Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 15. krog 14.05.17
   TEKMA: NK Rogaška MB Monting - NŠ NK Krško A 0 : 7 0 : 2
   Kraj: Rogaška Slatina - Športni center    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Kolman Mark
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška MB Monting
Priimek in ime
  1  Pelko Borut (V)
  2  Stevanić Alex
  3  Lipnik Niko
  4  Majer Nejc
  5  Drofenik Žiga
  6  Stanković Sven
  8  Šiljeg Nejc
  9  Krivec Enej
  10  Hernavs Miha
  11  Šket Marcel
  12  Lorber Žan (V)
  13  Cvek Tin
  14  Šiljeg Niki
  15  Lorber Marcel (K)
  16  Šiljeg Leon
   NŠ NK Krško A
Priimek in ime
  1  Dornik Erazem (V)
  3  Belinc Jernej (K)
  4  Milanović Lan
  6  Zupan Jure
  8  Zbašnik Jakob
  9  Čuber Potočnik Jaka
  10  Radovič Nik
  11  Halimi Hamit
  12  Urek Jan (V)
  17  Lepšina Matic
  22  Jagodič Enej
  27  Pribožič Tim
  50  Černe Gašper
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Rogaška MB Monting
   Kobilšek Andraž
   NŠ NK Krško A
   Jordan Gregor
   STRELCI
   NK Rogaška MB Monting
   NŠ NK Krško A
   0 : 1   11 - Halimi Hamit (11') 
   0 : 2   50 - Černe Gašper (21') 
   0 : 3   50 - Černe Gašper (36') 
   0 : 4   9 - Čuber Potočnik Jaka (44') 
   0 : 5   17 - Lepšina Matic (47') 
   0 : 6   9 - Čuber Potočnik Jaka (52') 
   0 : 7   9 - Čuber Potočnik Jaka (58') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška MB Monting
   NŠ NK Krško A
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška MB Monting
   NŠ NK Krško A
   MENJAVE
   NK Rogaška MB Monting
  Minuta  Igralec
   NŠ NK Krško A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan