Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 5. krog 02.10.16
   TEKMA: NK Rogaška MB Monting - NK Šampion A 2 : 7 0 : 4
   Kraj: Rogaška Slatina - Športni center    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Šepec Anže
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška MB Monting
Priimek in ime
  1  Pelko Borut (V)
  2  Stevanić Alex
  3  Lipnik Niko
  4  Majer Nejc
  5  Šket Marcel
  6  Černelic Tilen
  7  Šiljeg Leon
  8  Šiljeg Nejc
  9  Stanković Sven
  10  Hernavs Miha
  12  Arzenšek Luka (V)
  13  Myrtaj Mirlind
  14  Šiljeg Niki
  15  Lorber Marcel (K)
   NK Šampion A
Priimek in ime
  5  Džumhur Sen (V)
  6  Dobovičnik Ben
  7  Doler Liam (V)
  8  Satler Jan
  9  Kajzba Nina
  10  Videčnik Urh (K)
  11  Turk Jaka
  13  Gnilšek Nejc
  14  Hempt Lukas
  15  Narat Filip
  18  Flis Jakob
  20  Obreza Tai
  21  Štante Tjaš
  22  Moćić Nemanja
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Rogaška MB Monting
   Viher Rok
   NK Šampion A
   Mihalič Anton
   STRELCI
   NK Rogaška MB Monting
   1 : 6 15 - Lorber Marcel (44')
   2 : 6 2 - Stevanić Alex (47')
   NK Šampion A
   0 : 1   10 - Videčnik Urh (6') 
   0 : 2   7 - Doler Liam (18') 
   0 : 3   21 - Štante Tjaš (27') 
   0 : 4   21 - Štante Tjaš (28') 
   0 : 5   11 - Turk Jaka (33') 
   0 : 6   11 - Turk Jaka (41') 
   2 : 7   20 - Obreza Tai (50') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška MB Monting
   NK Šampion A
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška MB Monting
    4 - Majer Nejc (36')
   NK Šampion A
   MENJAVE
   NK Rogaška MB Monting
  Minuta  Igralec
   NK Šampion A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan