Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 3. krog 14.09.16
   TEKMA: NK Žalec - NK Celje A 2 : 4 1 : 0
   Kraj: Žalec - Športni park Žalec    Gledalcev: 100
   1. sodnik: Krog Borut
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec
Priimek in ime Rojen
  1  Ferme Mark (V) 25.09.04
  2  Golič Lovro 05.03.06
  3  Zupanc Jaka 20.03.04
  4  Djaković Denis 19.04.04
  5  Jahdauti Edison 13.11.04
  6  Krk Maj 17.05.04
  7  Stojaković Aleks (K) 17.02.04
  8  Zavasnik Aljaž 07.01.05
  9  Jereb Cilenšek Vid 14.06.05
  10  Kotnik Gorazd 03.02.05
  11  Urisek Tim 21.09.05
  13  Kuburaš Tarik 22.09.05
  14  Štravs-Mičić Luka 15.05.04
   NK Celje A
Priimek in ime Rojen
  2  Lavtižar Lian 18.08.04
  4  Trbežnik Amadej 08.06.04
  7  Kozar Tin (K) 07.02.04
  8  Skok Andraž 01.05.04
  9  Majer Oliver 09.01.04
  10  Gajanić Alex 10.03.04
  11  Sadnik Anže 10.06.04
  12  Gradišek Anže (V) 05.10.04
  13  Jančič Nik 07.04.04
  14  Šporin Tomaž 21.11.04
  15  Brecl Anej 28.03.04
  16  Beltram Nejc 24.06.04
  17  Kljun Tom 29.01.04
  18  Beltram Nik 24.06.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Žalec
   Gračnar Dejan
   NK Celje A
   Bojovič Dalibor
   STRELCI
   NK Žalec
   1 : 0 5 - Jahdauti Edison (12')
   2 : 3 7 - Stojaković Aleks (52')
   NK Celje A
   1 : 1   9 - Majer Oliver (36') 
   1 : 2   7 - Kozar Tin (50') 
   1 : 3   9 - Majer Oliver (51') 
   2 : 4   17 - Kljun Tom (59') 
   OPOMINJANI
   NK Žalec
   NK Celje A
   IZKLJUČENI
   NK Žalec
   NK Celje A
   MENJAVE
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
6. krog 23.09.17
Korotan Prevalje : Mons Claudius 0 : 1
Zreče : ŠD Videm 4 : 0
Tehnotim Pesnica : S.Rojko Dobrovce 1 : 0
NK Dravograd Avto Grubelnik : Fosilum Šentjur 3 : 1
NK Šmarje pri Jelšah : Dravinja 0 : 3
NK AjDAS Lenart : Kety EMMI Bistrica 1 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan