander (K) 22.10.04
  4  Švegler Aljaž 04.02.04
  5  Motoh Leon 18.04.04
  6  Vodeb Anže 25.07.04
  7  Tkavc Michell 25.11.04
  8  Medved Anže 08.07.04
  9  Šuster Martin 29.11.05
  10  Saramati Erjonis 07.09.04
  11  Voga Andraž 07.05.05
  12  Krašovic Gašper (V) 22.04.04
  13  Šakić Antonio 21.06.05
  14  Mulej Rožle 13.06.05
  15  Križnik Dominik 22.04.05
  16  Gorenak Jon Nik 20.12.04
  22  Švegler Alen 04.02.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Brežice 1919 A
   Miljanović Saša
   Fosilum Šentjur
   Rotar Matej
   STRELCI
   Brežice 1919 A
   1 : 0 8 - Brkić Timotej (12')
   4 : 0 11 - Sirk Lev (46')
   5 : 0 11 - Sirk Lev (51')
   Fosilum Šentjur
   2 : 0   11 - Voga Andraž (18')  AG
   3 : 0   10 - Saramati Erjonis (44')  AG
   5 : 1   22 - Švegler Alen (56') 
   OPOMINJANI
   Brežice 1919 A
   Fosilum Šentjur
   IZKLJUČENI
   Brežice 1919 A
   Fosilum Šentjur
   MENJAVE
   Brežice 1919 A
  Minuta  Igralec
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
20. krog 22.04.17
Dravinja : Mons Claudius 0 : 1
NK Fužinar Ravne Systems : Korotan Prevalje 1 : 3
NK Šmarje pri Jelšah : NK ZU-VIL Brunšvik 3 : 1
NK Rogaška : NK Šmartno 1928 7 : 0
NK Dravograd : Maribor B 1 : 4
NK Šampion : AjDAS Lenart 4 : 0
ŠD Videm : S.Rojko Dobrovce 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan